• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.07.2010

РЕГІОНАЛИ - ЗА ГУМАННЕ СУСПІЛЬСТВО!

Поруч із нами часто живуть люди, які потребують постійної турботи та піклування: самотні пенсіонери, ветерани Великої Вітчизняної війни, інваліди. Увага до цих соціально незахищених верств населення завжди була показником рівня демократії, громадянської свідомості та просто гуманності суспільства.
Розуміючи значення усіх цих цінностей, а особливо у вихованні молодого покоління, члени Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів вирішили провести Тиждень волонтерства у нашому місті. Активісти партії, зокрема голови первинних організацій Олександр ЩЕРБАНЬ та Ольга ЛЕНЮК, протягом 14-21 червня завітали до 10-ти домівок - самотніх пенсіонерів, ветеранів Великої Вітчизняної війни, інвалідів - щоб вручити подарунки та розрадити добрим словом.
- Приємно відчути увагу до себе не лише напередодні Дня Перемоги, адже справжня турбота - це конкретні справи для ветеранів, пенсіонерів, а не тільки гарні гасла. Думаю, що така позиція є характерною для регіоналівів, - зауважила одна з ветеранів Олена РАДОМСЬКА.
Коментуючи проведення акції, заступник голови Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів Сергій СЕРЕДЮК зазначив:
- У нашій державі є чимало соціально незахищених людей. Звичайно, ми не маємо змоги допомогти усім, але мусимо підтримати їх у міру своїх можливостей. Це наш обов’язок перед старшим поколінням, перед власним сумлінням, а головне - чудовий приклад для наслідування, який ми подаємо нашим дітям та онукам.
Ми плануємо зробити такі заходи регулярними, залучити до них ширше коло людей. Хочеться, щоб ця ініціатива знайшла підтримку в нашому місті.
Прес-служба Кам’янець-Подільської міської організації Партії регіонів.


Повернутись до списку