Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 17 ЖОВТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ» 05.10.2018
КАМ’ЯНЕЦЬКІ «СКАРБИ НАЦІЇ»
Цього тижня в Кам’янець-Подільському державному історичному музеї-заповіднику канал «1+1» знімав сюжет документального фільму Акіма Галімова «Скарби нації» з циклу «Україна. Повернення своєї історії». Про це повідомляється на сайті музею. 

повний текст>>>

ЩО І ДЕ РЕМОНТУЄТЬСЯ? 28.09.2018
ЩО І ДЕ РЕМОНТУЄТЬСЯ?
Ошатне обличчя скверу на вул.Вокзальна, сучасна вбиральня у мікрорайоні Жовтневому, європейський внутрішньодворовий проїзд на вул.Тімірязєва, 127 та перші кроки втілення проекту соціального майданчика на вул.Пушкінська, біля гуртожитку для людей із вадами слуху. Чотири об’єкти 26 вересня відвідали представники влади, в тому числі й нардеп Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО, депутати та журналісти під час виїзного комунального брифінгу.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ВІДКРИЮТЬ ДОШКУ ГЕРОЮ 28.09.2018
ВІДКРИЮТЬ ДОШКУ ГЕРОЮ
Сьогодні, 28 вересня, у ЗОШ №15 буде відкрито меморіальну дошку нашому наймолодшому бійцю Ростиславу Доброшинському, який загинув за Україну.

повний текст>>>

ТЕПЛЕНЬКА ПІШЛА! 28.09.2018
ТЕПЛЕНЬКА ПІШЛА!
Починаючи з 25 вересня, в місті поступово відновлюється гаряче водопостачання.

повний текст>>>

ТУРИСТИ ДАРУЮТЬ ГРОШІ 28.09.2018
ТУРИСТИ ДАРУЮТЬ ГРОШІ
Днями Музей грошей, що розташований у приміщенні Ратуші, отримав цікавий подарунок: його експозицію поповнила банкнота 20 рандів.

повний текст>>>

ЗМІНА РАХУНКІВ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ 28.09.2018
ЗМІНА РАХУНКІВ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ
Відбулася реорганізація відокремленого підрозділу АТ «Хмельницькобленерго» Кам’янець-Подільського району електричних мереж без зміни найменування шляхом приєднання до нього відокремленого підрозділу Кам’янець-Подільського міського району електричних мереж.

повний текст>>>

БІЙЦЯМ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА 21.09.2018
БІЙЦЯМ ПОТРІБНА ПІДТРИМКА
11 тис.грн. вдалося зібрати для наших захисників під час благодійної акції, що відбулася 15 вересня на майдані Польський ринок. У рамках проведення «Королівського fest’у» сотні жителів міста та гостей за­лишали гроші в скриньці для бійців. 

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КОМАНДА «ВОГОНЬ!» 21.09.2018
КОМАНДА «ВОГОНЬ!»
Бронежилет вагою понад 10 кілограмів, кевларовий шолом, чіткі накази, гучні постріли автомата, від яких миттєво глушить, і гарячі гільзи, що розлітаються в різні боки, - так 14 вересня на навчальних об’єктах полігона військової частини А1884 відбувся єдиний все­український стрілецький день.

повний текст>>>

«LoveKa» ОБІЦЯЄ КРЕАТИВИТИ 21.09.2018
«LoveKa» ОБІЦЯЄ КРЕАТИВИТИ
Творча, креативна, амбітна, оригінальна молодь, яка складає третину населення нашого міста, матиме власний затишний куточок, де народжуватимуться нові цікаві та корисні проекти. Довгий час для творчих зборів молодих людей слугував прес-центр міської ради. Але відтепер ініціативною оазою міста стане молодіжний центр «LoveKa», відкриття якого відбулося вчора на другому поверсі приміщення Центрального стадіону.

повний текст>>>

ЗЛОЩАСНИЙ МАРШРУТ ДО ШКОЛИ 21.09.2018
ЗЛОЩАСНИЙ МАРШРУТ ДО ШКОЛИ
- Моя дитина випала з маршрутки, - у розпачі до нашої редакції звернулася схвильована жителька села Довжок Тетяна ДОНЧАК.

повний текст>>>


Новини 11 — 20 з 3200
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі