Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 26 КВІТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СЕЗОН ВУЛИЧНОГО СТРАХУ 13.04.2018
СЕЗОН ВУЛИЧНОГО СТРАХУ
Вуличні атаки собак під час «весняного синдрому» зробили переполох на вулицях міста та в соціальних мережах.

повний текст>>>

ЛІКАРНІ ЗМІНЮЮТЬ ПРОПИСКУ 13.04.2018
ЛІКАРНІ ЗМІНЮЮТЬ ПРОПИСКУ
Як змінюватиметься обличчя медицини на місцевому рівні, але в рамках всеукраїнської реформи, обговорювали вчора під час виїзного засідання депклубу народні обранці та медики. Із тим, що зміни потрібні, адже нині близько 90% виділених коштів іде на зарплати та комунальні платежі, погодилися всі. Нібито не проти медики опинитися в ринкових умовах та навчитися заробляти кошти і на утримання, і на розвиток. Втім, аби так і сталося, без оптимізації медичних закладів не обійтися. Насамперед потрібно позбутися старих енергонеефективних будівель, які «з’їдають» чималі суми на платіжки.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЗМАГАЮТЬСЯ СПОРТМАЙДАНЧИКИ 13.04.2018
ЗМАГАЮТЬСЯ СПОРТМАЙДАНЧИКИ
30 квітня в районі завершується місячник облаштування спортивних майданчиків «Спорт для всіх - спільна турбота».

повний текст>>>

ВІДПРАВИЛИ ПІДКРІПЛЕННЯ НА СХІД 13.04.2018
ВІДПРАВИЛИ ПІДКРІПЛЕННЯ НА СХІД
Сьогодні, 13 квітня, в зону АТО вирушили понад сотня бійців військової частини А-2300 (командир Дмитро ОЛІЙНИК). Із залізничної станції відправили й понад 40 одиниць військової інженерної техніки для будівництва оборонних укріплень і встановлення проти­піхотних та протитанкових мінних полів.

повний текст>>>

МИРОТВОРЦІ В МІСТІ 13.04.2018
МИРОТВОРЦІ В МІСТІ
На кілька днів до Кам’янця-Подільського прибула польська делегація у складі 47 ветеранів - учасників миротворчих операцій Організації Об’єднаних Націй для зустрічі з українськими колегами з нагоди 70-ї річниці створення першої миротворчої місії ООН.

повний текст>>>

СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ 06.04.2018
СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ
Насиченим, плідним і з планами на майбутнє видався дводенний робочий візит заступника міністра оборони України з питань європейської інтеграції генерал-лейтенанта Анатолія ПЕТРЕНКА до Кам’янець-Подільського військового гарнізону.

повний текст>>>

НЕ БІЛЯТЬ, АЛЕ ПРИБИРАЮТЬ 06.04.2018
НЕ БІЛЯТЬ, АЛЕ ПРИБИРАЮТЬ
Весняні свята в нас завжди асоціюються з генеральним прибиранням і обов’язковою побілкою бордюрів та дерев. Але цьогоріч вапняного вимальовування міста не відбулося. Як повідомили в мерії, Кам’янець не проводитиме побілки через затратність і неефективність.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПІЛЬГИ СКАСУВАЛИ? 06.04.2018
ПІЛЬГИ СКАСУВАЛИ?
- Тривалий час я користувався пільговою карткою для проїзду через Замковий міст, адже маю III групу інвалідності. Але 4 квітня мені заявили, що пільга скасована, і змусили заплатити за проїзд аж десять гривень, - із такою скаргою до нашої редакції звернувся мешканець с.Довжок Ігор Борисович. - Мені цікаво, коли саме скасували пільги, і чому аж десятку мусив віддати, якщо довжоцькі водії мають право проїзду за одну гривню.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПОЖЕЖНИКИ - НА ПЕРЕВІРКИ! 06.04.2018
ПОЖЕЖНИКИ - НА ПЕРЕВІРКИ!
Масштабна трагедія, що наприкінці березня сталася в російському Кемерово, змусила задуматися про пожежну безпеку і в Україні.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

«RESPUBLICA» ПЕРЕЇХАЛА 06.04.2018
«RESPUBLICA» ПЕРЕЇХАЛА
Цього тижня організатори «Respublica FEST» повідомили, що фестиваль, який сім років поспіль проводився у Кам’янці-Подільському, «вирушає туди, де потрібна його допомога, сила і рішучість, - на берег Південного Бугу в славетне місто Хмельницький!».

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 11 — 20 з 3034
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі