Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
04.06.2010

ТЕПЛО ЛЮДСЬКИХ СЕРДЕЦЬ

Актив груп, куратори, оргкомiтет доклали чималих зусиль, щоб знайти по всьому свiтi випускникiв рiзних рокiв. На зустрiч з’явилися понад 20 викладачiв i 300 випускникiв. Привiтав їх вступним словом директор харчового коледжу Григорiй РЕШЕТЮК.
Особливiстю цiєї пам’ятної зустрiчi були численнi виступи випускникiв. Вони освiдчувались у коханнi всiм викладачам, декламували власнi вiршi. Номери художньої самодiяльностi гармонiйно поєднувалися з темпераментними, хвилюючими, теплими виступами випускникiв. Мабуть, за всю свою педагогiчну дiяльнiсть викладачi не чули стiльки теплих, лагiдних, доброзичливих слiв i побажань.
Неодноразово вiдзначалося, що грунтовнi знання, здобутi у харчовому в 70-90 роках, дозволяють без проблем вступати до вишiв та успiшно навчатися. Є навчальнi групи, якi залишили неповторний слiд в iсторiї коледжу. Бухгалтери 1995 р. (група №331) на кожнiй великiй перервi поспiшали до пiдсобки кабiнету фiзики. Там усi разом з апетитом i доброзичливими жартами iз задоволенням снiдали, з’їдаючи все зі столів iз космiчною швидкiстю.
Завершував офiцiйну частину гiмн харчового, який був виконаний з особливим пiднесенням. Ще довго випускники прогулювалися по рiдних аудиторiях, фотографувались, обмiнювалися спогадами та адресами, ще i ще раз згадували щасливi студентськi роки.
Випускники залишили квiти, сувенiри, подарунки коледжу, але головне - вони подiлилися теплом своїх сердець, повагою до викладачiв, бажанням зустрiтись у майбутньому.
З великою повагою i вдячнiстю хочу побажати всiм випускникам здоров’я, злагоди у сiмейному життi та щоби Всевишнiй нiколи не вiдвертав своєї прихильностi вiд Вас i Ваших близьких.
Олег МАНЖУЛОВСЬКИЙ, викладач харчового коледжу iз 42-рiчним стажем.


Повернутись до списку