Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.06.2010

КАМ’ЯНЧАНАМ ОТРУЮЮТЬ ЖИТТЯ

В одному із чернівецьких Iнтернет-видань було подано інформацію про те, що у Кам’янці-Подільському отруїлися поляки. Ми вирішили з’ясувати, що ж сталося насправді.
7 червня до Iвано-Франківської інфекційної обласної лікарні звернулося 15 польських туристів, які разом зі ще 30 співвітчизниками подорожували Західною Україною. З Iвано-Франківська вони прибули до Кам’янця, де познайомилися з видатними місцями та пообідали у закладі швидкого харчування. Після цього гості подалися до Хотинської фортеці, згодом вирушили на Iвано-Франківщину.
По дорозі на Чернівці була зупинка біля стихійного продовольчого ринку, де гості купили черешні. Через певний час двох дітей почало нудити і після прибуття до Iвано-Франківська вони звернулися до лікарів, а разом із ними - ще 13 поляків. Жодних ознак, які підтверджували би харчову токсикоінфекцію, не виявлено.
Перевірка, проведена міським управлінням ветмедицини та обласною карантинною міліцією, не виявила у нашому закладі швидкого харчування жодних порушень. Господар має всі сертифікати відповідності на харчі. Крім того, всі понад сто відвідувачів, які харчувалися у закладі, не скаржилися на погане самопочуття.
Як нам стало відомо, 8 червня всі польські туристи нормально дісталися до своїх домівок. Отже, якби були якісь проблеми з отруєнням, жоден польський гість не зміг би покинути Україну. Напевне, таким чином сусіди з Буковини намагаються позбавитися від сильного конкурента у туристичній галузі, діючи за висловом «На війні всі засоби хороші».


Повернутись до списку