Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 25 ТРАВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
14.04.2017

СЕКРЕТ ДОВГОЛІТТЯ ВІД СТОЛІТНЬОЇ ЗЕМЛЯЧКИ

У гарне релігійне свято Благовіщення Пресвятої Богородиці, 7 квітня, славний сторічний ювілей відзначила жителька с.Кам’янка Варвара БЕЗГІН.

юв.jpgНародилася вона революційного 1917 р., так і все життя випало їй важке й проблемне. Пережила голод, війну, втратила на фронті чоловіка - батька двох своїх синів.
Виросла в родині трударів на Кіровоградщині, які, не покладаючи рук, самі обробляли землі, мали велике господарство. Тож змалечку ювілярка добре знала, що таке важка праця. Переїхавши в Кам’янку, родина пані Варвари працювала в колгоспі. Там вона і познайомилася з майбутнім чоловіком - військовим із Воронежа. Подружжя жило гарно і щасливо, але розпочалася війна, яка забрала мир і спокій... Відтоді Варвара Никифорівна залишилася сама, але досі з любов’ю згадує чоловіка. За словами племінниці та похресниці Людмили Крицької, її тітка ніколи не вміла сидіти без роботи. Все життя працювала ланковою в колгоспі. І син, із яким ювілярка нині проживає, і племінниця в один голос кажуть про її прямолінійність, щирість, доброту. Із нею завжди легко і відрадно.
«Саме за доброту й терплячість Бог дав їй прожити сто літ», - кажуть рідні.

За матеріалами прес-служби райради.

Повернутись до списку