Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 15 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
22.07.2016

ПІСЛЯ СВЯТКУВАННЯ - НА ЛІКУВАННЯ

Після храмового свята 12 липня у Сахкамені декілька місцевих жителів і запрошених опинилися в інфекційному відділенні ЦРЛ.

На лікарняні ліжка людей приклала сальмонела. Відомо, що святковий обід відбувався в приміщенні недіючого магазину. Страви куштували 57 осіб, 12 з яких - отруїлися.

Зі скаргами на високу температуру, болі в животі, нудоту, блювоту та діарею хворі поступили до лікарні 15-17 липня. У стаціонарі лікувалися п’ятеро осіб, решта медичну допомогу отримали амбулаторно. Як повідомив головний лікар ЦРЛ Віталій ШЕВЧУК, наразі стан здоров’я хворих задовільний, і вони готуються до виписки.

Що ж стало причиною масового отруєння, з’ясовували фахівці СЕС.

- Під час епідеміологічного розслідування на кишкову групу інфекцій було обстежено 17 осіб, із них 11 причетних до приготування страв, - розповіла завідувач Кам’янець-Подільського міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» Юлія МАГДЮК. - Відібрано 140 зразків змивів з об’єктів довкілля на патогенну і умовно-патогенну флору, 30 - на контроль заключної дезінфекції, чотири проби яєць, зразок питної води із сільського водогону. У двох хворих висіяно сальмонелу. Наразі дослідження триває, а з жителями села проведена санітарно-освітня робота щодо дотримання протиепідеміологічного режиму.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку