Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 12 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЯКИЙ ГАЛЬЮН, ТАКИЙ І КОРАБЕЛЬ 16.11.2018
ЯКИЙ ГАЛЬЮН, ТАКИЙ І КОРАБЕЛЬ
Нетверезі безхатченки, з десяток жебраків ромської національності, безліч бабусь із купами «секонд­хендівського» одягу та туалетний сморід, - так Кам’янець-Подільський зустрічає і проводжає всіх, хто вирішив скористатися послугами автовокзалу. Хоч ці «рани» на тілі міста і не нові, але болять кам’янчан, адже все це неабияк псує перше враження туристів та впливає на імідж Кам’янеччини загалом.

повний текст>>>

ТУРИЗМ ПОКРАЩИМО ВСІМ СВІТОМ 09.11.2018
ТУРИЗМ ПОКРАЩИМО ВСІМ СВІТОМ
7 листопада в міськраді відбулася зустріч міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА із представниками компаній PKF tourismexperts і PKF hotelexperts - міжнародно визнаними ліде­рами послуг у сфері гостинності, туризму та відпочинку.

повний текст>>>

ГАРНА ВДАЧА - ЗАПОРУКА ДОВГОЛІТТЯ 09.11.2018
ГАРНА ВДАЧА - ЗАПОРУКА ДОВГОЛІТТЯ
У колі рідних і близьких 3 листопада відзначила своє 90-річчя жителька с.Нефедівці Ганна ХУДИК. 

повний текст>>>

ПРИБЕРІТЬ ВБИРАЛЬНЮ! 09.11.2018
ПРИБЕРІТЬ ВБИРАЛЬНЮ!
- Приїдьте до нас на Польські фільварки і подивіться, в якому стані громадський туалет, що за 26-м магазином. У нас ще є люди, які вдома не мають зручностей. А там навколо сміття, ніхто не прибирає. Всередині вбиральні все вилазить через край. Користуватися туалетом неможливо, - поскаржилася в редакцію кам’ян­чанка Олена КОТІК.  

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ІНАКШІ НАМ НЕ ДРУЗІ 09.11.2018
ІНАКШІ НАМ НЕ ДРУЗІ
Формування порядку денного чергової сесії міськради, яка відбулася 6 листопада, було перервано виступом голови фракції ПП «За конкретні справи» Володимира КОСТИНЮКА, який з трибуни закликав колег не голосувати за приєднання до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Як повідомив міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, це питання внесено на розгляд з ініціативи Асоціації міст України, членом якої є і Кам’янець-Подільський.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

МЕДИКІВ ПЕРЕДАЛИ, А З ГАЗОМ НЕДОГАЗУВАЛИ 09.11.2018
МЕДИКІВ ПЕРЕДАЛИ, А З ГАЗОМ НЕДОГАЗУВАЛИ
Гуменці із ПМСД, а звернення до Президента щодо скасування Постанови Кабміну про підвищення ціни на газ для населення не набрало необхідної кількості голосів.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ - ЗАСЛУЖЕНИЙ! 09.11.2018
ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ - ЗАСЛУЖЕНИЙ!
Директорові Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Мар’яну ТРІПАКУ присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України» за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм.

повний текст>>>

ДОПЛЮСУВАЛИ МАРШРУТ І АВТО 09.11.2018
ДОПЛЮСУВАЛИ МАРШРУТ І АВТО
Уперше в он-лайн-режимі, з рекордною кількістю учасників, новими маршрутами та додатковими автомобілями на вже існуючих, - так третього листопада у сесійній залі міськради визначали водіїв, які в наступні п’ять років перевозитимуть кам’янчан і гостей міста. На конкурс перевізників зареєструвалися 394 водії на 208 місць.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

МІСТО СПРОДУЄТЬСЯ? 09.11.2018
МІСТО СПРОДУЄТЬСЯ?
Новенький лот у системі «ProZorro» неабияк приголомшив кам’янчан. На продаж виставлено пам’ятку архітектури - житловий будинок 1753 р. за адресою: вул.Довга, 17. В описі вказано, що це нежитлове приміщення, площею 290,1 кв.м, що складає 23/25 частки пам’ятки архітектури двоповерхового будинку з підвалом (загальна площа будинку - 315,9 кв.м). Фундамент із бутового каменю, стрічковий. Стіни кам’яні, поштукатурені, побілені. Має гіпсове ліпне оздоблення стелі. Технічний стан незадовільний. Інженерне забезпечення: електропостачання, водопостачання, каналізація.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

АСФАЛЬТ ХОРОШИЙ, ТІЛЬКИ З ДІРКАМИ... 09.11.2018
АСФАЛЬТ ХОРОШИЙ, ТІЛЬКИ З ДІРКАМИ...
Після повторного ремонту вул.Князів Коріатовичів, що за переїздом, зі свіжовстеленого покриття були взяті проби асфальту для перевірки його якості.  

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 41 — 50 з 4141
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі