• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«ЕЛЕКТРОННИЙ СУД»: ЗРУЧНО, КОМФОРТНО, АЛЕ... 27.07.2018
«ЕЛЕКТРОННИЙ СУД»: ЗРУЧНО, КОМФОРТНО, АЛЕ...
Особливості інформування громадян щодо судової реформи жваво обговорювали 25 липня на прес-сніданку, який проводив ВГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Підвищення обізнаності громадськості щодо стану і ходу судової реформи на місцевому та національному рівнях». Такий захід проводиться вже вчетверте, щоправда, попередні прес-сніданки відбувалися у Хмельницькому.

повний текст>>>

«ЦЕ ТЕ, БЕЗ ЧОГО МОЖНА ОБІЙТИСЯ» 27.07.2018
«ЦЕ ТЕ, БЕЗ ЧОГО МОЖНА ОБІЙТИСЯ»
Із такими словами до кам’янчан звернувся міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ. Йдеться про феєрверки, які полюбляє молодь на свята або у звичайні дні для веселої атмосфери.

повний текст>>>

ГРОШІ РАХУЮТЬ, ШКОЛИ ЛАТАЮТЬ 27.07.2018
ГРОШІ РАХУЮТЬ, ШКОЛИ ЛАТАЮТЬ
Про районні гроші та готовність сільських навчальних закладів до нового навчального року говорили 26 липня під час колегії РДА.

повний текст>>>

ЗАСЛУЖЕНІ ВІДЗНАКИ 27.07.2018
ЗАСЛУЖЕНІ ВІДЗНАКИ
24 липня відбулося розширене засідання колегії облдержадміністрації. Перед початком засідання голова ОДА Вадим ЛОЗОВИЙ привітав наших земляків, яких, відповідно до Указу Президента України, було відзначено почесними званнями.

повний текст>>>

«ДОСТУПНІ ЛІКИ» РОЗШИРЯТЬ 27.07.2018
«ДОСТУПНІ ЛІКИ» РОЗШИРЯТЬ
23 липня у Міністерстві охорони здоров’я МОЗ України затвердили попередній реєстр препаратів урядової програми «Доступні ліки», які пацієнти із серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримуватимуть в аптеках за рецептом лікаря.

повний текст>>>

НЕМОВЛЯТАМ - ШАНС НА ЖИТТЯ 27.07.2018
НЕМОВЛЯТАМ - ШАНС НА ЖИТТЯ
- Не дай Боже, щоб такі випадки траплялися, але коли вже матір таки вирішить покинути свою дитину - нехай зробить це тут, а не десь на смітнику чи під чиїмись дверима, - от з такими словами 26 липня на презентації «Вікна життя» до присутніх звернувся головний лікар міського Перинатального центру Олександр ГУРСЬКИЙ. До центру завітали міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ і народний депутат України Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО.

повний текст>>>

ПЛАНОВА ПЕРЕВІРКА ЧИ ТЕСТ НА ВИТРИВАЛІСТЬ? 27.07.2018
ПЛАНОВА ПЕРЕВІРКА ЧИ ТЕСТ НА ВИТРИВАЛІСТЬ?
- Нам без попередження відключили газ, хоча не маємо боргів! Не можемо ні їжу приготувати, ні чайник закип’ятити, ні навіть помитися, - із такою проблемою до нашої редакції завітала ціла делегація обурених кам’янчан.

повний текст>>>

СТЕРЕЖІТЬСЯ НАШЕСТЯ ЖУКІВ 27.07.2018
СТЕРЕЖІТЬСЯ НАШЕСТЯ ЖУКІВ
Недавно в мережі з’явилася інформація про страшне нашестя жуків у селі Жердя сусіднього Чемеровецького району.

повний текст>>>

ПРИВІТАЛИ ЗІ СТОРІЧЧЯМ! 20.07.2018
ПРИВІТАЛИ ЗІ СТОРІЧЧЯМ!
Гарну дату 13 липня відзначила кам’янчанка Ольга БАС. Жінка родом із села Фурманівка Кам’янець-Подільського району, а все свідоме життя мешкала в нашому міс­ті й понад сорок років присвятила роботі акушера в міській лікарні.

повний текст>>>

А БРУКІВКА ВСЕ СТАРІШАЄ 20.07.2018
А БРУКІВКА ВСЕ СТАРІШАЄ
Усі пам’ятають, як у квітні на відкритті турсезону за міською Ратушею було презентовано законсервовану археологічну знахідку - найдавнішу в Україні бруківку другої половини XVIII століття, знайдену 2016 року. Проте минулого тижня, здається, вона втратила цей статус, бо на вул.Довга археологи виявили бруківку майже на сто років старшу. Сталося це під час археологічного нагляду за земляними роботами на вул.Дов­га, 2, у районі Новопланівського мосту.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 21 — 30 з 3990
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі