Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ВІВТОРОК, 25 ЛИПНЯ 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ЄРМЕНЧУК ОБІЦЯЄ, ЩО БУДЕ ЦІКАВО 21.07.2017
ЄРМЕНЧУК ОБІЦЯЄ, ЩО БУДЕ ЦІКАВО
Як і прогнозувалося, заступником голови районної ради став єдиний кандидат Віктор ЄРМЕНЧУК. За нього проголосували 25 районних обранців під час позачергової сесії райради, яка відбулася 14 липня. Запропонував кандидатуру Віктора Петровича голова районної ради Віктор КРИВАК.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

УЗЯЛИСЯ ЗА ОЗИМУ ПШЕНИЦЮ I ГОРОХ 14.07.2017
УЗЯЛИСЯ ЗА ОЗИМУ ПШЕНИЦЮ I ГОРОХ
Жнивна кампанія на Кам’янеччині набирає обертів. Окрім озимого ріпаку та ячменю, аграрії вже приступили до збирання озимої пшениці та гороху.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ОДНІ СІЮТЬ, ІНШІ ЖНИВУЮТЬ 07.07.2017
ОДНІ СІЮТЬ, ІНШІ ЖНИВУЮТЬ
Непередбачувана погода і не вельми спекотне літо відтягнули старт жнивної кампанії - 2017. Порівняно з минулим роком, почалася вона на тиждень пізніше. Все ж у перші дні липня комбайни вийшли на поля, почали збирати озимі ріпак та ячмінь.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

22 «ЗА» - І В РАЙРАДІ НОВИЙ ГОЛОВА 07.07.2017
22 «ЗА» - І В РАЙРАДІ НОВИЙ ГОЛОВА
У районі - знову позачергова сесія і таємне голосування, але вже для обрання голови районної ради. А ним 4 липня став Віктор КРИВАК, який досі працював заступником голови райради. Як на попередню, так і на нову посаду Віктор Миколайович пройшов без конкурентів й із солідною підтримкою. Iз тридцятьох зареєстрованих у сесійному залі обранців лише п’ятеро були «проти», три бюлетені визнано недійсними, «за» - 22. До речі, ця цифра стала магічною для райради, адже стільки ж депутатів нещодавно голосували за зняття Бориса БЕЦА із посади голови ради.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ТАКІ РІЗНІ СЕСІЇ 30.06.2017
ТАКІ РІЗНІ СЕСІЇ
Цього тижня в районних громадах активізувалися депутати місцевих рад. Але якщо одні бажають працювати конструктивно і дбають про майбутнє своєї громади, то інші збираються у повному складі тільки через політичні амбіції.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВОЮЮТЬ ЗА ПАЇ 23.06.2017
ВОЮЮТЬ ЗА ПАЇ
Війни за паї з новою силою розгораються в районі. Поки кам’янчани-учасники АТО в області відстоюють свої права на вільну землю у Кадиївцях, мешканці Колодіївки виборюють право на паї.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПОЛЯМ - ДОБРИВА, ЛЮДЯМ - ПРОБЛЕМИ 16.06.2017
ПОЛЯМ - ДОБРИВА, ЛЮДЯМ - ПРОБЛЕМИ
- Нестерпний сморід заполонив наші мальовничі Малинівці, - звернувся до редакції місцевий мешканець Віктор СІРКІЗЮК. - Неподалік від села, там, де колись був тік, сьогодні тонни курячого посліду. Страшно уявити, як усе це смердітиме, коли сонце припече ще більше. До того ж лякає антисанітарія, адже там декілька сотень тонн відходів. У них порпаються собаки й коти, розумію, що і до щурів недалеко. Хто підкинув нам такий «подарунок» - невідомо.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

БЛАГОУСТРОЮ ЗЕЛЕНОЇ ЗАВАЖАЄ ЗЕЛЕНЬ 09.06.2017
БЛАГОУСТРОЮ ЗЕЛЕНОЇ ЗАВАЖАЄ ЗЕЛЕНЬ
- Чому мою 79-річну матір Марію МАЗУР і декотрих її сусідів зробили ізгоями в рідному селі? - звернулася до редакції мешканка Слобідки-Рихтівської пані Алла. - Нещодавно проводили вуличне освітлення на вулиці Зеленій, де вона проживає, і лише до трьох подвір’їв не довели. Ми змирилися з цим, але терпець увірвався, коли днями сільську дорогу почали всипати щебенем, і знову ж таки до тих трьох «неугодних» недосипали. Чим ці селяни й кому завинили - невідомо. Цікаво, яка мотивація сільської ради, яка так вибірково проводить благоустрій?

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СПІЛЬНИЙ МІСТ - СПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ 09.06.2017
СПІЛЬНИЙ МІСТ - СПІЛЬНІ ПРОБЛЕМИ
Чи то вибори скоро, чи щось величезне в лісі здохло, але районна влада згадала про кінець географії - село Завалля і навіть про тутешній міст, який частково був зруйнований ще в роки Другої світової війни.

повний текст>>>

ГОВОРИЛИ ПРО ПОСІВИ, СМІТТЯ І КОРІВ 02.06.2017
ГОВОРИЛИ ПРО ПОСІВИ, СМІТТЯ І КОРІВ
Опалювальний сезон закінчився майже два місяці тому, а в районі про нього тільки тепер звітують, щоправда, думають і про майбутнє - підготовку до нового 2017-2018 рр. Крім того, під час колегії РДА, яка відбулася 31 травня, говорили про благоустрій сіл, можливе об’єднання Довжоцької і Кадиєвецької сільських рад, весняно-польові роботи, а також згадали про багатостраждальні пасовища за межами населених пунктів.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 1 — 10 з 840
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі