Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 10 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЗАПЛАТИЛИ СТОМАТОЛОГАМ 02.11.2018
ЗАПЛАТИЛИ СТОМАТОЛОГАМ
31 жовтня міська рада на засіданні позачергової сесії проголосувала за питання, які завершують виконання рішення депутатів ще від 6 липня ц.р.: припинити діяльність комунального підприємства «Кам’янець-Подільська міська стоматологічна поліклініка» шляхом її ліквідації.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

У РАЙОНІ - ШАБАШ 02.11.2018
У РАЙОНІ - ШАБАШ
Чи то перед Хелловіном відьми так розгулялися, чи то амбіції завадили або кулуарні домовленості, чи причиною стала безвідповідальність перед виборцями, але два дні, 30 і 31 жовтня, як по свячену воду, депутати районної ради ходили на позачергову сесію, але так нічого і не виходили. Не подужали обранці всього трьох сесійних питань.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЩО ЗАЦІКАВИЛО ТУРКІВ І ФРАНЦУЗІВ? 02.11.2018
ЩО ЗАЦІКАВИЛО ТУРКІВ І ФРАНЦУЗІВ?
Віртуально і віч-на-віч поговорили про міжнародну співпрацю представники міської влади цього тижня.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ФЕСТИВАЛИМО У ЛИСТОПАДІ 02.11.2018
ФЕСТИВАЛИМО У ЛИСТОПАДІ
Фестивалі у листопаді

повний текст>>>

ВОДОГІН ДОЧЕКАВСЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ 02.11.2018
ВОДОГІН ДОЧЕКАВСЯ РЕКОНСТРУКЦІЇ
Жванецький водогін неодноразово ставав темою проблемних, а подекуди й скандальних статей «Подолянина». Селяни на сторінках нашого видання скаржилися, що місяцями сидять без води через постійні пориви старих труб.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НАМОЛОТИЛИ БІЛЬШЕ ВСІХ 02.11.2018
НАМОЛОТИЛИ БІЛЬШЕ ВСІХ
Аграрії нашої області зібрали найкращий урожай зернових по всій країні. «Показник урожайності - 64 ц/га - вищий за торішній і є найвищим в Україні», - про це йдеться в повідомленні прес-служби Хмельницької ОДА. Аграрії області намолотили понад три мільйони тонн зернових і зернобобових культур.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

10 ШКІЛ ШУКАЮТЬ ДИРЕКТОРІВ 02.11.2018
10 ШКІЛ ШУКАЮТЬ ДИРЕКТОРІВ
Хмельницька обласна рада оголосила конкурс на заміщення вакантних посад директорів закладів загальної середньої освіти - об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

повний текст>>>

ДЕ РЕМОНТУЮТЬ МЕРЕЖІ? 02.11.2018
ДЕ РЕМОНТУЮТЬ МЕРЕЖІ?
Співробітництво кам’янчан і міської влади щодо капремонту внутрішньобудинкових мереж у складчину, тобто за програмою 50/50, успішно триває.

повний текст>>>

«АГРОУНІФЕСТ» ВІТАЄМО, НА СОТНЮ ЧЕКАЄМО 02.11.2018
«АГРОУНІФЕСТ» ВІТАЄМО, НА СОТНЮ ЧЕКАЄМО
Сотні студентів із різних куточків України, 75 концертних номерів, автопробіг та виставки-ярмарки продукції сільгоспвиробників і бджільництва - так ПДАТУ протягом 31 жовтня - 5 листопада проводить щорічний «Агроуніфест» - фестиваль-конкурс художньої творчості серед студентів із понад 20 навчальних закладів з усієї країни. А також у ці дні в університеті відбувається Міжнародний науково-практичний форум «Світовий досвід у галузі бджільництва та перспективи розвитку в Україні».

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СТОРІЧЧЯ - ІЗ МОЛОДЕЧИМ ЗАПАЛОМ! 26.10.2018
СТОРІЧЧЯ - ІЗ МОЛОДЕЧИМ ЗАПАЛОМ!
Закладення Університетської алеї, спецпогашення конверта, святковий концерт, цінні подарунки, вітання від перших осіб держави, солідні відзнаки, солодке частування всіх кам’янчан і маса інших подій, присвячених сторіччю від дня заснування Кам’янець-Подільсь­кого національного університету імені Івана Огієнка. Так у місті 22 жовтня відзначили солідну подію, адже за період свого функціонуван­ня заклад підготував понад 90 тисяч фахівців різних спе­ціальностей.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 41 — 50 з 4127
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі