Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.05.2010

ЩОБ ЧОБОТИ ЛЕГКИМИ БУЛИ!

22 травня майже 600 юнаків молодого поповнення військовослужбовців строкової служби в/ч А-1107 Центру підготовки інженерних військ (ЦПIВ) призову «Весна-2010» присягнули на вірність народові України.
DSC09631.jpg- Військова присяга перетворює колишніх юнаків на воїнів-захисників, - з такими напутніми словами до вояків звернувся командир ЦПIВ полковник Михайло IВАСЮК. - Вона зобов’язує дорожити честю мундира, колективу, бути прикладом для наслідування, зразком ввічливості, старанно навчатися та бути сміливим, хоробрим і відважним.
Від імені батьків мати військовослужбовця Наталія ДАНИЛИШИНА висловила сподівання, що з їхніх синів-юнаків командири зроблять справжніх чоловіків, що в армії вони пройдуть справжню школу гарту, та благословила у добру путь.
Лише людина, яка про йшла армійську школу, могла побажати солдату легких чобіт. Саме з таких побажань розпочав свій виступ депутат міськради Євген ОБОДОВСЬКИЙ.
Начальник гарнізону полковник Сергій МАЛЬЧЕНКО запевнив батьків, що їхні діти потрапили в надійні руки професіоналів, які зуміють дати їм знання та привити навички.
Полковники запасу Анатолій БОРОВСЬКИЙ та Андрій IЩЕНКО розповіли про свої військові будні, а отець Андрій освятив нове поповнення.
355 новобранців прибули на службу в ЦПIВ із сільської місцевості, 223 - з міської. Переважну більшість із них складають українці - 560, є 6 росіян, 9 - татари, румун, болгарин, кореєць. 395 юнаків до призову вже здобули спеціальність, а 237 - працювали. 29 мають вищу освіту, 41 - незакінчену вищу, 234 - середню спеціальну, 101 - середню технічну.
ЦПIВ перейшов на нову форму навчання. Тепер тут функціонують три школи: підготовки військовослужбовців за контрактом (початкового рівня), якою керує Олександр ГЕРАСИМЧУК; підготовки сержантів (базового та середнього рівня), начальник - Вадим ГРИБОВ; підготовки молодших спеціалістів (Віталій ПАНАСЮК).
Новобранець Сергій ГОНЧАРУК, котрий навчався в Київському національному економічному університеті, вважає, що армійську школу має пройти кожен справжній чоловік. Престиж армії нині зростає, а чоловіків, які не відслужили в армії, на престижну роботу брати не хочуть. Тому, щоб забезпечити собі майбутнє, Сергій вирішив до закінчення вишу відслужити в армії.Повернутись до списку