Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 22 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ - ЗАСЛУЖЕНИЙ! 09.11.2018
ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ - ЗАСЛУЖЕНИЙ!
Директорові Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Мар’яну ТРІПАКУ присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України» за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм.

повний текст>>>

ДОПЛЮСУВАЛИ МАРШРУТ І АВТО 09.11.2018
ДОПЛЮСУВАЛИ МАРШРУТ І АВТО
Уперше в он-лайн-режимі, з рекордною кількістю учасників, новими маршрутами та додатковими автомобілями на вже існуючих, - так третього листопада у сесійній залі міськради визначали водіїв, які в наступні п’ять років перевозитимуть кам’янчан і гостей міста. На конкурс перевізників зареєструвалися 394 водії на 208 місць.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

МІСТО СПРОДУЄТЬСЯ? 09.11.2018
МІСТО СПРОДУЄТЬСЯ?
Новенький лот у системі «ProZorro» неабияк приголомшив кам’янчан. На продаж виставлено пам’ятку архітектури - житловий будинок 1753 р. за адресою: вул.Довга, 17. В описі вказано, що це нежитлове приміщення, площею 290,1 кв.м, що складає 23/25 частки пам’ятки архітектури двоповерхового будинку з підвалом (загальна площа будинку - 315,9 кв.м). Фундамент із бутового каменю, стрічковий. Стіни кам’яні, поштукатурені, побілені. Має гіпсове ліпне оздоблення стелі. Технічний стан незадовільний. Інженерне забезпечення: електропостачання, водопостачання, каналізація.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

АСФАЛЬТ ХОРОШИЙ, ТІЛЬКИ З ДІРКАМИ... 09.11.2018
АСФАЛЬТ ХОРОШИЙ, ТІЛЬКИ З ДІРКАМИ...
Після повторного ремонту вул.Князів Коріатовичів, що за переїздом, зі свіжовстеленого покриття були взяті проби асфальту для перевірки його якості.  

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

БРОНЗОВІ МАТЕМАТИКИ 09.11.2018
БРОНЗОВІ МАТЕМАТИКИ
Фінальний етап XXI Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора Михайла Ядренка підкорився кам’янчанам. 

повний текст>>>

ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ 02.11.2018
ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ
24 жовтня у Кам’янці-Подільському в міському Будинкові культури відбувся громадський форум «За українську мову». Напередодні таке ж зібрання відбулося в Шепетівці.

повний текст>>>
Автор:  Олег БУДЗЕЙ

МОЛОДІЖНА РАДА З ГОЛОВОЮ 02.11.2018
МОЛОДІЖНА РАДА З ГОЛОВОЮ
30 жовтня в місті відбулися вибори голови Молодіжної ради, яка є консультативно-дорадчим органом при міській раді. На посаду претендували троє кандидатів: студентка Кам’янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права Аліна Гонта, студент коледжу ПДАТУ Ростислав Ковальський і студентка медичного училища Яна Романішена.

повний текст>>>

ГОДИННИК - ПІД РАТУШУ, НОВИЙ РІК - ПІД ЯЛИНКОЮ В ПАРКУ 02.11.2018
ГОДИННИК - ПІД РАТУШУ, НОВИЙ РІК - ПІД ЯЛИНКОЮ В ПАРКУ
Біля Ратуші продовжується облаштування «сонячного годинника». Як ведуться роботи, оглянув цього тижня міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ.

повний текст>>>

ЗАПЛАТИЛИ СТОМАТОЛОГАМ 02.11.2018
ЗАПЛАТИЛИ СТОМАТОЛОГАМ
31 жовтня міська рада на засіданні позачергової сесії проголосувала за питання, які завершують виконання рішення депутатів ще від 6 липня ц.р.: припинити діяльність комунального підприємства «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» шляхом її ліквідації.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЩО ЗАЦІКАВИЛО ТУРКІВ І ФРАНЦУЗІВ? 02.11.2018
ЩО ЗАЦІКАВИЛО ТУРКІВ І ФРАНЦУЗІВ?
Віртуально і віч-на-віч поговорили про міжнародну співпрацю представники міської влади цього тижня.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 11 — 20 з 3237
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі