Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 10 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

02.07.2010
ОРИНИН: НЕПОГАНI ПЕРСПЕКТИВИ ПРИ ВИРIШЕННI ПРОБЛЕМ

Вчора відбулася чергова колегія РДА, на якій було заслухано звіт Орининського сільського голови та затверджено план роботи райдержадміністрації на III квартал.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
ОБЛАСТЬ НАМ ДОПОМОГЛА

Як повідомив голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК, завдяки сприянню голови ОДА Василя ЯДУХИ цього тижня з Резервного фонду обласного бюджету на ліквідацію наслідків стихії (паводка та затоплення) нашому району було виділено 400 тис.грн.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
СТИХIЯ ВИННА НЕ В УСЬОМУ

Журналісти у вівторок запитали в міського голови Анатолія НЕСТЕРУКА, чи не постраждало місто від негоди.
Анатолій Макарович повідомив, що, на щастя, руйнівних наслідків не було, але стихія спровокувала дві ситуації, які примусили декілька десятків людей працювати в ніч, коли природа вирувала.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.07.2010
КОМУ НИНI ЛЕГКО?..
Міський голова Анатолій НЕСТЕРУК, коментуючи участь у роботі обласної колегії, зазначив, що ситуація з виплати заробітної плати по області не є простою. Щодо Кам’янця, то на неї безпосередньо впливає становище на промислових підприємствах міста.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.07.2010
СЕЛА РАЙОНУ ПОТЕРПАЮТЬ ВIД ПОВЕНІ

25 червня на місці стихійного лиха, яке сталося між селами Грушка та Лисківці, побував голова ОДА Василь ЯДУХА. На той час  фахівці факультету військової підготовки К-ПНУ та філії «Облавтодору» за півдоби відновили транспортне сполучення в напрямку Чабанівки, встановивши тимчасовий міст, і приступили до зведення нового.

повний текст>>>
Автор: 

02.07.2010
РЕГІОНАЛИ - ЗА ГУМАННЕ СУСПІЛЬСТВО!

Поруч із нами часто живуть люди, які потребують постійної турботи та піклування: самотні пенсіонери, ветерани Великої Вітчизняної війни, інваліди. Увага до цих соціально незахищених верств населення завжди була показником рівня демократії, громадянської свідомості та просто гуманності суспільства.

повний текст>>>
Кількість коментарів:  1

25.06.2010
ЛИХО ВIД СТИХІЇ

Лихо сталося вночі 22 червня. Близько півтори тисячі мешканців сс.Лисківці, Чабанівка, Гута-Чугорська та Липи були відрізані від транспортного сполучення. I не лише...
Між Грушкою та Лисківцями потужною течією змило та віднесло на 300 м залізобетонний міст. Змило також підстанцію (черговий ледве встиг вискочити з приміщення та вилізти на пагорб) і 8 ліній електропередач, знеструмивши 14 сіл. Водозабірний пункт, який забезпечує водою Стару Ушицю та навколишні села, теж затопило. Черговому, котрий перебував у пункті, вдалося випірнути через вікно та протриматися до ранку на даху будівлі. Затопило також 10 свердловин з 11-ти. Під загрозою закриття опинилися Староушицька лікарня та дитячий санаторій «Дністер», де реабілітацію проходять 97 дітей із соціально незахищених категорій населення.
Маршрутка, яка о 7.00 здійснює доставку пасажирів у місто, теж опинилася в пастці. Але найгіршим виявилося те, що учень не зміг взяти участь у ЗНО. Але голова РДА Михайло ЖЕЛIЗНИК пообіцяв допомогти йому пройти тестування.
Також водою змило пасіку з 20-х вуликів. За щасливою випадковістю, одну пасіку напередодні стихії зі злощасної долини було вивезено.

повний текст>>>
Автор: 
Кількість коментарів:  1

25.06.2010
ВИБОРИ ТАРИФИ БЕРЕЖУТЬ?

20 травня 2009 р. Кабмін ухвалив постанову №529, якою визначається новий порядок формування тарифів на послуги ЖЕКів. Його основною помітною відмінністю є те, що відтепер тарифи формуються окремо на кожен будинок.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

25.06.2010
У ПРИВОРОТТІ ОБИРАЛИ ГОЛОВУ

Минулої неділі Приворотська сільська громада обирала собі сільського голову. 
повний текст>>>
Автор: 

25.06.2010
У НАС Є ЩО ЗАПОЗИЧИТИ

За інформацією прес-служби міськради, 18 червня головне управління праці та соцзахисту населення ОДА (начальник Світлана ЛУКОМСЬКА) провело в Кам’янці обласний семінар начальників управлінь праці та соціального захисту населення міськради та РДА. 25 керівників прибуло для запозичення досвіду роботи управління праці та соцзахисту населення Кам’янець-Подільської міськради (начальник Надія ПIДСКОЦЬКА) в питанні покращення надання соціальних послуг. 
Наразі в місті маємо два соціальні центри - «Надія» та «Довголіття», показові на всю Україну, де можна пройти реабілітацію, отримати безкоштовні побутові послуги, гуманітарну допомогу, психологічну підтримку тощо. Під час семінару було створено раду начальників управлінь. Головою ради на громадських засадах одноголосно обрано Надію ПIДСКОЦЬКУ.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН


Новини 3901 — 3910 з 4127
Початок | Поперед. | 389 390 391 392 393 | Наст. | Кінець Всі