• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 26 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
11.06.2010

ПОСВЯТИЛИ В КОЗАКИ

ПОСВЯТИЛИ В КОЗАКИУкраїнське козацтво - яскравий приклад любові, відданості своєму народові, Батьківщині. Воно повчає нас гаряче любити свою країну, захищати її від ворогів і бути незалежними. Тому три роки тому в ПДАТУ було створено козацький курінь, курінним отаманом якого став полковник Iван ХОМОВСЬКИЙ.
До цієї організації входять не тільки викладачі, а й студенти університету. Членство в цій організації накладає значні обов’язки, дисципліну та чесність. Студенти, які входять до організації Українського козацтва, повинні бути прикладом у поведінці та навчанні, адже перед посвятою в козаки студенти у присутності ректора університету, генерал-отамана та священика складають присягу на вірність Батьківщині, читають молитву «Отче наш», цілують Державний Прапор, прапор козацтва та шаблю.
27 травня в актовому залі ПДАТУ відбулося козацьке зібрання, на якому був присутній ректор університету, академік, полковник козацького війська Микола БАХМАТ, верховний отаман Українського козацтва, генерал-отаман Iгор ВОРДИНЕЦЬ, крайовий генерал-отаман Володимир ВОЛОШИК і священик.
На зібранні було підведено підсумки роботи козацького куреня ПДАТУ, відбулася посвята студентів Iнституту агротехнологій у козаки та нагородження членів організації.
Нагороди отримали: Микола БАХМАТ - орден «Слава» за організаторську та педагогічну роботу; Василь ПЕЧЕНЮК, директор Iнституту агротехнологій - орден «Честь» за організаторську роботу; Iван ХОМОВСЬКИЙ, доцент, курінний отаман, полковник - орден «Слава»; Iван КОВТУНИК, професор, осавул - орден «Віра»; Галина ГАЛИЦЬКА, викладач, хорунжий - орден «Віра»; Олександр ЦИНЧИК, завідувач навчального відділу, помічник ректора, осавул - орден «Віра».
Анатолій ВIННIЧУК, старший писар куреня, осавул, викладач біотехнологічного факультету ПДАТУ.


Повернутись до списку