Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
16.07.2010

НА ПРИЙОМІ - ДОШКІЛЬНЯТА

Досить цікавий прийом громадян, який здійснював заступник міського голови з комунальних питань Віктор ДИБАШ, відбувся 13 липня. А може вплинула цифра 13... Всього на прийом завітало 23 громадянина.
Здебільшого люди приходять з питаннями, які не були вирішені ще за радянських часів. Якщо тодішня кількість коштів не змогла забезпечити якісне виконання різних робіт - від будівельних до сантехнічних, то де сьогодні взяти грошей, аби залатати прірву будівельної халтури ще тих часів?! Бо сьогоднішніх халтурників ще можна знайти і притягнути до відповідальності, а от де шукати тих і де знайти гроші для усунення недоліків?! А їх нині чимало.
Прийшли жителі вул.Шевченка, 33, в яких роками мокрі стіни, відвалюється штукатурка, дітям на голову падає каміння з карниза. Самі мешканці з цим впоратися не можуть і просять владу довести їхній будинок до ладу.
Жахлива ситуація і в жителів 29-ї квартири, що на 9-му поверсі будинку №4 на вул.Шевченка. У них через обли-цьовану зовнішню стіну дощова вода проникає у квартиру і спричиняє появу грибка на стінах. Люди вже хворіють на алергію. На астму захворів у власній квартирі і мешканець останнього поверху будинку на Хмельницькому шосе, 8: тут роками протікав дах, але своїми силами люди усували пошкодження, а от 2006 р., після капітального ремонту даху (перекрито 600 кв.м, жодного метра - якісно) почалася катастрофа: чоловік підрахував, що за добу він «зловив» 100 відер води.
Зі своєю проблемою звернулися до заступника міського голови двоє юних мешканців вул.Миру, 12. Павло (4 роки) та Валерія (5 років) були травмовані на дитячому майданчику, бо тут старші хлопці влаштували собі футбольне поле і часто потрапляють м’ячем по малечі. Діти з мамами клопочуться про вирішення болючої проблеми.
А одна пані з вул.Чапаєва постійно оббиває пороги всіх владних інстанцій, щоби вирішити питання, рішення за яким може винести лише суд. Про це їй вже неодноразово говорили, але пані чомусь вирішила, що за неї це має робити влада.Повернутись до списку