Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
04.06.2010

ЗАРАДИ ДИТИНСТВА

Міжнародний день захисту дітей•1 червня в місті відзначали Міжнародний день захисту дітей. До речі, їх у Кам’янці понад 17 тисяч. Сотні з них взяли участь в урочистостях на Водоймі. Там підростаюче покоління кам’янчан привітав міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, а мистецькі колективи влаштували розважальну програму.
Дуже вагомим підтвердженням зусиль влади на захист дитинства стало вручення Анатолієм Макаровичем ордерів на квартири двом сім’ям - СІДЕЛЬСЬКИХ і ЗАРУ, в яких виховуються діти з обмеженими можливостями.
Також 1 червня Анатолій НЕСТЕРУК особисто відвідав сім’ї ОСОБЛЮКІВ, ШАНДУРІВ і ПАВЛОВИХ, де також виховуються діти з особливими потребами, та вручив їм подарункові набори до свята.
Крім того, відбулися спортивні змагання та розважальні заходи в мікрорайонах міста.
•З нагоди Дня захисту дітей міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (директор Юлія ПОБЕРЕЖНА) спільно з об’єднанням підліткових клубів (педагог-організатор Леся БІЛІНСЬКА) влаштували свято для дітей Підзамча.
Після святкового концерту митців МБК і творчих колективів ЗОШ №11 і ДНЗ №1 для дітей було проведено вуличну тематичну ігротеку «Будь обачним! Цінуй здоров’я!».
Волонтери Центру пояснювали дітям правила безпеки, безпечного поводження з вогнем, а також правила поведінки на сонці, воді, у лісі, громадських місцях, у натовпі, під час масових заходів. Також до свята були залучені діти, які засуджені до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі.
Відбулося також урочисте відкриття пришкільного табору ЗОШ №11 для дітей із сімей з числа соціально-незахищених категорій.
Заохоченням для учасників свята стали подарунки та солодощі від міськради та від служби у справах дітей (Лілія БЕВЗ).
•Службою у справах дітей спільно з відділом у справах сім’ї, молоді та спорту РДА, районним Центром соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді проведено свято до Дня захисту дітей.
На нього було запрошено 111 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, 72 опікуни, батьки-вихователі та прийомні батьки.
Для всіх них у РЦНКМ «Розмай» було організовано перегляд вистави «Чарівна Пеппі», яку дітям представив народний аматорський театр «Браво» із с.Грушка.
Дітей вітали голова райради Іван РОМАНЧУК і заступник голови РДА Ніна ГУРСЬКА. Діти отримали святкові подарунки від відділу у справах сім’ї, молоді та спорту РДА та районної організації Товариства Червоного Хреста.
Після театральної вистави діти безкоштовно розважалися на атракціонах і взяли участь у спортивних змаганнях. Переможців було нагороджено грамотами та медалями. Також для дітей було організовано святковий стіл.
Районна влада дякує за допомогу в проведенні цього заходу ПП САВЕНКОВУ (дитячі атракціони),
ТОВ «ЗС ЛТД», КП «Надра Кам’янеччини», ПП КРУПЕЛЬНИЦЬКОМУ, районному Центру зайнятості, районній організації Товариства Червоного Хреста та народному аматорському театру с.Грушка «Браво».

Ольга МІРКОТАН / 

Повернутись до списку