• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 18 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
12.02.2010

ВІД СЕСІЇ - ДО СЕСІЇ

5 лютого відбулася позачергова сесія міської ради. Всі чотири питання, винесені на порядок денний, торкалися наслідків розірвання договору оренди цілісного майнового комплексу із ЗАТ «Тепловоденергія». Чотирма рішеннями депутати затвердили акти приймання-передачі майна та визнали виконавцем житлово-комунальних послуг КП «Міськтепловод¬енергія».

Також на сесії депутат Петро ПРИСТУПА виступив із заявою, що в бо¬ротьбі з «Тепловоденергією» постраждав найбільше він: конфлікт із людьми, котрі прийшли до нього, представилися працівниками ЗАТ «ТВЕ» і намагалися «вибити» борги, на думку Петра Адольфовича, був невірно відо¬бражений у пресі.

Міський голова Анатолій НЕСТЕРУК зазначив, що за цим фактом буде проведено службове розслідування, та звернувся до журналістів, присутніх на сесії, з пропозицією не спішити друкувати «смажені» факти.

Депутати знову зберуться на засі¬дання чергової сесії міськради 16 лютого. Головним її питанням стане звіт міського голови про роботу виконавчих органів міської ради за 2009 рік.


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку