Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 18 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
29.01.2016

«СВІТЛЯЧКОВА» ВТІХА

«СВІТЛЯЧКОВА» ВТІХА«Найкраще проводити змагання з благодійності - в будь-якому разі не буде тих, котрі програли...» - так висловився президент Благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка Сергій ІСАЄНКО під час відвідин ДНЗ №17 «Світлячок» 26 січня. Здається, в таких змаганнях його фонд був би серед лідерів.
Оглядаючи дитячі кімнати в «Світлячку» (дитсадку, де, крім звичайних груп, виховують дітей без батьківської опіки та з порушенням слуху), приємно вражає їхнє гарне облаштування. І це при тому, що держава фінансує заклад недостатньо. Рятують благодійники, серед них і БФ «МіСт», зусиллями якого тут ще раніше поміняли вікна, закупили плитку, шафи для дітей...
Цього разу «МіСт» спільно з Міжнародним благодійним фондом «Україна-3000» (голова наглядової ради Катерина Ющенко) в рамках акції «Долонька щастя» передали для дітей книги та аудіодиски з казками й колисковими у виконанні відомих українських співаків на 14 тис.грн.
Подарунки дісталися не лише ДНЗ №17, але й вихованцям школи-інтернату «Славутинка», НВК із центром реабілітації слабозорих дітей, багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру та шкіл-інтернатів в Оринині й Солобківцях.

Віталій ГОРБУЛЕНКО

Повернутись до списку