Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 22 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

РЕМОНТ ПРИВОКЗАЛЬНОЇ ПІД ЗАГРОЗОЮ 12.10.2018
РЕМОНТ ПРИВОКЗАЛЬНОЇ ПІД ЗАГРОЗОЮ
Про це повідомив міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ на своїй сторінці у «Фейсбуку».

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ НА 5 ТИСЯЧ ЄВРО 05.10.2018
ТРАВМАТОЛОГІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ ОТРИМАЛО ОБЛАДНАННЯ НА 5 ТИСЯЧ ЄВРО
3 жовтня до Кам’янця-Подільського завітав голова німецького товариства «Aist - Ukrainehilfe Wiestbaden E.V. Допомога Україні» Удо ШПІТЦБАРТ. Благодійна організація придбала травматологічному відділенню міської поліклініки спеціальне обладнання, а саме - операційний стіл та ортопедичну приставку до нього. Вартість придбаного обладнання становить 5 тисяч євро. 

повний текст>>>

ВІН ДОБРИМ БУВ... 05.10.2018
ВІН ДОБРИМ БУВ...
- Ростислав був такою ж світлою людиною, як сьогоднішній день, - розповіла класний керівник Героя. - Добродушним, приємним у спілкуванні, ввіч­ливим і відповідальним. Таким же був у нього і позивний - «Добрий».

повний текст>>>

ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ЯПОНІЇ 05.10.2018
ФІНАНСОВА ДОПОМОГА ВІД ЯПОНІЇ
Недавно уряд Японії надав значну фінансову допомогу Кам’янцю-Подільському: $118777 для модернізації медичного обладнання в Перинатальному центрі та $46 201 для покращення навчальних умов у ДНЗ №2 і ДНЗ №15.

повний текст>>>

МІСТО ДО ЗИМИ ГОТОВЕ... 05.10.2018
МІСТО ДО ЗИМИ ГОТОВЕ...
... а ось «Гіпсовик» до роботи - ні. Так вирішили депутати міськради під час засідання сесії, що відбулася 2 жовтня. На порядок денний винесли понад двісті питань.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

НАШ ЛЕБІДЬ ЗАГИНУВ У САМЧИКАХ 05.10.2018
НАШ ЛЕБІДЬ ЗАГИНУВ У САМЧИКАХ
Лебедину пару - кам’янецького красеня із першого потомства наших Ромео і Джульєтти і самчицьку лебідку - знайшли мертвими в суботу, 29 вересня, на території Державного історико-культурного заповідника «Самчики». Шоковані працівники одразу ж викликали поліцію. І доки ведеться слідство, мешканці с.Самчики і керівництво закладу проводять розслідування трагедії.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

У ПАМ’ЯТЬ ПРО ГАНИЦЬКОГО 05.10.2018
У ПАМ’ЯТЬ ПРО ГАНИЦЬКОГО
У понеділок, 1 жовтня, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки засновнику Кам’янець-Подільської музичної школи, професору Фадею Ганицькому. 

повний текст>>>

КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ» 05.10.2018
КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ»
Цього тижня в Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику канал «1+1» знімав сюжет документального фільму Акіма Галімова «Скарби нації» з циклу «Україна. Повернення своєї історії». Про це повідомляється на сайті музею. 

повний текст>>>

ЩО І ДЕ РЕМОНТУЄТЬСЯ? 28.09.2018
ЩО І ДЕ РЕМОНТУЄТЬСЯ?
Ошатне обличчя скверу на вул.Вокзальна, сучасна вбиральня у мікрорайоні Жовтневому, європейський внутрішньодворовий проїзд на вул.Тімірязєва, 127 та перші кроки втілення проекту соціального майданчика на вул.Пушкінська, біля гуртожитку для людей із вадами слуху. Чотири об’єкти 26 вересня відвідали представники влади, в тому числі й нардеп Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, депутати та журналісти під час виїзного комунального брифінгу.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВІДКРИЮТЬ ДОШКУ ГЕРОЮ 28.09.2018
ВІДКРИЮТЬ ДОШКУ ГЕРОЮ
Сьогодні, 28 вересня, у ЗОШ №15 буде відкрито меморіальну дошку нашому наймолодшому бійцю Ростиславу Доброшинському, який загинув за Україну.

повний текст>>>


Новини 41 — 50 з 3237
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі