Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 22 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

11.06.2010
ДЕРЖАВI ЗДАЄТЬСЯ, ЩО ДВОХ ДНIВ ДОСИТЬ
Минулого тижня відбулося засідання координаційної ради з питань пасажирських перевезень, де головну увагу було приділено впорядкуванню пільгових перевезень, згідно з фінансуванням держави. Як уже неодноразово повідомлялося, порівняно з минулим роком кількість коштів на компенсацію цих послуг було суттєво зменшено: якщо на 2009 р. державою було передбачено 1646,8 тис.грн., то на 2010 - 1141,8 тис.грн. Нестача цих півмільйона гривень змусила міську владу переглянути кількість днів, у які буде здій-снюватся перевезення пільговиків.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
КАМ’ЯНЧАНАМ ОТРУЮЮТЬ ЖИТТЯ

В одному із чернівецьких Iнтернет-видань було подано інформацію про те, що у Кам’янці-Подільському отруїлися поляки. Ми вирішили з’ясувати, що ж сталося насправді.
7 червня до Iвано-Франківської інфекційної обласної лікарні звернулося 15 польських туристів, які разом зі ще 30 співвітчизниками подорожували Західною Україною. З Iвано-Франківська вони прибули до Кам’янця, де познайомилися з видатними місцями та пообідали у закладі швидкого харчування. Після цього гості подалися до Хотинської фортеці, згодом вирушили на Iвано-Франківщину.

повний текст>>>
Автор: 

11.06.2010
«ТІНІ» ЗНИКНУТЬ ВЛІТКУ?
9 червня під головуванням першого заступника голови ОДА Миколи ДЕРИКОТА відбулося виїзне засідання обласної комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій та інших соціальних виплат.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
СЛОВАМИ МОЛОДI ГЛАГОЛИТЬ IСТИНА
1 червня відбувся захист проектів випускників факультету муніципального управління «Новий громадянин». повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
...А НА ПIДЗАМЧI - СВIТЛА

Кам’янець-Подільський МРЕМ доводить до відома громадян, що у зв’язку з капітальним ремонтом ПЛ-10/0,4 кВ на Підзамчі 19-29 червня буде припинена подача електроенергії в будинки №№1-61 і 2-58 на Орининському шосе. МРЕМ просить вибачення за тимчасові незручності.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
У ПЕРШОТРАВНЕВОМУ НЕ БУДЕ ВОДИ

10-20 червня проводитимуться ремонтні роботи в котельні, що знаходиться на вул.Молодіжна, а також на мережах тепло- та водопо-стачання. Відповідно, на цей час буде припинено подачу гарячої води. Адміністрація КП «Міськтепловоденергія» просить вибачення за тимчасові незручності.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
ТРАВИЦЯ - ПРЕДМЕТ ДЛЯ ШТРАФУ
Після тривалих дощів, інспекція з контролю за санітарним станом міста вважає доречним наголосити кам’янчанам, що, відповідно до Правил благоустрою, забезпечення чистоти та порядку в місті, керівники підприємств, установ, організацій, об’єктів торгівлі та сфери послуг, власники приватних домоволодінь повинні своєчасно знищувати бур’яни та скошувати траву на прилеглих і закріплених за ними територіях. повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
ХОЧ БИ ДIРКИ ЗАЛАТАТИ...
На прес-конференції міський голова Анатолій НЕСТЕРУК розповів журналістам про серйозну занепокоєність станом деяких пам’яток архітектури, зокрема, Гончарної башти, Кушнірської вежі та казарм фортеці. повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
ХТО В ГОСТI З ТОРТОМ, А ХТО - З АПАРАТОМ
Міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, перебуваючи в обласному центрі, взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді, яку проводив перший віце-прем’єр-міністр Андрій КЛЮЄВ.
повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

11.06.2010
ПРЕС-ТУР ПО-КАМ’ЯНЕЦЬКИ

5 червня заступник голови Верховної Ради України Микола ТОМЕНКО разом із десятками представників загальнонаціональних друкованих видань, теле- та радіоканалів провели на території Кам’янеччини своєрідний прес-тур. Цей захід проходив у рамках проголошеного в березні цього року третього етапу акції «7 чудес України» - «7 чудес України: замки, фортеці, палаци».

повний текст>>>
Автор: 


Новини 3111 — 3120 з 3237
Початок | Поперед. | 310 311 312 313 314 | Наст. | Кінець Всі