• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 24 КВІТНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВПРАВЛЯЛИСЯ У БЕЗПЕЦІ 19.04.2019
ВПРАВЛЯЛИСЯ У БЕЗПЕЦІ
Недавно з Польщі повернувся голова Колибаївської ОТГ Михайло ЖЕЛІЗНИК, який разом із водієм місцевої пожежної охорони с.Ходорівці Юрієм МЕДВЕЦЬКИМ перебував там із робочим візитом.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПОДБАЛИ ПРО ДІТЕЙ І ВОДУ 19.04.2019
ПОДБАЛИ ПРО ДІТЕЙ І ВОДУ
11 квітня відбулася позачергова сесія Жванецької ОТГ. Обранці працювали швидко і злагоджено, тому чималий перелік питань переглянули менш ніж за годину.

повний текст>>>

СІЮТЬ СОНЯШНИК І КУКУРУДЗУ 12.04.2019
СІЮТЬ СОНЯШНИК І КУКУРУДЗУ
Сприятливі погодні умови дали змогу аграріям провести сівбу ранньої групи культур у короткі терміни.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЖЕРТВИ ХІМІЧНОЇ ТРАВЛІ 12.04.2019
ЖЕРТВИ ХІМІЧНОЇ ТРАВЛІ
Від цих шокуючих світлин крається серце: на чорних полях мертві лелеки, ворони, лисичка, борсук... Минулого тижня ці фотографії облетіли соцмережі. Небайдужі користувачі надіслали докази злочину проти природи і на адресу нашої редакції. Найбільше насторожував той факт, що мор диких тварин і птахів зафіксовано в сусідньому Дунаєвецькому районі, в селі Великий Жванчик.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДОВЖОК ПІД ВІДЕОНАГЛЯДОМ 29.03.2019
ДОВЖОК ПІД ВІДЕОНАГЛЯДОМ
Шість камер відеоспостереження з минулого тижня пильно наглядають за мешканцями Довжка. Встановили їх задля профілактики злочинів, допомоги в розкритті різного роду правопорушень, бо доступ до відео у цілодобовому режимі мають працівники поліції.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДОСІВАЮТЬ ЯРІ ЗЕРНОВІ 22.03.2019
ДОСІВАЮТЬ ЯРІ ЗЕРНОВІ
Посівна-2019 на фінішній прямій. Завдяки сприятливим погодним умовам, аграрії, не гаючи часу, вийшли в поле і максимально швидко засіяли землі Кам’янеччини ярими зерновими і зернобобовими культурами. Їх сівбу розпочали в першій декаді березня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ПЕРЕД ВИБОРАМИ ПРИГАДАЛИ УСПІХИ 15.03.2019
ПЕРЕД ВИБОРАМИ ПРИГАДАЛИ УСПІХИ
«Чому населення не довіряє владі? - Бо та мало розповідає про свої успіхи» - таку думку висловив 13 березня на засіданні Ради регіонального розвитку голова райдержадміністрації Василь СУКАЧ. У глядацькому залі РЦКМ «Розмай» не було де яблуку впасти, адже послухати про роботу Кам’янець-Подільського району за попередні 4 роки завітали керівники структурних підрозділів і служб РДА, правоохоронних органів, Кам’янець-Подільського управління ГУ Державної фіскальної служби у Хмельницькій області, закладів охорони здоров’я району, представники сільських рад та об’єднаних територіальних громад Кам’янеччини.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

І СІЮТЬ, І ПІДЖИВЛЮЮТЬ 15.03.2019
І СІЮТЬ, І ПІДЖИВЛЮЮТЬ
Сприятлива весняна погода дала можливість аграріям в оптимальні строки розпочати посівну. Хоча дощів немає, проте вологи у землі вистачає, тому з перших днів березня господарі взялися до активної роботи. І як наслідок - більше як половина із запланованих посівів уже в землі.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВОДОПОСТАЧАННЯ ПІД КОНТРОЛЕМ 08.03.2019
ВОДОПОСТАЧАННЯ ПІД КОНТРОЛЕМ
Останнім часом жителі села Жванець потерпають від проблем із водопостачанням. Причин є декілька: це ріст споживання води, пориви та не в останню чергу проблеми виникають через те, що деякі мешканці самі втручаються в роботу системи, перекриваючи вентилі в колодязях.

повний текст>>>

ЗАРПЛАТИ НЕ ДАЮТЬ СПАТИ 01.03.2019
ЗАРПЛАТИ НЕ ДАЮТЬ СПАТИ
Чергову сесію районної ради, яка відбулася 28 лютого, можна було б назвати звітною, адже здебільшого оголошувалися звіти чи не всіх районних програм. Але, попри суху статистику, вдалося почути і про чимало важливих для району проблем. Найбільш обговорюваним стало питання заробітної плати лікарям ПМСД району. Щодо цього було озвучено два депутатські запити від Миколи ЖОГАНА і Діани ПРОКОПОВОЇ.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 1 — 10 з 985
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі