Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СОНЯШНИК ЗБИРАЮТЬ 12.10.2018
СОНЯШНИК ЗБИРАЮТЬ
Цьогорічна погожа осінь дає господарям час зібрати врожай. На часі на полях Кам’янеччини в розпалі другий етап жнивної кампанії - збирання пізніх культур, зокрема соняшнику, сої та кукурудзи на зерно.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

У НОВЕ ЖИТТЯ В НОВОМУ БУДИНКУ 12.10.2018
У НОВЕ ЖИТТЯ В НОВОМУ БУДИНКУ
Сльози радості та щастя не приховує багатодітна мати Аліна БАЙДАЧЕНКО з Гуменецької ОТГ, яка недавно отримала документи на власний будинок. Із шістьма дітками жінка досі проживала разом із батьками та сім’єю сестри у невеличкій хатині в Нігині.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДО КАМ’ЯНЦЯ ЧЕРЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ РИБИ 12.10.2018
ДО КАМ’ЯНЦЯ ЧЕРЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ РИБИ
Начальники і спеціалісти протиепізоотичних відділів, директори і фахівці регіональних лабораторій ветмедицини, представники наукових установ та виробничих підприємств з усієї України з’їхалися 10 жовтня до Кам’янця-Подільського через наболілі питання захворювань риби.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НАШІ САПЕРИ ВЖЕ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ 12.10.2018
НАШІ САПЕРИ ВЖЕ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ
Знову військові склади в епіцентрі надзвичайних ситуацій. Цього разу вибухи сталися на технічній території 6-го Арсеналу, що біля містечка Ічня на Чернігівщині. Як повідомляє прес-служба Міноборони України, сталося це 9 жовтня, о 3.30.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

РЕМОНТ ПРИВОКЗАЛЬНОЇ ПІД ЗАГРОЗОЮ 12.10.2018
РЕМОНТ ПРИВОКЗАЛЬНОЇ ПІД ЗАГРОЗОЮ
Про це повідомив міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ на своїй сторінці у «Фейсбуку».

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ НА 5 ТИСЯЧ ЄВРО 05.10.2018
ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ НА 5 ТИСЯЧ ЄВРО
3 жовтня до Кам’янця-Подільського завітав голова німецького товариства «Aist - Ukrainehilfe Wiestbaden E.V. Допомога Україні» Удо ШПІТЦБАРТ. Благодійна організація придбала травматологічному відділенню міської поліклініки спеціальне обладнання, а саме - операційний стіл та ортопедичну приставку до нього. Вартість придбаного обладнання становить 5 тисяч євро. 

повний текст>>>

ВІН ДОБРИМ БУВ... 05.10.2018
ВІН ДОБРИМ БУВ...
- Ростислав був такою ж світлою людиною, як сьогоднішній день, - розповіла класний керівник Героя. - Добродушним, приємним у спілкуванні, ввіч­ливим і відповідальним. Таким же був у нього і позивний - «Добрий».

повний текст>>>

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ЯПОНІЇ 05.10.2018
ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ЯПОНІЇ
Недавно уряд Японії надав значну фінансову допомогу Кам’янцю-Подільському: $118777 для модернізації медичного обладнання в Перинатальному центрі та $46 201 для покращення навчальних умов у ДНЗ №2 і ДНЗ №15.

повний текст>>>

ЗЕМЛЮ - ГРОМАДАМ! 05.10.2018
ЗЕМЛЮ - ГРОМАДАМ!
Минулого тижня три ОТГ Кам’янеччини отримали землю в комунальну власність. Голова ОДА Вадим ЛОЗОВИЙ і начальник ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь ВАСИЛЕНКО вручили акти приймання-передачі на понад 60 тис. га земель сільськогосподарського при­значення з державної в комунальну власність 17 об’єднаним територіальним громадам.

повний текст>>>

МІСТО ДО ЗИМИ ГОТОВЕ... 05.10.2018
МІСТО ДО ЗИМИ ГОТОВЕ...
... а ось «Гіпсовик» до роботи - ні. Так вирішили депутати міськради під час засідання сесії, що відбулася 2 жовтня. На порядок денний винесли понад двісті питань.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 11 — 20 з 4069
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі