Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 24 ЧЕРВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ШКОЛЯРАМ - ПРЕМІЇ 18.05.2018
ШКОЛЯРАМ - ПРЕМІЇ
19 травня професійне свято відзначатимуть ті, хто не мислить життя без наукових досягнень, відкриттів і перемог. Напередодні Дня науки, 17 травня, у приміщенні К-ПНУ ім.Івана Огієнка відбулися святкові урочистості «Майбутнє твориться сьогодні».

повний текст>>>

КАМ’ЯНЕЦЬ У ЦВІТІННІ ВИШИВАНОК 18.05.2018
КАМ’ЯНЕЦЬ У ЦВІТІННІ ВИШИВАНОК
День вишиванки в Кам’янці видався яскравим і колоритним. Європейський сквер прикрасила мальовнича фотосушка «Вишивана Україна».

повний текст>>>

СУБСИДІЯ, ЯК ЛОТЕРЕЙНИЙ КВИТОК 18.05.2018
СУБСИДІЯ, ЯК ЛОТЕРЕЙНИЙ КВИТОК
Про нові правила призначення субсидій говорили вчора у міськраді під час прес-конференції працівники департаменту соцзахисту населення із ЗМІ. Виявляється, що з 1 травня держава підготувала неабиякий «сюрприз» громадянам, які користувалися пільгами від держави. Відтепер це благо світить не всім.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ЛІКИ Є, АЛЕ НЕ «ДОСТУПНІ» 18.05.2018
ЛІКИ Є, АЛЕ НЕ «ДОСТУПНІ»
- Сьогодні почув від лікаря, що програма «Доступні ліки» вже не діє. Новину підтвердили і в аптеці, - завітавши до редакції, розповів кам’янчанин.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

СЕРТИФІКАТИ ОТРИМАЛИ 11.05.2018
СЕРТИФІКАТИ ОТРИМАЛИ
Ще одна партія кам’янецької молоді 4 травня завершила навчання на щорічному факультеті муніципального управління при міськраді.

повний текст>>>

МАЄМО ПЕРШИЙ СКАЗ 11.05.2018
МАЄМО ПЕРШИЙ СКАЗ
У місті різко збільшилася кількість пацієнтів, направлених із міської поліклініки до лікарні з підозрою на інфікування вірусом сказу після укусів дикими та свійськими тваринами. 

повний текст>>>

ВІДКОПАЛИ СКЕЛЕТ 11.05.2018
ВІДКОПАЛИ СКЕЛЕТ
Стародавній цвинтар, похмура погода, декілька людей із лопатами щось копають... Так археологи Кам’янець-Подільського державного історичного музею-заповідника провели дослідження поховання на території стародавнього цвинтаря, розташованого поблизу наскельного Бакотського монастиря ХІІ-ХІІІ ст. Співробітники музею виявили цікаві знахідки, якими далі займуться столичні антропологи.

повний текст>>>

ГРОМАДА ПРОСИТЬ БЛАГОУСТРОЮ 11.05.2018
ГРОМАДА ПРОСИТЬ БЛАГОУСТРОЮ
Через нашу редакцію до міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА звернулися мешканці будинків на вулицях Розвадовського, 2 та М.Гордійчука, 1 із проханням зробити ремонт внутрішньодворового проїзду і тротуару, облаштувати дитячий майданчик та освітлення.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НЕ СХИЛИЛИ ГОЛІВ ПЕРЕД ВОРОГОМ! 11.05.2018
НЕ СХИЛИЛИ ГОЛІВ ПЕРЕД ВОРОГОМ!
День пам’яті та примирення з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відзначили в місті та районі.

повний текст>>>

БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ 11.05.2018
БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ
У зв’язку з великим обсягом робіт із заміни та реконструкції теплових мереж, що проводяться за кредитні кошти Світового банку, в Кам’янці-Подільському буде припинено гаряче водопостачання.  

повний текст>>>


Новини 41 — 50 з 3914
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі