• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 21 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

КІР НЕ ЗДАЄТЬСЯ 08.02.2019
КІР НЕ ЗДАЄТЬСЯ
Ця небезпечна хвороба продовжує лютувати на Кам’янеччині. Якщо ще донедавна інфекція більше нападала на жителів міста, то з початку року від неї потерпають селяни.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЛЕБЕДІ НЕ ЛИШЕ НА ЛЕБЕДИНОМУ 01.02.2019
ЛЕБЕДІ НЕ ЛИШЕ НА ЛЕБЕДИНОМУ
Із таким закликом звернувся до небайдужих жителів Кам’янеччини в соц­мережах соціальний працівник Пановецької сільської ради Михайло КОЦЮБАНСЬКИЙ

повний текст>>>

ЗАМІСТЬ ПРИЛАВКІВ - МОЛОЧНИЙ ПАВІЛЬЙОН 01.02.2019
ЗАМІСТЬ ПРИЛАВКІВ - МОЛОЧНИЙ ПАВІЛЬЙОН
Не минуло й року, як на Центральному ринку знову скандалили і воювали за місця продавці, котрі реалізовують сільгосппродукцію на критій частині продуктового ринку. В понеділок, 28 січня, доки базар не торгував, тут почали демонтувати частину прилавків.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КОМУНАЛЬНІ ЗМІНИЛИ ГРАФІК 01.02.2019
КОМУНАЛЬНІ ЗМІНИЛИ ГРАФІК
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт рухомого складу автобусів КП «Комунтранссервіс», тимчасово внесено зміни до розкладу їх руху з 4 лютого.

повний текст>>>

СЕРВІДІО РОЗПОВІВ, ЩО ПОКАЖЕ В МБК 01.02.2019
СЕРВІДІО РОЗПОВІВ, ЩО ПОКАЖЕ В МБК
16 лютого в міському Будинку культури виступатиме всесвітньо відомий італійський тенор Емануеле СЕРВІДІО із концертною програмою в рамках світового турне «Dall’Italia con amore» («З Італії з любов’ю»).

повний текст>>>

СТРАТЕГІЮ РОЗРОБЛЯЄМО ВСІ 01.02.2019
СТРАТЕГІЮ РОЗРОБЛЯЄМО ВСІ
Міська рада розпочала розробку Стратегії розвитку громади, впровадження якої допоможе вирішити низку найважливіших проблем міста.

повний текст>>>

«ЄВРОПА-УКРАЇНА» - ДЛЯ НАШИХ ОТГ 01.02.2019
«ЄВРОПА-УКРАЇНА» - ДЛЯ НАШИХ ОТГ
24-25 січня делегація Слобідсько-­Кульчієвецької ОТГ побувала на Міжнародному економічному форумі, що відбувся у місті Жешові (Польща). У ньому взяли участь понад 800 учасників із Польщі, інших країн ЄС, США, України. Серед них представники урядів та інші політики, дипломати, бізнесмени, працівники органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків і ЗМІ. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПОВЕРНУЛИ СТАРІ ГАЗОВІ НОРМИ 01.02.2019
ПОВЕРНУЛИ СТАРІ ГАЗОВІ НОРМИ
Свіжі платіжки за газ приголомшили споживачів, котрі не мають лічильників. Адже вартість блакитного палива розрахували, зважаючи на нові норми споживання, які виявилися майже втричі вищими від старих. Хвиля обурення докотилася аж до Києва і змусила чиновників зглянутися над українцями.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПРОКУРАТУРА ПРОТИ КРИМІНАЛІТЕТУ 25.01.2019
ПРОКУРАТУРА ПРОТИ КРИМІНАЛІТЕТУ
Якщо важких злочинів на Кам’янеччині поменшало, то шахраї та гральний бізнес, навпаки, процвітають, - про це йшлося під час координаційної наради, що відбулася 18 січня у місцевій прокуратурі за участю керівництва міста, району, поліції, податкової служби і прокуратури краю. Вони обговорили шляхи покращення криміногенної ситуації.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ» 25.01.2019
КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ»
Пам’ятаєте відому нам зі шкільних років картину Іллі Рєпіна «Запорожці пишуть листа турецькому султанові»? Так-от, нещодавно в Кам’янці спростували її зміст! Так-так, ніякого гнівного листа не було або бодай доказів його існування.

повний текст>>>


Новини 11 — 20 з 3339
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі