• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 18 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.06.2010

ХОЧ БИ ДIРКИ ЗАЛАТАТИ...

На прес-конференції міський голова Анатолій НЕСТЕРУК розповів журналістам про серйозну занепокоєність станом деяких пам’яток архітектури, зокрема, Гончарної башти, Кушнірської вежі та казарм фортеці. Загалом на реставрацію пам’яток у Держбюджеті виділено 5,2 млн.грн. для всієї країни. Для порівняння: 2008 р. лише Ка-м’янець отримав на ці цілі 9 млн.грн., у попе-редні - в середньому 7-9 млн.грн. Минулого року на ліквідацію обвалу Польської брами було виділено понад 800 тис.грн. Цього року нам планується надати для реставрації пам’яток 720 тис.грн.
- Щоправда, місту обіцяно додати 1,3 мільйона для завершення реконструкції приміщення на Васильєва, 15, де має бути амбулаторія сімейної медицини та ДЮСШ, а через Міністерство житлово-комунального господарства ми отримаємо 3 мільйони гривень для підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, - зазначив Анатолій НЕСТЕРУК.
Торкаючись теми споруд у Старому місті, мер принагідно повідомив, що дав доручення юридичному відділу проробити варіанти можливості розірвання договору з компанією, яка збиралася інвестувати кошти в старий універмаг.
На сьогодні ці навіть не прикриті руїни примушують туристів ламати голову: чи то музей під відкритим небом (залишений після бомбардувань фашистів), чи то комусь відверто наплювати на обурення громадськості та постійні звернення влади?

Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку