Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.05.2010

ТВОРИ ДОБРО!

Організаторами заходу виступили: управління праці та соціального захисту населення (начальник - Надія ПIДСКОЦЬКА), міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (директор - Юлія ПОБЕРЕЖНА), а також Соціальний центр «Надія» (директор - Катерина ГРУБЕЛЯС), ЦМСР «Довголіття» (директор - Iван АНТОНЮК), а також громадські організації: міськрайонна дитяча ГО «Клуб юних миротворців (президент - Володимир БАРАНОВСЬКИЙ), ГО «Гармонія» (голова - Наталія БЕЗПАЛЬКО), Товариство «Кам’янець-Подільський - Вісбаден» (голова - Раїса ПАВЛЮКОВИЧ) і міська Спілка багатодітних сімей «Берегиня» (голова - Ольга ГОЛУБИЦЬКА).
Активну участь в акції взяли волонтери міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді, студенти факультету корекційної та соціальної педагогіки та психології К-ПНУ та члени Клубу юних миротворців.
За 2 дні акції вдалося зібрати 823 одиниці різних продовольчих і промислових товарів на загальну суму 5085 грн. Усі ці товари сформовані у великі набори та вручені 30 сім’ям кам’янчан.
Оргкомітет щиро дякує керівництву супермаркету «Сільпо» за сприяння у проведенні акції та всім покупцям, які взяли в ній участь.
Віра ЧЕХОВСЬКА, перший заступник начальника міськуправління праці та соціального захисту населення.

Повернутись до списку