Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 22 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

07.05.2010
КАМ’ЯНЕЦЬ СТАНЕ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИМ?
23 квітня у міськвиконкомі відбулося спільне засідання представників комунального господарства, науковців, раціоналізаторів, промисловців, підприємців, влади міста, виконавчого директора Асоціації «Енергоефективні міста України» Анатолія КОПЦЯ та директора Західноукраїнського регіонального навчального центру, експерта з питань територіальної організації влади та місцевого самоврядування Петра МАВКА.
повний текст>>>

07.05.2010
ЩО ТУРБУЄ ПЕДАГОГІВ
28 квітня міський голова Анатолій НЕСТЕРУК провів виїзний прийом громадян у приміщенні НВК №9. Зрозуміло, що одними з перших болючі питання висловили педагоги школи. Зокрема, їх цікавила дата призначення нового директора цього навчального закладу. Анатолій Макарович пообіцяв, що питання буде вирішено найближчим часом.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

07.05.2010
ДІЙШЛИ ДО КОНСТРУКТИВІЗМУ
Нещодавно місто сколихнула протидія підприємців перевіркам податкової інспекції. «ПОДОЛЯНИН» наводив точку зору обох сторін. Коментар про подальший розвиток подій ми отримали в Кам’янець-Подільській ОДПІ. Там нам пояснили, що ситуація стабілізувалася, постійно ведуться роз’яснювальні зустрічі з підприємцями, які перебувають на спрощеній системі оподаткування - сплаті єдиного податку.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

07.05.2010
ПРО ГРОШІ ТА ПОЛІТИКУ
Зважаючи на оприлюднення 30 квітня Закону «Про Державний бюджет-2010», міська рада зобов’язана протягом 14 днів прийняти міський бюджет.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

07.05.2010
ВШАНУВАЛИ БАТЬКА МУЗЕЮ
Нещодавно в Будинку культури с.Демшин відбулося вшанування ветерана культури району, завідувача місцевого Народного музею історії села Григорія ПАВЛЕНКА. Григорію Івановичу виповнилося 85 років.
повний текст>>>
Автор: 

23.04.2010
ШАНОВНІ КЕРІВНИКИ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ, ОРГАНІЗАЦІЙ І МЕШКАНЦІ МІСТА!
На виконання доручення Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА і доручення Кабінету Міністрів України від 16 квітня про проведення 24 квітня Всеукраїнського суботника з благоустрою територій населених пунктів із залученням до участі в ньому колективів підприємств, установ, організацій, а також мешканців житлових мікрорайонів, студентської молоді, міська влада звертається до Вас із проханням організувати зазначений захід і внести частку своєї праці у покращення естетичного вигляду нашого міста. Просимо Вас провести санітарне очищення прилеглих і закріплених територій, упорядкувати газони та квітники, побілити стовбури дерев і бордюри, відремонтувати і пофарбувати огорожі, лавки та інші елементи благоустрою.
повний текст>>>

23.04.2010
ЗРОБИ СВІЙ ВНЕСОК ДО ЗАХОДІВ З НАГОДИ ЮВІЛЕЙНОГО ДНЯ ПЕРЕМОГИ!
Минулого тижня благодійницькі наміри взяти участь у місячнику святкування 65-ї річничі Великої Перемоги та безкоштовно надавати послуги ветеранам у закладах сфери послуг міста повідомили колективи 23-х підприємств.
повний текст>>>

23.04.2010
СУДДІ РАДИЛИСЬ У КАМ’ЯНЦІ
21-22 квітня у місті тривав семінар з питань застосування законодавства про банкрутство, організований Вищим господарським судом України та Господарським судом Хмельницької області.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

23.04.2010
ОДНИМ АБЗАЦОМ
20 квітня на майдані Відродження міська організація ВО «Свобода» провела акцію «Геть Табачника!», де активісти осередку висловили протест проти призначення міністром освіти та науки України Дмитра ТАБАЧНИКА. Так би мовити, краще пізно, ніж ніколи.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

23.04.2010
65 САДЖАНЦІВ ПЕРЕМОГИ
З ініціативи ради ветеранів ЗОШ №12 у селищі цукрозаводу було висаджено алею дерев.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 3111 — 3120 з 3179
Початок | Поперед. | 310 311 312 313 314 | Наст. | Кінець Всі