Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 15 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
06.05.2016

ЗИМА ЗБЕРЕГЛА ТЕПЛО, АЛЕ НЕ ВОЛОГУ

На порядку денному колегії РДА, яка відбулася 29 квітня, розглядалося питання проведення комплексу весняно-польових робіт і підсумки опалювального сезону.

Якщо завдяки теплій зимі опалювальний сезон минув без перебоїв та особливих втрат, то ті ж погодні умови негативно вплинули на посівну кампанію. Через брак вологи аграрії змушені були раніше приступити до роботи. Ризикували тим, що в березні-квітні ще могли вдарити морози і знищити посіви. Все йшло добре майже до кінця квітня, поки заморозки не пошкодили значні площі.

- Про масштаби збитків говорити зарано, адже є рослини, які відновляться, але приморозок таки вплине на їхню урожайність. Те, що потребувало пересіву, аграрії поновили до свят. Терміни їм дозволяли, - повідомила начальник відділу агропромислового розвитку РДА Надія СУЗАНСЬКА.

Того ж дня в райдержадміністрації відбулося нагородження вихованців районної ДЮСШ, переможців, які у квітні успішно виступили у складі збірної України з пауерліфтингу на помостах Європи. Це Тетяна ШЛОПКО, Ганна ГОНЧАР, Катерина ТКАЧУК, Тетяна МЕЛЬНИК (АХМАМЄТЄВА), Андрій АНДРУЩЕНКО, Валерій МЕЛЬНИК.

Вікторія КОЖЕВНІКОВА.


Повернутись до списку