• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 21 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

МЕТА - ЯКІСНА РЕАБІЛІТАЦІЯ 13.07.2018
МЕТА - ЯКІСНА РЕАБІЛІТАЦІЯ
Як забезпечити якісну реабілітацію дорослих і дітей з інвалідністю, обговорюють у Кам’янці-Подільському. Вчора у конференц-залі готелю «Клеопатра» зібралися медики і працівники соціальної сфери на навчально-практичну міжвідомчу нараду, яка завершить роботу 13 липня прийняттям відповідної резолюції. Захід ініціювали Міністерство охорони здоров’я України та Мінсоцполітики.

повний текст>>>

ЛІКИ СТАЛИ ДОСТУПНІШИМИ 13.07.2018
ЛІКИ СТАЛИ ДОСТУПНІШИМИ
Приємна звістка - у Кам’янці-Подільському знову відновилася дія урядової програми «Доступні ліки», а ще почали виписувати медикаменти за пільговими рецептами, кошти на які виділяються з міського бюджету.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КВАРТИРИ - АФГАНЦЯМ 13.07.2018
КВАРТИРИ - АФГАНЦЯМ
Міський бюджет отримає додаткові кошти у розмірі 2 млн. 23 тис.грн. із Державного бюджету, призначені для поліпшення житлових умов учасників бойових дій, інвалідів війни.

повний текст>>>

НЕ ВІРТЕ ШАХРАЯМ 13.07.2018
НЕ ВІРТЕ ШАХРАЯМ
У місті з’явилася група невідомих осіб, які пропонують послуги із виготовлення документації на облаштування індивідуального опалення. Таку інформацію почали повідомляти споживачі КП «Міськтепловоденергія». Вводячи в оману довірливих кам’янчан, за виготовлення документів на автономне опалення невідомі просять від 70 тис.грн. (1-кімнатна квартира) до 120 тис.грн. (трикімнатна).

повний текст>>>

ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ВІДМОВ У СУБСИДІЇ 13.07.2018
ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ВІДМОВ У СУБСИДІЇ
Від початку перерахунку субсидій із повторними заявами звернулися 3,5 тис. кам’янчан.

повний текст>>>

ТАРИФИ ПІДВИЩИЛИСЯ НЕЗАКОННО? 13.07.2018
ТАРИФИ ПІДВИЩИЛИСЯ НЕЗАКОННО?
4 липня на будинку №6, що на вул.Космонавтів, з’явилося оголошення про те, що із 1 червня підвищується тариф із квартплати для обслуговування будинку і внутрішньобудинкових мереж. Утім мешканець будинку Ярослав ПРОСІНКЕВИЧ вважає, що тариф збільшено незаконно. Аргументи він виклав у листі до прокуратури.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ОСТАННІ ЗНАХІДКИ У СТАРОМУ ЗАМКУ 06.07.2018
ОСТАННІ ЗНАХІДКИ У СТАРОМУ ЗАМКУ
1 липня археологічні дослідження на місці розташування церкви Покрови Богородиці та костелу святого Станіслава, що знаходяться на території Старого замку, були офіцій­но завершені. Але в останні дні дослідники відкопали дещо цікаве й унікальне.

повний текст>>>

ДОМАШНІМ ТВАРИНАМ - ПАСПОРТ НОВОГО ЗРАЗКА 06.07.2018
ДОМАШНІМ ТВАРИНАМ - ПАСПОРТ НОВОГО ЗРАЗКА
Для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави із 1 червня до уваги беруть лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка (далі - ВСП). Визначення єдиної форми бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (коти, собаки) регламентовано Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

повний текст>>>

У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ 06.07.2018
У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ
Все ж таки обранці Староушицької та Жванецької ОТГ прийняли рішення про закриття у своїх громадах п’яти шкіл. На такий крок підштовхнула нова формула нарахування освітньої субвенції, а також старі проблеми - мала наповнюваність класів і низький рівень конкурентноспроможності учня. Керівники громад запевнили, що сьогодні держава примушує або оптимізувати освітню мережу, або доплачувати кошти із місцевого бюджету. Тож у громадах вирішили більше не тягнути цього воза: нехай буде менше, але якісніше і краще.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НИНІ - ДРУГИЙ РАУНД 06.07.2018
НИНІ - ДРУГИЙ РАУНД
Сьогодні депутати зберуться на сесію міської ради, яка мала б завершитися ще 4 липня, проте через шалені пристрасті у залі та відсутність конструктивізму міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ перервав засідання.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 41 — 50 з 3990
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі