Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

20.08.2010
З БАТЬКIВСЬКОЮ ТУРБОТОЮ

Минулого тижня на засіданні виконкому було затверджено план регіональних заходів, які мають бути виконані цього року в рамках національного плану дій із реалізації Конвенції ООН про права дитини.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

20.08.2010
ПРОСIТЬ - I ВАС ПОЧУЮТЬ

Як повідомив перший заступник міського голови Валерій АНДРУХОВИЧ, цього року міська влада знайшла в бюджеті кошти для ремонту вул.Вутіша.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

20.08.2010
100 ЛIТ У РОБОТI ТА СIМ’Ї
14 серпня святкувала 100-літній ювілей жителька с.Підпилип’я Марфа БОРЗИШЕНА.

повний текст>>>

20.08.2010
РЕТЕЛЬНІ КРОКИ ДО СВОБОДИ
Хоча ціни на газ стрімко зростають, у місті не зменшилася кількість бажаючих відокремитися від мереж централізованого опалення та гарячого водопостачання.
Для мешканців багатоповерхових житлових будинків, які прагнуть облаштувати індивідуальні системи теплопостачання, членами виконкому затверджено регламент процедури. Тільки у порядку, зазначеному нижче, можливе отримання дозволів на відключення від мереж централізованого опалення і гарячого водопостачання та облаштування індивідуального опалення.

повний текст>>>

20.08.2010
СПIЛЬНЕ МИНУЛЕ - СПIЛЬНЕ МАЙБУТНЄ
До міськуправління міжнародних зв’язків і туризму звернулися члени литовської громадської організації «Товариство «Парк Великого Князівства Литовського» з проханням сприяти їх експедиції до Кам’янця-Подільського та регіону. Ця організація створена близько року тому. Основною метою її діяльності спільно з представниками українського та білоруського народів, які в давні часи входили до складу Великого Князівства Литовського, є інноваційні впровадження та створення нових, якісних стосунків взаємної допомоги у всіх сферах життя: економічній, політичній, культурній. Також вони прагнуть робити все можливе, щоб регіон від Балтійського та Чорного моря став процвітаючим краєм. I все це - на фоні популяризації спільної історії Великого Князівства Литовського серед українців, білорусів і литовців.

повний текст>>>

13.08.2010
УЗЯЛИСЯ ЗА ОЗИМИЙ РІПАК

Як повідомили в управлінні агропромислового розвитку РДА, на сьогодні повним ходом іде підготовка агроформуваннями району площ під сіяння озимих культур. Нині вже підготовлено 10212 га земель. 
повний текст>>>

13.08.2010
КОДЕКС НОВИЙ, А ЖИТТЯ ТАКЕ САМЕ...

5 серпня у місті відбулося обговорення проекту Податкового кодексу України під головуванням заступника голови облдержадміністрації Леоніда ГУРАЛЯ та за участю керівників фінансових та економічних підрозділів ОДА, міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА та першого заступника голови Кам’янець-Подільської РДА Ніни ФАБIЯНСЬКОЇ. 
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

13.08.2010
НЕ ЛИШЕ ПРАЦЮЮТЬ, А Й СВЯТКУЮТЬ

8 серпня у Панівецькому Будинку культури відбувся творчий звіт «День культури на селі», присвячений 550-річчю села. 
повний текст>>>

13.08.2010
ЩЕ ТРОХИ - I НАВЧАННЯ

Для дітей літо - пора відпочинку і таких довгоочікуваних канікул. На сьогодні у районі працює 7 літніх оздоровчих таборів. 
повний текст>>>

13.08.2010
ПРАКТИЧНО ГОТОВI

Цього року за шкільні парти сядуть більше 5 тисяч учнів, з яких 451 першокласник. Але, чи готові нині школи до навчання дітей? 

повний текст>>>


Новини 3751 — 3760 з 4069
Початок | Поперед. | 374 375 376 377 378 | Наст. | Кінець Всі