• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 21 ЛИПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ПРОЕКТ НА БЛАГО МІСТА 28.06.2018
ПРОЕКТ НА БЛАГО МІСТА
П’ять закладів профтехосвіти Хмельниччини ввійшли до переліку переможців конкурсного відбору проектів, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів Держбюджету, отриманих від ЄС у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.

повний текст>>>

З-ЗА КОРДОНУ НЕ ЗАСМАГУ, А МЕДАЛІ 28.06.2018
З-ЗА КОРДОНУ НЕ ЗАСМАГУ, А МЕДАЛІ
Студенти факультету фізичної культури Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка продемонстрували свої спортивні вміння за кордоном.

повний текст>>>

АНТИКВАРНИЙ ПРОБІГ 28.06.2018
АНТИКВАРНИЙ ПРОБІГ
26 липня, з 9.30 до 11.00, біля Ратуші відбудеться виставка ретроавтомобілів у рамках Міжнародного пробігу антикварних авто в Україні «Слідами героїв трилогії Генрика Сенкевича». Організатори - Міжнародний клуб «CAAR» (Клуб античних автомобілів і райдів - польський підрозділ, м.Варшава) та клуб АФК «ЗАЗ-Козак» (м.Львів).

повний текст>>>

ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ МОНУМЕНТ ДЖУРИ! 28.06.2018
ЄДИНИЙ В УКРАЇНІ МОНУМЕНТ ДЖУРИ!
23 червня засновник Благодійного фонду «Міст» ім.Михайла Савенка, який опікується інтернатними закладами області, в тому числі й на Кам’янеччині, зробив ще одну гарну справу.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ВІДБУВСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ 22.06.2018
ВІДБУВСЯ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ФОРУМ
Мер Кам’янця Михайло СІМАШКЕВИЧ поділився досвідом співпраці з головами місцевого самоврядування України під час ХІV Українського муніципального форуму, що відбувся в Києві 18-19 червня.

повний текст>>>

МІСТО ЗУПИНИТЬСЯ, ЯКЩО НЕ РОЗЧИСТЯТЬ ПРОСПЕКТ 22.06.2018
МІСТО ЗУПИНИТЬСЯ, ЯКЩО НЕ РОЗЧИСТЯТЬ ПРОСПЕКТ
Через тиждень-два місто може опинитися в ситуації, коли головна транспорта артерія - проспект Грушевського - просто перестане справлятися з потоком машин. І сьогодні там доволі важко їхати, адже пересуватися можна фактично лише однією смугою - решта вщент заповнені припаркованими автомобілями. На парковки з порушеннями всім начхати - жодний водій не поплатився штрафом чи евакуацією авто. Проте справа стане набагато серйознішою, коли проспектом цілий місяць курсуватимуть фури.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

У МЕДИКІВ - ПЕРЕСЕЛЕННЯ 22.06.2018
У МЕДИКІВ - ПЕРЕСЕЛЕННЯ
Віднедавна приймальне відділення і травмопункт міської лікарні змінили місце прописки - їх перевели на інші площі. Так, приймальне відділення перенесли в приміщення ургентної лабораторії (вхід з боку Лесі Українки) міської реанімації. А ось травмопункт оселився у «старшого брата» - травматологічному відділенні.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У ЦЕРКВІ СПОРУДИЛИ «ХРЕСТ ПРАВДИ ВІЙНИ» 22.06.2018
У ЦЕРКВІ СПОРУДИЛИ «ХРЕСТ ПРАВДИ ВІЙНИ»
Ось таке незвичне розп’яття Ісуса Христа з’явилося на території храму св.Івана Богослова при ПДАТУ (настоятель Юрій МАТВЄЙЦОВ). Виготовлене воно з осколків снарядів, привезених зі сходу України.

повний текст>>>

АРХЕОЛОГІЧНІ ХРОНІКИ: ЩО ЗНОВУ ВИКОПАЛИ? 22.06.2018
АРХЕОЛОГІЧНІ ХРОНІКИ: ЩО ЗНОВУ ВИКОПАЛИ?
На території Старого замку не тільки жваво проводять екскурсії, а й жваво копають. Цьому підтвердження - продовження археологічних досліджень на місці розташування церкви Покрови Богородиці та костелу святого Станіслава, які навколо себе збирають сотні туристів, що відірвалися від екскурсоводів. Про унікальні знахідки нам розповів кандидат історичних наук, провідний науковий співробітник Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника Ігор СТАРЕНЬКИЙ.

повний текст>>>

УНІВЕРСИТЕТУ В ПОДАРУНОК 15.06.2018
УНІВЕРСИТЕТУ В ПОДАРУНОК
20 червня Національний банк України введе в обіг пам’ятну монету, присвячену 100-річчю Ка­м’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. Ювілей відзначатимуть на загальнодержавному рівні, ад­-же, відповідно до законодавчих документів, подію внесено до переліку пам’ятних дат і ювілеїв 2018 року.

повний текст>>>


Новини 21 — 30 з 3121
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі