Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 12 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

У ХОЛОДІ, ЗАТЕ НА ВОЛІ 30.11.2018
У ХОЛОДІ, ЗАТЕ НА ВОЛІ
- Чорні лебеді замерзають! Вони австралійські, теплолюбиві та, порівняно з білими мешканцями Лебединого озера, гірше витримують холоди. Чому їх не заберуть в ЕНЦУМ, як це роблять щороку? - із таким запитанням до редакції звернулася місцева мешканка пані Світлана. - До того ж до будиночка їм важко дістатися, практично не мають де зігрітися.

повний текст>>>

ОЖЕЛЕДИЦЯ КОСИТЬ ПІВСОТНІ ЗА ДЕНЬ 30.11.2018
ОЖЕЛЕДИЦЯ КОСИТЬ ПІВСОТНІ ЗА ДЕНЬ
Майже однакова ситуація складається в місті щороку з приходом зими: кам’янчани нарікають на непосипані дороги та тротуари, натомість комунальники активно звітують про щоденну роботу.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЩЕ ПРОГРІВАЮТЬ ДВИГУНИ 30.11.2018
ЩЕ ПРОГРІВАЮТЬ ДВИГУНИ
- У вашій газеті було надруковано статтю, де йшлося про результати конкурсу перевізників. Мене цікавить, чи запрацював новий маршрут №8 «ЗОШ №12 - міська поліклініка», який їде вулицею Крип’якевича, далі - гуртовий ринок - Центральний ринок - залізничний вокзал - вул.Північна - вул.Огієнка - міська поліклініка, - запитує кам’янчанин Валентин Дмитрович. - І чи буде на зупинках цього маршруту табло з інтервалом руху?

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВМИВАЛИСЯ ПРИ СВІЧЦІ 30.11.2018
ВМИВАЛИСЯ ПРИ СВІЧЦІ
У темряві, а дехто і без тепла опинилася третина міста в ніч на 29 листопада. Усьому виною стало коротке замикання секції підстанції «Північна».

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ДО ШВЕЦІЇ - НА ПЕРЕПРОТЕЗУВАННЯ 30.11.2018
ДО ШВЕЦІЇ - НА ПЕРЕПРОТЕЗУВАННЯ
Уже понад тиждень, як наші земляки, учасники бойових дій Олег ВОЛОШИН із с.Думанів і Василь ДЖАЛАМАГА із Залісся Першого перебувають у Швеції.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР ДІТЯМ-СИРОТАМ 23.11.2018
КЛЮЧІ ВІД КВАРТИР ДІТЯМ-СИРОТАМ
Марина Анчевська, котра сама виховує трирічну доньку, і Дмитро Афанасов, який готується до служби в Збройних силах, минулої п’ятниці отримали ключі від власного житла.

повний текст>>>

Я МАЮ «ІНШИЙ ПОГЛЯД» 23.11.2018
Я МАЮ «ІНШИЙ ПОГЛЯД»
16-18 листопада на базі Національного університету «Одеська юридична академія» (НУ «ОЮА») відбувся ІІІ Молодіжний фестиваль соціальної реклами «Інший погляд».

повний текст>>>

У 5-Й ШКОЛІ ЗРОБЛЯТЬ РОБОТІВ 23.11.2018
У 5-Й ШКОЛІ ЗРОБЛЯТЬ РОБОТІВ
У Кам’янець-Подільську СЗОШ №5 із поглибленим вивченням інформатики завітали представники Корпусу миру, волонтер Ешлі Емерсон і викладач факультету іноземної мови К-ПНУ імені Івана Огієнка Оксана Литвинюк.

повний текст>>>

ПРО ОГІЄНКА З ВАРШАВИ 23.11.2018
ПРО ОГІЄНКА З ВАРШАВИ
«Україна і Польща - не просто сусіди», - під таким гаслом 22 листопада в К-ПНУ імені Івана Огієнка відбулася зустріч з делегацією Інституту національної пам’яті Польщі. Зокрема, голова інституту Ярослав ШАРЕК передав університету копії архівних документів про невивчений період перебування у Варшаві Івана Огієнка - засновника і першого ректора університету.

повний текст>>>

ТАНЦЮЮТЬ УСІ! І СПІВАЮТЬ ТЕЖ 23.11.2018
ТАНЦЮЮТЬ УСІ! І СПІВАЮТЬ ТЕЖ
Саме так 21 листопада мешканці села Колибаївка відзначили День села. Цього дня поз’їжджалися до свого рідного куточка і люди, котрі тут народилися, виросли, але нині тут не проживають.

повний текст>>>


Новини 21 — 30 з 4141
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі