• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 21 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.07.2010

ПАНIВЦІ З МIСТОМ ДРУЖИТИ НЕ ХОЧУТЬ

Даремним витрачанням часу назвав міський голова Анатолій НЕСТЕРУК спроби дійти взаєморозуміння з громадою села Панівці в питанні облаштування заводу з переробки сміття на території колишніх відстійників м’ясокомбінату:
- Зустріч, яка в мене днями відбулася в Панівцях, показала, що перспектив облаштувати завод немає. Громада не хоче чути про те, що всі санітарні норми дотримані і відстань від майбутнього підприємства до Панівців - 2 кілометри, до Великої Слободи - 4 кілометри. Не погоджуються вони на соціальне партнерство. А місто могло б і дорогу відремонтувати, і клуб тощо. Хоча там, де планувалося будівництво, є майже 120 гектарів мертвої землі, котру ні під що не використаєш. Селяни проти, і ми більше не будемо ні з ким домовлятися. Врешті, виділимо землю на околиці міста та вирішимо серйозну проблему.
Нагадаємо, що місто вже вдруге намагається знайти землю під полігон твердих побутових відходів. Попередня спроба зробити нове сміттєзвалище в районі с.Корчівка також зазнала невдачі через опір громадськості. Щоправда, тоді про завод із переробки сміття не йшлося.


Ольга МІРКОТАН

Повернутись до списку