Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 22 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЯРМАРКУВАЛИ У ПДАТУ 19.10.2018
ЯРМАРКУВАЛИ У ПДАТУ
Конкурси, ігри, вистава і роздуми про те, яку ж обрати майбутню профе­-сію, - так цікаво й не­стандартно 17 жовт­ня у ПДАТУ відбувся захід «Подорож у світ професій», який організував Кам’янець-Подільський міський центр зай­нятості.

повний текст>>>

КОНТЕКСТИ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ ІВАНА ОГІЄНКА 19.10.2018
КОНТЕКСТИ ЖИТТЄТВОРЧОСТІ ІВАНА ОГІЄНКА
11 жовтня відбулася Міжнародна наукова конференція «Художній вимір та історичні контекс­ти життєтворчості Івана Огієнка». Захід присвячено 100-річчю заснування Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

повний текст>>>

ЗАМІСТЬ СТАРИХ САМШИТІВ ЗАБУЯЄ КЛУМБА 19.10.2018
ЗАМІСТЬ СТАРИХ САМШИТІВ ЗАБУЯЄ КЛУМБА
Незабаром алея із самшитів, яка тягнеться частиною вул.Князів Коріатовичів, дратує водіїв, не милує око кам’янчанам і гостям міста, перетвориться на красиву клумбу з квітами.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЯК СТАТИ УСПІШНИМ? 19.10.2018
ЯК СТАТИ УСПІШНИМ?
Відповідь на це запитання знайшла дев’ятикласниця Кам’янець-Подільського ліцею Дар’я ПРОДАН, яка стала однією з 50 дівчат і 50 хлопців, відібраних на проект «Школа успіху».

повний текст>>>

БЕЗ МАРШРУТНИХ АФЕР 19.10.2018
БЕЗ МАРШРУТНИХ АФЕР
Махінації з транспортними засобами у Кам’янці-Подільському не пройдуть, - запевнив під час координаційної ради з питань перевезення пасажирів заступник міського голови Сергій БАБІЙ. А річ у тому, що до конкурсу на пасажирські перевезення залишаються лічені дні, а вже є інформація про можливі брудні технології гри. Аби цього не сталося, вчора під час засідання виконкому міська влада офіційно цьому завадила, ухваливши відповідне рішення.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

100-РІЧЧЯ ПРИСЯГИ 19.10.2018
100-РІЧЧЯ ПРИСЯГИ
Наступного року Кам’янець-Подільський відзначатиме 100-річчя з дня складання Присяги на вірність Українській Народній Республіці. Програма заходів із вшанування цієї події сьогодні має назву «Присяга 1919».

повний текст>>>

ВИМАГАЮТЬ ПЕРЕВІРОК ЗА РОЗКЛАДОМ 19.10.2018
ВИМАГАЮТЬ ПЕРЕВІРОК ЗА РОЗКЛАДОМ
17 жовтня у столиці відбувся Інспекційний форум «ПЕРЕВІРОК.NET» за участі прем’єр-міністра Володимира ГРОЙСМАНА і керівництва профільних структур.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

МЕР НА САМІТІ КОЛЕГ 12.10.2018
МЕР НА САМІТІ КОЛЕГ
9 жовтня в Києві Western NIS Enter­prise Fund у партнерстві з Асоціацією «Енергоефективні міста України» й Асоціацією малих міст України третій рік поспіль провів Міжнародний саміт мерів та бізнесменів.

повний текст>>>

ДО КАМ’ЯНЦЯ ЧЕРЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ РИБИ 12.10.2018
ДО КАМ’ЯНЦЯ ЧЕРЕЗ ЗАХВОРЮВАННЯ РИБИ
Начальники і спеціалісти протиепізоотичних відділів, директори і фахівці регіональних лабораторій ветмедицини, представники наукових установ та виробничих підприємств з усієї України з’їхалися 10 жовтня до Кам’янця-Подільського через наболілі питання захворювань риби.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НАШІ САПЕРИ ВЖЕ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ 12.10.2018
НАШІ САПЕРИ ВЖЕ НА ЧЕРНІГІВЩИНІ
Знову військові склади в епіцентрі надзвичайних ситуацій. Цього разу вибухи сталися на технічній території 6-го Арсеналу, що біля містечка Ічня на Чернігівщині. Як повідомляє прес-служба Міноборони України, сталося це 9 жовтня, о 3.30.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 31 — 40 з 3237
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі