Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.06.2010

«ТІНІ» ЗНИКНУТЬ ВЛІТКУ?

Микола ДЕРИКОТ (на фото ліворуч)9 червня під головуванням першого заступника голови ОДА Миколи ДЕРИКОТА відбулося виїзне засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат.
У ньому взяли участь начальник Головного фінансового управління ОДА Сергій ПЕНЮШКЕВИЧ, міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК, представники контролюючих органів, державної влади та керівники підприємств.
За словами віце-губернатора, який посилався на аналіз підприємницької діяльності в області, на сьогодні в Кам’янці 50% працюючих займаються підприємницькою діяльністю, 70% з яких працюють у «тіні»:
- Необхідно посилити роботу контролюючих органів щодо виявлення незареєстрованих громадян, які здійснюють підприємницьку діяльність, активізувати роботу щодо реєстрації найманих працівників. Завдання №1 - контролювати виплату зарплати, яка не повинна бути меншою за мінімальну. Переглянути орендну ставку на землю, ставки єдиного податку, як у місті, так і в районі. Все це кошти місцевого бю-джету, які лежать на землі, - наголосив, звертаючись до керівництва міста і району, заступник губернатора.
Микола ДЕРИКОТ наводив факти, коли в місті на 66-х підприємствах виплачується зарплата менша за мінімальну, а в районі є такі, що платять працівникам по 108 грн. за місяць. У результаті середня зарплата в місті та районі є найнижчою по області. Відповідно, не йдуть і належні відрахування до бюджетів і соціальних установ.
Міській і районній владі гості з області порадили залучити всі важелі впливу на тих, хто ховається в «тіні», включаючи залучення санстанцій і пожежнків. Бажано досягти результатів уже через місяць.

Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку