Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 19 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
18.06.2010

ЩО СТРАШНIШЕ - СТРАЙК ЧИ БОРГИ?

На початку тижня містом поширилися чутки про те, що працівники створеного у лютому комунального підприємства «Міськтепловоденергія» збираються висловити невдоволення умовами праці, зокрема, влаштувати страйк через заборгованість із заробітної плати.
Ситуацію коментує заступник директора з економічних питань КП «Міськтепловоденергія» Світлана ЛЕНЬ:
- Підприємство працює стабільно, послуги надаються, проводяться ремонтні роботи. Боргів із зарплати в нас немає. Але у травні виникли непорозуміння щодо нарахувань зарплат, доплат і надбавок для деяких категорій працівників. Справа в тому, що травень виявився дуже багатим на вихідні та святкові дні, тому кількість відпрацьованих годин виявилася значно меншою, ніж у попередні місяці, що вплинуло на рівень зарплати.
Страйків ніяких не було, просто 15 червня відбулася зустріч трудового колективу з адміністрацією та профспілковим комітетом підприємства, де і було обговорено всі проблемні питання, які поступово вирішуватимуться.
А ось справжньою проблемою для нас є борги населення, які на початок червня становили понад 3 мільони гривень. Зростання цих боргів може спричинити затримки у виплаті зарплати в майбутньому, а також поставити під загрозу якісну підготовку до нового опалювального сезону. Тому вкотре просимо мешканців міста вчасно розраховуватися за отримані послуги.
Вероніка ВЛАСЮК, спец. для «ПОДОЛЯНИНА».

Повернутись до списку