Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
СУБОТА, 21 КВІТНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
14.04.2017

РАННІ ЗЕРНОВІ ПОСІЯЛИ ДО СВЯТ

На полях Кам’янеччини завершено сівбу ранніх зернових і зернобобових культур. Засіяли ними 4 тис. 120 га.

За інформацією начальника відділу агропромислового розвитку РДА Надії СУЗАНСЬКОЇ, за станом на 13 квітня, аграрії продовжують сівбу соняшнику, яким уже засіяли 2 тис. 807 га, і 304 га кукурудзи.

12 квітня під час робочого виїзду Надія Михайлівна разом із заступником голови РДА Миколою ЧУМАКОМ мали змогу побачити, як проводиться посівна та як господарюють сільгосппідприємства району.

Вони відвідали ТОВ «Агросолюшнс», де триває сівба соняшнику. За словами головного агронома Євгена КОЗЛИКА, цією культурою планується засіяти 600 га землі. Щоб завершити сівбу до Великодніх свят, працюватимуть у дві зміни. Радісною подією для підприємства стало придбання трьох приладів для вимірювання щільності грунту, які значною мірою полегшують роботу агрономів.

Цьогоріч господарство планує посіяти, крім соняшнику, ще й 850 га кукурудзи та 1160 га сої.

Далі держслужбовці оглянули процес підживлення озимого ріпаку в ПП «Мрія-2010». Під час розмови з керівником підприємства Анатолієм ЯКОВЕНЧУКОМ обговорили стан посівів озимих культур. Анатолій Миколайович ознайомив гостей із технологією вирощування сільськогосподарських культур на підприємстві та інформував щодо норм внесення мінеральних добрив і доз застосування  засобів захисту рослин при догляді за посівами.

За матеріалами прес-служби РДА.


Повернутись до списку