Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

 


   

ПОНЕДІЛОК, 20 ЛИСТОПАДА 2017 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ГРОМАДА ОБИРАЛА СЕКРЕТАРЯ 10.11.2017
ГРОМАДА ОБИРАЛА СЕКРЕТАРЯ
6 листопада відбулося перше засідання сесії Слобідсько-Кульчієвецької сільської ради першого скликання. На урочисту сесію, де оголошували підсумки виборів і вручали депутатські посвідчення, прийшли всі 25 обранців громади.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ФАПи НЕ ЗАКРИЛИ... 10.11.2017
ФАПи НЕ ЗАКРИЛИ...
Понад три години вчора тривала сесія районної ради. Не обійшлося без гарячих дискусій, «палких» промов і навіть образ. Якби у районі, як і в «Караоке на майдані» давали відзнаки найактивнішим, то не з порожніми руками додому точно повернувся б екс-голова РДА Борис БЕЦ. Мабуть, через те, що тривалий час Борис Борисович не відвідував сесії, вирішив жваво обговорити майже кожне питання.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

І ЗНОВУ НЕСТЕРОВ 27.10.2017
І ЗНОВУ НЕСТЕРОВ
За попередніми результатами виборів на посаду голови Слобідсько-Кульчієвецької ОТГ переможцем став чинний Слобідо-Кульчієвецький сільський голова Руслан НЕСТЕРОВ, представник БПП «Солідарність». За нього проголосувало 1362 виборця, що становить 42,11%. На другому місці Ігор ГАЙ (Аграрна партія), йому віддали свої голоси 1113 селян.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

БОРОТЬБА ЗА ЗЕМЛІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ! 27.10.2017
БОРОТЬБА ЗА ЗЕМЛІ ПРОДОВЖУЄТЬСЯ!
Боротьба селян за земельні ділянки ДП «Староушицьке» триває. Вчора мешканці Старої Ушиці, Гораївки та Колодіївки на чолі з Анатолієм ТИМЧУКОМ навідалися на засідання колегії Хмельницької ОДА, щоб отримати пояснення від обласних високопосадовців.

повний текст>>>

ДІТИ - ЗАРУЧНИКИ 27.10.2017
ДІТИ - ЗАРУЧНИКИ
Саме так можна охарактеризувати ситуацію, що склалася в Китайгородському НВК. Мало того, що 32 школярі та 12 вихованців садочка з 9 жовтня залишилися без кухаря, а отже, і без належного харчування, то ще й змушені були на два дні раніше піти на канікули через те, що... поламався новенький шкільний автобус, яким добиралися учні із Демшина. Як пояснив директор навчального закладу Володимир БІЛОЗЬОРОВ, кухар звільнилася з роботи ще 9 жовтня, а заміни немає.

повний текст>>>

І ЗНОВУ ВИБОРИ 20.10.2017
І ЗНОВУ ВИБОРИ
Грудень цьогоріч обіцяє бути гарячим. Політикам місцевих рівнів спекотно буде точно, адже ЦВК призначила на 24 грудня перші місцеві вибори у 49 нових територіальних громадах.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗМІНИЛИ МЕЖІ РАЙОНУ 13.10.2017
ЗМІНИЛИ МЕЖІ РАЙОНУ
Об’єднання, доєднання і роз’єднання обговорювали обласні обранці 10 жовтня під час засідання позачергової сесії облради.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НА ЧАСІ ПІЗНІ КУЛЬТУРИ 13.10.2017
НА ЧАСІ ПІЗНІ КУЛЬТУРИ
Завершивши збирання ранніх зернових і зернобобових культур, аграрії Кам’янеччини взялися за збирання пізніх культур, зокрема соняшнику, сої та кукурудзи на зерно.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАНДИДАТИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ - ПЕРЕГОНИ ПОЧАЛИСЬ! 06.10.2017
КАНДИДАТИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ - ПЕРЕГОНИ ПОЧАЛИСЬ!
Вибори, які відбудуться 29 жовтня у Слобідсько-Кульчієвецькій сільській об’єднаній територіальній громаді, обіцяють бути запеклими. Із 25 вересня по 4 жовтня включно приймалися заяви від усіх охочих стати сільським головою чи депутатами новоствореної ОТГ. І таких назбиралося чимало.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СЕЛЯН УКОТРЕ ОБДУРЯТЬ? 29.09.2017
СЕЛЯН УКОТРЕ ОБДУРЯТЬ?
«Продавати землю чи ні?» - дискутували сільські голови району, фермери, власники паїв і теоретики земельної реформи 25 вересня під час громадського обговорення на тему «Міфи і реальність щодо вільного обігу земель сільськогосподарського призначення», яке організувала Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, а провів СДС «Агроаргумент».

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 1 — 10 з 869
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі