Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 10 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ІНАКШІ НАМ НЕ ДРУЗІ 09.11.2018
ІНАКШІ НАМ НЕ ДРУЗІ
Формування порядку денного чергової сесії міськради, яка відбулася 6 листопада, було перервано виступом голови фракції ПП «За конкретні справи» Володимира КОСТИНЮКА, який з трибуни закликав колег не голосувати за приєднання до Європейської хартії рівності жінок і чоловіків у житті місцевих громад. Як повідомив міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, це питання внесено на розгляд з ініціативи Асоціації міст України, членом якої є і Кам’янець-Подільський.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

МЕДИКІВ ПЕРЕДАЛИ, А З ГАЗОМ НЕДОГАЗУВАЛИ 09.11.2018
МЕДИКІВ ПЕРЕДАЛИ, А З ГАЗОМ НЕДОГАЗУВАЛИ
Гуменці із ПМСД, а звернення до Президента щодо скасування Постанови Кабміну про підвищення ціни на газ для населення не набрало необхідної кількості голосів.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ - ЗАСЛУЖЕНИЙ! 09.11.2018
ДИРЕКТОР КОЛЕДЖУ - ЗАСЛУЖЕНИЙ!
Директорові Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Мар’яну ТРІПАКУ присвоєно звання «Заслужений працівник освіти України» за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм.

повний текст>>>

ДОПЛЮСУВАЛИ МАРШРУТ І АВТО 09.11.2018
ДОПЛЮСУВАЛИ МАРШРУТ І АВТО
Уперше в он-лайн-режимі, з рекордною кількістю учасників, новими маршрутами та додатковими автомобілями на вже існуючих, - так третього листопада у сесійній залі міськради визначали водіїв, які в наступні п’ять років перевозитимуть кам’янчан і гостей міста. На конкурс перевізників зареєструвалися 394 водії на 208 місць.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

МІСТО СПРОДУЄТЬСЯ? 09.11.2018
МІСТО СПРОДУЄТЬСЯ?
Новенький лот у системі «ProZorro» неабияк приголомшив кам’янчан. На продаж виставлено пам’ятку архітектури - житловий будинок 1753 р. за адресою: вул.Довга, 17. В описі вказано, що це нежитлове приміщення, площею 290,1 кв.м, що складає 23/25 частки пам’ятки архітектури двоповерхового будинку з підвалом (загальна площа будинку - 315,9 кв.м). Фундамент із бутового каменю, стрічковий. Стіни кам’яні, поштукатурені, побілені. Має гіпсове ліпне оздоблення стелі. Технічний стан незадовільний. Інженерне забезпечення: електропостачання, водопостачання, каналізація.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

АСФАЛЬТ ХОРОШИЙ, ТІЛЬКИ З ДІРКАМИ... 09.11.2018
АСФАЛЬТ ХОРОШИЙ, ТІЛЬКИ З ДІРКАМИ...
Після повторного ремонту вул.Князів Коріатовичів, що за переїздом, зі свіжовстеленого покриття були взяті проби асфальту для перевірки його якості.  

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

БРОНЗОВІ МАТЕМАТИКИ 09.11.2018
БРОНЗОВІ МАТЕМАТИКИ
Фінальний етап XXI Всеукраїнського учнівського турніру юних математиків імені професора Михайла Ядренка підкорився кам’янчанам. 

повний текст>>>

ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ 02.11.2018
ЗА УКРАЇНСЬКУ МОВУ
24 жовтня у Кам’янці-Подільському в міському Будинкові культури відбувся громадський форум «За українську мову». Напередодні таке ж зібрання відбулося в Шепетівці.

повний текст>>>
Автор:  Олег БУДЗЕЙ

МОЛОДІЖНА РАДА З ГОЛОВОЮ 02.11.2018
МОЛОДІЖНА РАДА З ГОЛОВОЮ
30 жовтня в місті відбулися вибори голови Молодіжної ради, яка є консультативно-дорадчим органом при міській раді. На посаду претендували троє кандидатів: студентка Кам’янець-Подільського відділення Ірпінського державного коледжу економіки та права Аліна Гонта, студент коледжу ПДАТУ Ростислав Ковальський і студентка медичного училища Яна Романішена.

повний текст>>>

ГОДИННИК - ПІД РАТУШУ, НОВИЙ РІК - ПІД ЯЛИНКОЮ В ПАРКУ 02.11.2018
ГОДИННИК - ПІД РАТУШУ, НОВИЙ РІК - ПІД ЯЛИНКОЮ В ПАРКУ
Біля Ратуші продовжується облаштування «сонячного годинника». Як ведуться роботи, оглянув цього тижня міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ.

повний текст>>>


Новини 31 — 40 з 4127
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі