• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 19 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

16.07.2010
ЖЕЛІЗНИК ОЧОЛИТЬ РАЙОННІ РЕГІОНИ?

Як нам стало відомо з неофіційних джерел, швидше за все, наступного тижня відбудеться конференція ра-йонної організації Партії регіонів. Прогнозується, що на ній очолити районну організацію буде запропоновано голові РДА Михайлу ЖЕЛІЗНИКУ.

повний текст>>>
Автор: 

16.07.2010
НЕЗАБАРОМ БУДЕМО ДОПЛАЧУВАТИ

На прохання міської влади вкотре переглянуто вартість пакета акцій ВАТ «Завод «Електрон». 

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

16.07.2010
КОВБАСНІ ПРИСТРАСТІ

Як повідомив в.о. начальника міськуправління економіки Сергій ЦВЯК, на початку липня працівниками управління, міської СЕС, управління ветеринарної медицини проведено перевірку дотримання умов реалізації продуктів харчування. У результаті перевірок виявлено, що підприємець А. реалізовував сосиски «Лікарські» в кількості 1,5 кг на суму 35 грн. без наявності документів, що підтверджують якість і безпеку продукції. Поплатився він за це штрафом у 102 грн.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

16.07.2010
КВАРТИРИ ДЛЯ ВЕТЕРАНІВ

Цього тижня міський голова Анатолій НЕСТЕРУК підписав у Мінрегіонбуді договір про виділення коштів (майже 1 млн.грн.) на придбання квартир для інвалідів Великої Вітчизняної війни І групи.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

16.07.2010
ХРАМ ПРЕСВЯТОЇ ТРІЙЦІ ОСВЯЧЕНО

10 липня відбулося освячення храму Пресвятої Трійці (отців-василіан), який став окрасою Старого міста. Його настоятель, отець Йосиф БУДАЙ, присвятив його будівництву 5 років свого життя.

повний текст>>>
Автор: 

16.07.2010
У ВІЛЬНУ ХВИЛИНУ - ДО КАМ’ЯНЦЯ

Інтернет-видання «Українська правда» презентувало рейтинг п’яти найбільш затребуваних місць для подорожей восени. Першу сходинку займає Кам’янець-Подільський. Журналісти провели моніторинг інтернет-сайтів із пропозиціями туроператорів та опитали співробітників восьми українських фірм, які організовують тури вихідного дня. 

повний текст>>>

16.07.2010
РЯТУЮТЬ СУСІДІВ-БУКОВИНЦІВ

Наслідки негоди, яка охопила значну територію західних областей України, призвели до підняття рівня води в річках і затоплення багатьох територій. Як завжди, не стоять осторонь цих проблем і наші військові інженери.

повний текст>>>
Автор: 

16.07.2010
А В ЛАЗНІ ЗНОВУ РЕМОНТ

Відбувся тендер на проведення відновлювальних робіт у міській лазні, за результатами якого приступає до виконання ремонту фасаду КП «Комунбуд».

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

09.07.2010
ОМАНЛИВІ МІЛЬЙОНИ?

У понеділок міський голова Анатолій НЕСТЕРУК поділився із журналістами своїм рішенням щодо відмови від багатомільйонного кредиту Світового банку, котрий мав бути спрямований на реконструкцію водопровідних мереж та обладнання.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

09.07.2010
ДО КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ БУДЬ ГОТОВИЙ!

Ми уже писали в минулому числі про новомодний спосіб контролю за підлітками, який одне за одним вводять міста України, а саме - комендантську годину для неповнолітніх. Кам’янець, здається, теж не проти долучитися до новаторського методу при вихованні підростаючого покоління. 

повний текст>>>
Автор: 
Кількість коментарів:  1


Новини 3971 — 3980 з 4223
Початок | Поперед. | 396 397 398 399 400 | Наст. | Кінець Всі