Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

БІЙЦЯМ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА 21.09.2018
БІЙЦЯМ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА
11 тис.грн. вдалося зібрати для наших захисників під час благодійної акції, що відбулася 15 вересня на майдані Польський ринок. У рамках проведення «Королівського fest’у» сотні жителів міста та гостей за­лишали гроші в скриньці для бійців. 

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КОМАНДА «ВОГОНЬ!» 21.09.2018
КОМАНДА «ВОГОНЬ!»
Бронежилет вагою понад 10 кілограмів, кевларовий шолом, чіткі накази, гучні постріли автомата, від яких миттєво глушить, і гарячі гільзи, що розлітаються в різні боки, - так 14 вересня на навчальних об’єктах полігона військової частини А1884 відбувся єдиний все­український стрілецький день.

повний текст>>>

«LoveKa» ОБІЦЯЄ КРЕАТИВИТИ 21.09.2018
«LoveKa» ОБІЦЯЄ КРЕАТИВИТИ
Творча, креативна, амбітна, оригінальна молодь, яка складає третину населення нашого міста, матиме власний затишний куточок, де народжуватимуться нові цікаві та корисні проекти. Довгий час для творчих зборів молодих людей слугував прес-центр міської ради. Але відтепер ініціативною оазою міста стане молодіжний центр «LoveKa», відкриття якого відбулося вчора на другому поверсі приміщення Центрального стадіону.

повний текст>>>

ВЗЯЛИСЯ ЗА ВОДОГІН І ДОРОГИ 21.09.2018
ВЗЯЛИСЯ ЗА ВОДОГІН І ДОРОГИ
У Старій Ушиці розпочалися роботи з капітального ремонту мереж водопостачання на ділянках, які є найбільш аварійними, а саме: на вулицях Коцюбинського, 1 Травня, Головній.

повний текст>>>

ДОРОЖНІЙ БУМ 21.09.2018
ДОРОЖНІЙ БУМ
Чверть століття довелося чекати жителям району на ремонт відрізку дороги від села Вихватнівці до Рогізни.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗЛОЩАСНИЙ МАРШРУТ ДО ШКОЛИ 21.09.2018
ЗЛОЩАСНИЙ МАРШРУТ ДО ШКОЛИ
- Моя дитина випала з маршрутки, - у розпачі до нашої редакції звернулася схвильована жителька села Довжок Тетяна ДОНЧАК.

повний текст>>>

АСФАЛЬТ - ПІВНІЧНІЙ, БРУКІВКА - СТАРОМУ МІСТУ 21.09.2018
АСФАЛЬТ - ПІВНІЧНІЙ, БРУКІВКА - СТАРОМУ МІСТУ
Капітальний ремонт вул.Північна, який розпочався в серпні, у розпалі: техніка і спеціалісти розширюють дорогу, повністю замінюють її покриття з бруківки на асфальтобетон.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗНАЙ, ДЕ НАВЧАЄШСЯ! 14.09.2018
ЗНАЙ, ДЕ НАВЧАЄШСЯ!
Традиційна культурно-освітня акція «Я - студент туристичного міста», яка проводиться четвертий рік поспіль, стартувала й активізувала свою почесну місію. 

повний текст>>>

ФІЛЬМ ЖАХІВ ПО-КАДИЇВСЬКИ 14.09.2018
ФІЛЬМ ЖАХІВ ПО-КАДИЇВСЬКИ
Вирвані хрести, які валяються абиде, втрамбована важкогабаритною технікою дорога через могили, - це не кадри із фільму жахів, а фотографії зі старого Кадиївського цвинтаря. До нашої редакції завітали місцеві мешканці та розповіли про варварство на святому для них місці.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

«ЗЕЛЕНА» ЕКОНОМІКА В ТРЕНДІ 14.09.2018
«ЗЕЛЕНА» ЕКОНОМІКА В ТРЕНДІ
­- Кам’янець-Подільський - одне з перших міст у Східній Європі, яке задекларувало намір про перехід на чисті джерела енергії, - заявив енергетичний амба­садор організації «350.org» і голова «Хмельницького енергетичного кластера» Степан КУШНІР.

повний текст>>>


Новини 31 — 40 з 4069
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі