Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 26 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО? 31.08.2018
КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО?
Арештовані 8 млн. т вапнякового відсіву зі складів ДП «Нігинський кар’єр» і 48 тис. т гірничої маси на ділянці «Сахкамінь» у районі Нігина - Вербки, - усе це наслідки ухвали Печерського районного суду Києва від 17 серпня.

повний текст>>>

ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ? 31.08.2018
ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ?
Кінний голодомор на Кам’янеччині знову став топ-темою всеукраїнських новин. П’ять років тому «Подолянин» уже писав про чоловіка з с.Кам’янка, який утримує тварин у жахливих умовах (Див. «Подолянин» від 14 червня 2013 р.). Тоді проблему на загал винесли місцеві школярки, котрі відвідували гурток верхової їзди і допомагали доглядати за кіньми, яких утримував Микола РАЧКОВСЬКИЙ.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

ЛІТО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ, РОЗКОПКИ - НІ 31.08.2018
ЛІТО ЗАВЕРШУЄТЬСЯ, РОЗКОПКИ - НІ
29 серпня розпочались археологічні до­слідження на ділянці за адресою: вул.Татарська, 17/1. 

повний текст>>>

РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ 31.08.2018
РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ
28 серпня 100-літній ювілей відсвяткувала жителька с.Довжок Наталія КРИВЕНЬКА. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НА «ВЕСЕЛКУ» ЗІ «СМАРТФОНОМ» 31.08.2018
НА «ВЕСЕЛКУ» ЗІ «СМАРТФОНОМ»

Чимало подарунків, позитивних вражень і звання переможців привезли з міста Кременчука, що на Полтавщині, вихованці гуртка «Виготовлення сувенірів» (керівник Сергій Боднар). Там із 22 по 25 серпня юні таланти демонстрували свою майс­терність на Відкритому фестивалі дитячого кіно та телебачення «Веселка» і Все­українському конкурсі фотоаматорів «Ми - діти України».

повний текст>>>

СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ 24.08.2018
СПРАВИ ВІЙСЬКОВІ
20 серпня у Центрі розмінування відбулася офіційна церемонія передачі Програми під­готовки спеціалістів зі знешкодження саморобних вибухових пристроїв від команди Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади. Відтак підготовка фахівців зі знешкодження СВП за стандартами НАТО повністю лягає на плечі українських саперів. Канадські інструктори продовжать перебувати у центрі, але вже в ролі консультантів і спостерігачів.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПРИСТРАСТІ ЗА БЛАКИТНИМ ЕКРАНОМ 24.08.2018
ПРИСТРАСТІ ЗА БЛАКИТНИМ ЕКРАНОМ
Останній день літа стане останнім днем роботи аналогового телебачення. Як повідомлялося раніше, Україна переходить на цифрове мовлення. Багато хто з кам’янчан уже готується до змін, скуповуючи тюнери, а ось абоненти кабельного та власники супутникових тарілок і сучасних телевізорів справедливо вважають, що їх події не зачеплять.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ДОЧЕКАЛОСЯ ДЕГАЗАЦІЇ 24.08.2018
СМІТТЄЗВАЛИЩЕ ДОЧЕКАЛОСЯ ДЕГАЗАЦІЇ
23 серпня на полігоні ТПВ було здійснено запуск технологічної лінії дегазації полігона твердих побутових відходів із подальшим виробленням електроенергії.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КОМБРИГ ПІШОВ НАВЧАТИСЯ 24.08.2018
КОМБРИГ ПІШОВ НАВЧАТИСЯ
Подвійне відчуття - радості та суму - переповнювало всіх, хто у День Державного Прапора завітав до 48 інженерної Кам’янець-Подільської бригади. Крім відзначення державного свята, особовий склад частини проводжав бойового комбрига полковника Віктора КОРШКА, котрий незабаром вирушає до столиці підвищувати професійний рівень у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЯК У ЄВРОПІ 24.08.2018
ЯК У ЄВРОПІ
12 місяців знадобилося, аби в Перинатальному центрі з’явилася ще одна сучасна пологова палата сімейного типу. Її особливість у тому, що жінки тут і народжуватимуть, і перебуватимуть із немовлям аж до виписки. Разом із ними можуть бути татусь і рідні. Комфортні меблі, затишна кухня, сучасний санвузол, світлі кімнати, телевізор, кондиціонер, холодильник і навіть Wi-Fi - усе є для того, аби мати із малюком почувалися у цих 3-кімнатних апартаментах, як удома. Чудовою окрасою стін стали неймовірно щирі та милі фотографії із малюками.  

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 31 — 40 з 4039
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 | Наст. | Кінець Всі