Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 23 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПЕРЕДАВАЛИ І ЛІКВІДОВУВАЛИ 05.10.2018
ПЕРЕДАВАЛИ І ЛІКВІДОВУВАЛИ
Район без архітектурно-планувального бюро, а Жванецька ОТГ із будівлею та майном колишнього відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у с.Жванець. Такі результати сесії Кам’янець-Подільської районної ради, яка відбулася 28 вересня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НАШ ЛЕБІДЬ ЗАГИНУВ У САМЧИКАХ 05.10.2018
НАШ ЛЕБІДЬ ЗАГИНУВ У САМЧИКАХ
Лебедину пару - кам’янецького красеня із першого потомства наших Ромео і Джульєтти і самчицьку лебідку - знайшли мертвими в суботу, 29 вересня, на території Державного історико-культурного заповідника «Самчики». Шоковані працівники одразу ж викликали поліцію. І доки ведеться слідство, мешканці с.Самчики і керівництво закладу проводять розслідування трагедії.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

У ПАМ’ЯТЬ ПРО ГАНИЦЬКОГО 05.10.2018
У ПАМ’ЯТЬ ПРО ГАНИЦЬКОГО
У понеділок, 1 жовтня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки засновнику Кам’янець-Подільської музичної школи, професору Фадею Ганицькому. 

повний текст>>>

КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ» 05.10.2018
КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ»
Цього тижня в Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику канал «1+1» знімав сюжет документального фільму Акіма Галімова «Скарби нації» з циклу «Україна. Повернення своєї історії». Про це повідомляється на сайті музею. 

повний текст>>>

ЩО І ДЕ РЕМОНТУЄТЬСЯ? 28.09.2018
ЩО І ДЕ РЕМОНТУЄТЬСЯ?
Ошатне обличчя скверу на вул.Вокзальна, сучасна вбиральня у мікрорайоні Жовтневому, європейський внутрішньодворовий проїзд на вул.Тімірязєва, 127 та перші кроки втілення проекту соціального майданчика на вул.Пушкінська, біля гуртожитку для людей із вадами слуху. Чотири об’єкти 26 вересня відвідали представники влади, в тому числі й нардеп Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, депутати та журналісти під час виїзного комунального брифінгу.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЯК ЗІГРІЮТЬ ДІТЕЙ РАЙОНУ? 28.09.2018
ЯК ЗІГРІЮТЬ ДІТЕЙ РАЙОНУ?
Чи готовий район до роботи в осінньо-зимовий період? Про це говорили під час засідання колегії Кам’янець-Подільської РДА, яка відбулася 26 вересня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВІДКРИЮТЬ ДОШКУ ГЕРОЮ 28.09.2018
ВІДКРИЮТЬ ДОШКУ ГЕРОЮ
Сьогодні, 28 вересня, у ЗОШ №15 буде відкрито меморіальну дошку нашому наймолодшому бійцю Ростиславу Доброшинському, який загинув за Україну.

повний текст>>>

ТЕПЛЕНЬКА ПІШЛА! 28.09.2018
ТЕПЛЕНЬКА ПІШЛА!
Починаючи з 25 вересня, в місті поступово відновлюється гаряче водопостачання.

повний текст>>>

ТУРИСТИ ДАРУЮТЬ ГРОШІ 28.09.2018
ТУРИСТИ ДАРУЮТЬ ГРОШІ
Днями Музей грошей, що розташований у приміщенні Ратуші, отримав цікавий подарунок: його експозицію поповнила банкнота 20 рандів.

повний текст>>>

ЗМІНА РАХУНКІВ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 28.09.2018
ЗМІНА РАХУНКІВ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Відбулася реорганізація відокремленого підрозділу АТ «Хмельницькобленерго» Кам’янець-Подільського району електричних мереж без зміни найменування шляхом приєднання до нього відокремленого підрозділу Кам’янець-Подільського міського району електричних мереж.

повний текст>>>


Новини 21 — 30 з 4069
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі