• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 19 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«ЄВРОПА-УКРАЇНА» - ДЛЯ НАШИХ ОТГ 01.02.2019
«ЄВРОПА-УКРАЇНА» - ДЛЯ НАШИХ ОТГ
24-25 січня делегація Слобідсько-­Кульчієвецької ОТГ побувала на Міжнародному економічному форумі, що відбувся у місті Жешові (Польща). У ньому взяли участь понад 800 учасників із Польщі, інших країн ЄС, США, України. Серед них представники урядів та інші політики, дипломати, бізнесмени, працівники органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків і ЗМІ. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПОВЕРНУЛИ СТАРІ ГАЗОВІ НОРМИ 01.02.2019
ПОВЕРНУЛИ СТАРІ ГАЗОВІ НОРМИ
Свіжі платіжки за газ приголомшили споживачів, котрі не мають лічильників. Адже вартість блакитного палива розрахували, зважаючи на нові норми споживання, які виявилися майже втричі вищими від старих. Хвиля обурення докотилася аж до Києва і змусила чиновників зглянутися над українцями.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

«УКРПОШТА» ПРОДОВЖУЄ ДОСТАВЛЯТИ ПЕНСІЇ 25.01.2019
«УКРПОШТА» ПРОДОВЖУЄ ДОСТАВЛЯТИ ПЕНСІЇ
Чи доправляє наразі «Укрпошта» пенсії в села області, чи є затримки із доставкою та як ця послуга надаватиметься надалі, - розповідає керівник Хмельницької дирекції «Укрпошти» Олег ХАВРОНЮК.

повний текст>>>

ПРОКУРАТУРА ПРОТИ КРИМІНАЛІТЕТУ 25.01.2019
ПРОКУРАТУРА ПРОТИ КРИМІНАЛІТЕТУ
Якщо важких злочинів на Кам’янеччині поменшало, то шахраї та гральний бізнес, навпаки, процвітають, - про це йшлося під час координаційної наради, що відбулася 18 січня у місцевій прокуратурі за участю керівництва міста, району, поліції, податкової служби і прокуратури краю. Вони обговорили шляхи покращення криміногенної ситуації.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ» 25.01.2019
КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ»
Пам’ятаєте відому нам зі шкільних років картину Іллі Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султанові»? Так-от, нещодавно в Кам’янці спростували її зміст! Так-так, ніякого гнівного листа не було або бодай доказів його існування.

повний текст>>>

ПРОБЛЕМИ ДОРОСЛИХ ВИРІШУВАТИМУТЬ ДІТИ 25.01.2019
ПРОБЛЕМИ ДОРОСЛИХ ВИРІШУВАТИМУТЬ ДІТИ
Сміття поступово стає монстром цивілізації. Коли не задумуватися над цією проблемою, то люди просто приречені жити серед рукотворних «пам’ятників» своєї безтурботності.

повний текст>>>

КІР Є. ВАКЦИНИ В АПТЕКАХ НЕМАЄ 25.01.2019
КІР Є. ВАКЦИНИ В АПТЕКАХ НЕМАЄ
Висока температура, висипання на тілі, сильний головний біль, червоне горло, кашель - такі симптоми притаманні кору, який із початку року нещадно вкладає кам’янчан у ліжка.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У ДИТЯЧІЙ Є ОПЕРАТИВНІ ТЕСТИ 25.01.2019
У ДИТЯЧІЙ Є ОПЕРАТИВНІ ТЕСТИ
За повідомленням головного лікаря міської дитячої поліклініки Тетяни ОЧЕРЕТЕНКО, у цьому медзакладі можна підтвердити діагноз грипу «А» та «В» методом експрес-діагностики тестами. Для цього береться «зіскріб» із слизової носа, а результат відомий уже через 10 хвилин. На таку діагностику направляють маленьких кам’янчан, котрим клінічно лікар ставить діагноз грип.

повний текст>>>

КАМ’ЯНЕЦЬ ПОЄДНУЄ ЗАКОХАНИХ 18.01.2019
КАМ’ЯНЕЦЬ ПОЄДНУЄ ЗАКОХАНИХ
Два роки тому в найромантичніший час - День святого Валентина - в місті стартував проект «Шлюб за добу», який за цей період поєднав 537 подружжів. 

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЗАГРОЗА ЗАХВОРЮВАННЯ  НА СКАЗ ЗАЛИШАЄТЬСЯ 18.01.2019
ЗАГРОЗА ЗАХВОРЮВАННЯ НА СКАЗ ЗАЛИШАЄТЬСЯ
Недавно вранці, а ранки взимку темні, я йшов на роботу повз міську лікарню. Алея межує із яблуневим садом, церквою та міською лікарнею. Цією дорогою проходять сотні людей, зокрема і діти. Але як мені було неприємно, коли побачив на стежці з десяток бродячих собак. Минаючи їх, мабуть, кожен думав: нападуть чи ні? Мені пощастило, але комусь, може, і ні. У зграї достатньо, щоб лише одна собака тявкнула, як інші починають нападати на жертву. І тоді бережись!

повний текст>>>


Новини 21 — 30 з 4223
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі