• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 16 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЧЕРГОВА ЧЕРГА 03.08.2018
ЧЕРГОВА ЧЕРГА
Із 25 липня запрацювала ще одна електронна черга оформлення паспортів. Окрім електронної черги, яка функціонує в Управлінні надання адміністративних послуг міської ради, відтепер зареєструватися он-лайн на подачу паспорта громадянина України або паспорта громадянина України для виїзду за кордон можна у підрозділі Державної міграційної служби, що розташований за адресою: вул.Князів Коріатовичів, 68.

повний текст>>>

БОДИФІТНЕС ПО-ПОЛІЦЕЙСЬКИ 03.08.2018
БОДИФІТНЕС ПО-ПОЛІЦЕЙСЬКИ
Лейтенант поліції Ірина Крапивницька з Кам’янця-Подільського впродовж місяця стала володаркою Кубка України та срібною призеркою чемпіонату Європи з бодифітнесу.

повний текст>>>

МАЙБУТНЄ - ЗА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯМИ 03.08.2018
МАЙБУТНЄ - ЗА ЕЛЕКТРОМОБІЛЯМИ
Шановні мешканці м.Кам’янець-Подільський і району!
9 серпня 2018 р., о 16.00, у приміщенні Кам’янець-Подільської міської ради за адресою: майдан Відродження, 1, відбудеться круглий стіл із питання «Інноваційний електричний транспорт. Створення зарядної інфраструктури».

повний текст>>>

БЕЗ ШКОЛИ, ЗАТЕ ІЗ ТЕРЦЕНТРОМ У БУР’ЯНАХ 03.08.2018
БЕЗ ШКОЛИ, ЗАТЕ ІЗ ТЕРЦЕНТРОМ У БУР’ЯНАХ
Ліквідація Підпилип’янської ЗОШ, лист до Кабміну на захист Довжоцького спиртозаводу, новий директор районного центру ПМСД і додаткових понад 7 мільйонів гривень у районному бюджеті, - такими питаннями відзначилася чергова сесія районної ради, яка відбулася 31 серпня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ХТО СТАРОСТА В СЕЛІ? 03.08.2018
ХТО СТАРОСТА В СЕЛІ?
Його статус і обов’язки обговорювали вчора під час тренінгу «Роль старости в житті громади», який організував Хмельницький центр розвитку місцевого самоврядування.

повний текст>>>

РАЙОН ПОТРАПИВ ПІД РОЗПРАВУ БУРЕВІЮ 03.08.2018
РАЙОН ПОТРАПИВ ПІД РОЗПРАВУ БУРЕВІЮ
Повалені дерева, обірвані лінії електропередач, відсутність мобільного зв’язку, вщент розмиті дороги, - ось так селами району пронісся жорстокий буревій. Селяни бідкалися, адже мало того, що без світла й зв’язку були відрізані від світу, то на додачу в деяких господарів погоріли побутові прилади. На щастя, стихія обминула місто.

повний текст>>>

КОЛИ ВІДНОВЛЯТЬ ФОРТЕЦЮ? 27.07.2018
КОЛИ ВІДНОВЛЯТЬ ФОРТЕЦЮ?
25 липня міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ мав нараду із представником Міністерства культури України, начальником управління охорони культурної спадщини Олександром ЄПІФАНОВИМ та директором інституту «УкрНДІ­проектреставрація» Василем ТИМКОВИЧЕМ. Одне з питань зустрічі стосувалося відновлення частини муру Північного бастіону Старої фортеці, який 14 лютого цього року зазнав руйнації.

повний текст>>>

«ЕЛЕКТРОННИЙ СУД»: ЗРУЧНО, КОМФОРТНО, АЛЕ... 27.07.2018
«ЕЛЕКТРОННИЙ СУД»: ЗРУЧНО, КОМФОРТНО, АЛЕ...
Особливості інформування громадян щодо судової реформи жваво обговорювали 25 липня на прес-сніданку, який проводив ВГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану і ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях». Такий захід проводиться вже вчетверте, щоправда, попередні прес-сніданки відбувалися у Хмельницькому.

повний текст>>>

«ЦЕ ТЕ, БЕЗ ЧОГО МОЖНА ОБІЙТИСЯ» 27.07.2018
«ЦЕ ТЕ, БЕЗ ЧОГО МОЖНА ОБІЙТИСЯ»
Із такими словами до кам’янчан звернувся міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ. Йдеться про феєрверки, які полюбляє молодь на свята або у звичайні дні для веселої атмосфери.

повний текст>>>

ГРОШІ РАХУЮТЬ, ШКОЛИ ЛАТАЮТЬ 27.07.2018
ГРОШІ РАХУЮТЬ, ШКОЛИ ЛАТАЮТЬ
Про районні гроші та готовність сільських навчальних закладів до нового навчального року говорили 26 липня під час колегії РДА.

повний текст>>>


Новини 11 — 20 з 3987
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі