• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 23 БЕРЕЗНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДІЗНАЙСЯ ПРО  МАРШРУТКУ БІЛЬШЕ 08.02.2019
ДІЗНАЙСЯ ПРО МАРШРУТКУ БІЛЬШЕ
Як повідомив міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ, незабаром у маршрутках міста з’являться інформативні ID-картки «Легальний перевізник». Будь-хто із пасажирів зможе отримати інформацію про водія і автомобіль, в якому їде, контактні дані служби оперативного реагування міста.

повний текст>>>

ЗАКОХАНИМ БУТИ ВИГІДНО! 08.02.2019
ЗАКОХАНИМ БУТИ ВИГІДНО!
14 лютого Кам’янець-Подільський історичний музей-заповідник проводить акцію для закоханих пар «1+1=1».

повний текст>>>

ЗІРВАЛИ АГІТАЦІЮ,ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ ПОЛІЦІЮ 08.02.2019
ЗІРВАЛИ АГІТАЦІЮ,ПЕРЕЙМЕНУВАЛИ ПОЛІЦІЮ
Як працює закон бумеранга, відчув на собі нардеп і кандидат на посаду Президента України Віталій КУПРІЙ, який вирішив взяти участь у роботі Кам’янець-Подільської міської ради 6 лютого. Не встиг Віталій Миколайович привітатися з міським парламентом, як група молодих людей перервала його спіч гучними вигуками: «Ганьба!». Таким чином молодь міста «повернула» нар­депу неприємні відчуття, які їх переповнювали, коли його офіційна помічниця безцеремонно зірвала проведення Молодіжного форуму, що відбувся в місті 28 лютого.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЯК ОДНА ГНОЯРКА ТЕРОРИЗУЄ СЕЛЯН 08.02.2019
ЯК ОДНА ГНОЯРКА ТЕРОРИЗУЄ СЕЛЯН
Майже рік мешканці декількох вулиць села Кам’янка потерпають від нестерпного смороду, а влітку до нього додається ще й навала мух. Місцевий підприємець неподалік від обійсть селян облаштував гноярку, куди справно виливає відходи від діяльності господарства.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КІР НЕ ЗДАЄТЬСЯ 08.02.2019
КІР НЕ ЗДАЄТЬСЯ
Ця небезпечна хвороба продовжує лютувати на Кам’янеччині. Якщо ще донедавна інфекція більше нападала на жителів міста, то з початку року від неї потерпають селяни.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЛЕБЕДІ НЕ ЛИШЕ НА ЛЕБЕДИНОМУ 01.02.2019
ЛЕБЕДІ НЕ ЛИШЕ НА ЛЕБЕДИНОМУ
Із таким закликом звернувся до небайдужих жителів Кам’янеччини в соц­мережах соціальний працівник Пановецької сільської ради Михайло КОЦЮБАНСЬКИЙ

повний текст>>>

ЗАМІСТЬ ПРИЛАВКІВ - МОЛОЧНИЙ ПАВІЛЬЙОН 01.02.2019
ЗАМІСТЬ ПРИЛАВКІВ - МОЛОЧНИЙ ПАВІЛЬЙОН
Не минуло й року, як на Центральному ринку знову скандалили і воювали за місця продавці, котрі реалізовують сільгосппродукцію на критій частині продуктового ринку. В понеділок, 28 січня, доки базар не торгував, тут почали демонтувати частину прилавків.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ШУКАЮТЬ ДУБОЛОМІВ 01.02.2019
ШУКАЮТЬ ДУБОЛОМІВ
- Лісові вандали дісталися і до нашого Баговицького лісу. Зо два десятки дерев, більшість з яких - дуби, злочинці нещадно вирізали, - із такою проблемою до нашої редакції завітали небайдужі мешканці цього села. Інформацію читачів підтвердили і в НПП «Подільські Товтри».

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КОМУНАЛЬНІ ЗМІНИЛИ ГРАФІК 01.02.2019
КОМУНАЛЬНІ ЗМІНИЛИ ГРАФІК
У зв’язку з проведенням ремонтних робіт рухомого складу автобусів КП «Комунтранссервіс», тимчасово внесено зміни до розкладу їх руху з 4 лютого.

повний текст>>>

СЕРВІДІО РОЗПОВІВ, ЩО ПОКАЖЕ В МБК 01.02.2019
СЕРВІДІО РОЗПОВІВ, ЩО ПОКАЖЕ В МБК
16 лютого в міському Будинку культури виступатиме всесвітньо відомий італійський тенор Емануеле СЕРВІДІО із концертною програмою в рамках світового турне «Dall’Italia con amore» («З Італії з любов’ю»).

повний текст>>>


Новини 41 — 50 з 4254
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі