Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 12 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

04.06.2010
КАМ’ЯНЕЦЬКI ЮНКОРИ ПОЗА КОНКУРЕНЦIЄЮ
21-22 травня в Миколаєві відбувся ХIII Національний конкурс шкільних газет, який зібрав понад 600 юних журналістів з усієї України. Наше місто на конкурсі гідно представили прес-центри ЗОШ №14 (директор Наталія ВАСИЛЬЯНОВА), НВК №13 (Валерій КIШКО) та ЗОШ №10 (Леонід ПЕЧИНОГА).

повний текст>>>

04.06.2010
ТРАДИЦІЯ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ
За ініціативою депутата міської ради, заступника голови МО партії «Наша Україна» Василя ГАВРИЛЮКА започатковано співпрацю між міським осередком партії та ліцеєм із посиленою військовою підготовкою (начальник - полковник Олександр РОЩУК). Вона позначається постійними зустрічами активістів партії з викладачами та учнями навчального закладу, наданням їм різноманітної допомоги.
Тому 1 червня до ліцею завітали голова МО партії «Наша Україна» Володимир ДУБІНСЬКИЙ і його заступник Василь ГАВРИЛЮК. Вони зустрілися з ліцеїстами та керівництвом навчального закладу. Учням-сиротам було вручено навчальну літературу та матеріальну допомогу, а також передано до бібліотеки близько 30 примірників наукової, науково-публіцистичної, навчальної та художньої літератури. Під час зустрічі з директором ліцею Олександром РОЩУКОМ і командиром роти майором Валерієм НЕМИРЖИЦЬКИМ було досягнуто домовленості про подальшу співпрацю в різних напрямках.
Прес-служба МО партії «Наша Україна».
повний текст>>>

04.06.2010
«НАША УКРАЇНА» ЗМІНЮЄТЬСЯ
27 травня в Хмельницькому відбулася XI конференція обласної організації партії «Наша Україна». В її роботі брали участь активісти Кам’янець-Подільської міської організації Володимир ДУБІНСЬКИЙ, Василь ГАВРИЛЮК та Ірина ЧЕРКЕС.
повний текст>>>

04.06.2010
ВIРИМО, ЩО НАШI ВИПУСКНИКИ ЗМОЖУТЬ РЕАЛIЗУВАТИ СЕБЕ В ДОРОСЛОМУ ЖИТТI
26-27 травня у всіх загальноосвітніх закладах Кам’янця-Подільського відбулася традиційна щорічна подія - Свято останнього дзвоника.
З нагоди свята голова Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО привітав дітей та їхніх батьків, сердечно подякував керівництву шкіл і педагогічним колективам за самовіддану працю.

повний текст>>>

04.06.2010
ЗАРАДИ ДИТИНСТВА
•1 червня в місті відзначали Міжнародний день захисту дітей. До речі, їх у Кам’янці понад 17 тисяч. Сотні з них взяли участь в урочистостях на Водоймі. Там підростаюче покоління кам’янчан привітав міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, а мистецькі колективи влаштували розважальну програму.
•З нагоди Дня захисту дітей міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (директор Юлія ПОБЕРЕЖНА) спільно з об’єднанням підліткових клубів (педагог-організатор Леся БІЛІНСЬКА) влаштували свято для дітей Підзамча.
•Службою у справах дітей спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проведено свято до Дня захисту дітей.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН / 

04.06.2010
ПРОЇЗД ПОДОРОЖЧАВ. І КРАПКА
Те, що підвищення цін на транспортні послуги потрібно було очікувати, майже ні в кого не виникало сумнівів.

повний текст>>>
Автор: 

04.06.2010
НАС ВЗЯЛИ У ШВЕДСЬКУ СІМ’Ю
30 тисяч євро протягом трьох років для створення Центру сім’ї отримає наше місто як учасник спільного проекту за участю міст Хьорлюнг (Швеція), Кам’янець-Подільський (Україна), Укмерге (Литва).

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

04.06.2010
ЗМІНИ В МЕДИЦИНІ: ДОБУДОВА ТА СКОРОЧЕННЯ
На черговому засіданні облради депутати підтримали пропозицію губернатора Василя ЯДУХИ та голови РДА Михайла ЖЕЛІЗНИКА щодо виділення 560 тис.грн., необхідних для завершення будівництва та введення в експлуатацію амбулаторії сімейного типу в с.Кам’янка.

повний текст>>>
Автор: 

04.06.2010
У ШКОЛЯРІВ - КАНІКУЛИ
Під час літніх канікул на території району працюватиме 3 стаціонарні оздоровчі заклади: «Лісова пісня» (с.Привороття Друге), «Чайка» (с.Врублівці) та санаторій «Дністер» (смт Стара Ушиця).

повний текст>>>
Автор: 

04.06.2010
ПОТРІБНО НАВЕСТИ ПОРЯДОК
Відбулося чергове засідання колегії РДА, на яке було винесено низку важливих та актуальних питань.
Розглянуто заходи щодо спільної роботи органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та Пенсійного фонду України (ПФУ) в районі щодо забезпечення збільшення надходжень до бюджету ПФУ. Доповідаючи з цього питання, в.о. начальника ПФУ в районі Ярослав БИЧОК відзначив, що нині потрібно мобілізувати всі зусилля та структури, аби виконати план надходжень.

повний текст>>>
Автор: 


Новини 3971 — 3980 з 4141
Початок | Поперед. | 396 397 398 399 400 | Наст. | Кінець Всі