П'ятница, 19 Серпня 2022 р.
13 Вересня 2013

НОВА РОКІРОВКА В «БІЛІЙ ХАТІ»: ТРЕТІЙ ЗАЙВИЙ

У міській раді продовжують обмінюватися владними кріслами. І цього разу переставляти їх довелося в кабінетах одразу трьох високопосадовців – двох заступників міського голови і керуючого справами виконавчого комітету. Із рішенням про чергову низку кадрових перестановок у міськраді вирішили не затягувати і винесли її на розгляд позачергової сесії, що відбулася 10 вересня.

А розпочалося засідання із того, що міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ представив нового начальника Кам’янець-Подільського відділу управлін-ня Служби безпеки України у Хмельницькій області – Юрія КРІЛЯ. 

Що ж до «білої хати», то, згідно з рішенням більшості депутатів, крісло заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів таки залишив Василь СТРОЯНОВСЬКИЙ. Василь СТРОЯНОВСЬКИЙЧутки про те, що він може піти з посади, ходили ще в липні, однак офіційно свої повноваження Василь Станіславович склав лише тепер – після особистої заяви й відповідного розпорядження міського голови.

Достроково позбулися своїх посад і перший заступник міського голови Григорій ГОРШУНОВ та керуючий справами виконкому Сергій САМАРА. Однак покидати стіни «білої хати» жодному з чиновників поки не доведеться. Після кадрових пертурбацій їм достатньо лише обмінятися табличками на власних кабінетах.

Григорій ГОРШУНОВСергій САМАРА

Колишнього столичного чиновника Сергія Самару, якого до Кам’янця покликали на посаду керуючого справами виконавчого комітету міськради, підвищили до посади першого заступника міського голови – після трьох місяців з моменту попереднього призначення.

При цьому попередній перший заступник Григорій Горшунов хоч кабінету в міськраді й не втратить, але по кар’єрній драбині таки трохи спуститься: тепер він поєднуватиме статус заступника міського голови із посадою керуючого справами виконкому. Щоправда, на двох стільцях Григорій Іванович сидітиме недовго, адже невдовзі посаду керуючого справами в міськраді планують взагалі скоротити, а його обов’язки натомість передати заступникам мера.

Куди так поспішали з кадровими перестановками, невідомо. Втім очевидним стає одне: поки на великій шахівниці міськради продовжують тасувати владними фігурами, на ній, здається, з’являється все більше темних клітинок. І хтозна, куди наступного разу спрямують такий-от несподіваний «хід конем».