Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 14 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЧИ СТАНЕ НА ДОРОГАХ БЕЗПЕЧНІШЕ? 07.12.2018
ЧИ СТАНЕ НА ДОРОГАХ БЕЗПЕЧНІШЕ?
Кредит у 15 млн. євро від Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію програми «Безпечне місто» спонукав до створення координаційної ради з безпеки дорожнього руху та її першого засідання, що відбулося 5 грудня у прес-центрі міськради.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КОЛИ «ПОСВІТЛІШАЄ» НА БІЛАНІВЦІ? 07.12.2018
КОЛИ «ПОСВІТЛІШАЄ» НА БІЛАНІВЦІ?
Про свою біду - темні вулиці та повну відсутність вуличного освітлення - поскаржилися в листі до редакції «Подолянина» мешканці району Біланівка.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НЕАДЕКВАТА ЛОВИЛИ ГОЛІРУЧ 07.12.2018
НЕАДЕКВАТА ЛОВИЛИ ГОЛІРУЧ
У понеділок ввечері, після важкого робочого дня, довелося голими руками ловити і майже годину утримувати неврівноваженого чолов’ягу, - з такою незвичною історією до редакції газети звернувся 26-річний педагог Олексій.

повний текст>>>

ВОНИ НЕ ЗАЛИШАТЬ НАОДИНЦІ З БІДОЮ 07.12.2018
ВОНИ НЕ ЗАЛИШАТЬ НАОДИНЦІ З БІДОЮ
5 грудня у сесійній залі міськради було велелюдно та гамірно. Тут зібралися люди, котрі мають добре серце і без­корисливо допомагають іншим. У Міжнародний день волонтерів і напе­редодні Дня благодійництва (9 грудня) в Ка­м’янці-Подільському нагородили тих, хто завжди приходить на допомогу.

повний текст>>>

«ПРОСВІТІ» -150! 30.11.2018
«ПРОСВІТІ» -150!
27 листопада на історичному факультеті національного університету ім.Івана Огієнка відбувся круглий стіл «Товариство «Просвіта»: історія та сучасність», присвячений 150-річчю утворення у Львові цієї організації. Організаторами заходу виступили міське об’єднання товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка, обидва наші університети, музей-заповідник та міська організація Національної спілки краєзнавців України. Відкрив зібрання декан історичного факультету Володимир Дубінський.

повний текст>>>
Автор:  Олег БУДЗЕЙ

ТВОРИ ДОБРО, БРО! 30.11.2018
ТВОРИ ДОБРО, БРО!
«Скуштуйте печиво і усміхніться!» - як часто з такими словами до вас звертаються незнайомці просто на вулиці, простягаючи дивний пакуночок? Якщо ви не маєте прихильників-кондитерів, то така пропозиція щонайменше викличе у вас здивування, а щонайкраще - чудовий настрій на весь день. 

повний текст>>>

«МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» В НАДІЙНИХ РУКАХ 30.11.2018
«МАЙБУТНЄ УКРАЇНИ» В НАДІЙНИХ РУКАХ
Ще 2016 року СЗОШ №5 стала переможцем проектів «Школа Енергії» та «Школа Енергії 2.0.», які в Україні реалізовувалися за підтримки Асоціації «Енергоефективні міста України» і товариства GIZ за дорученням Федерального міністерства довкілля, охорони природи, будівництва та безпеки ядерних реакторів Німеччини.

повний текст>>>

ГОВОРЯТЬ ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ 30.11.2018
ГОВОРЯТЬ ПРО ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ
Учасники V Міжнародної конференції «Енергоефективність та довкілля» зібралися  29 листопада в Кам’янці-Подільському, щоб обговорити найбільш актуальні питання у сфері енергозбереження і навколишнього середовища.

повний текст>>>

НЕ ПІШЛИ ПРОТИ ВОВКІВ 30.11.2018
НЕ ПІШЛИ ПРОТИ ВОВКІВ
Харчування і перевезення дітей району, зміни до бюджету і звернення до Президента, аби дозволив у господарських зонах національних природних парків спортивне полювання. Про все це йшла мова під час чергової сесії райради, яка відбулася 29 листопада.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВІРУС КОРУ ЗАКРИВ ШКОЛУ 30.11.2018
ВІРУС КОРУ ЗАКРИВ ШКОЛУ
У ЗОШ №2 лише за декілька днів листопада на кір занедужали 6 школярів. Про те, як зупинити вірус, говорили 28 листопада в міській раді лікарі, освітяни та епідеміологи. Всі зійшлися на одній думці: закрити другу школу на карантин, а решту навчальних закладів пильно контролювати.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 11 — 20 з 4141
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі