Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 10 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
02.06.2017

ГОВОРИЛИ ПРО ПОСІВИ, СМІТТЯ І КОРІВ

Опалювальний сезон закінчився майже два місяці тому, а в районі про нього тільки тепер звітують, щоправда, думають і про майбутнє - підготовку до нового 2017-2018 рр. Крім того, під час колегії РДА, яка відбулася 31 травня, говорили про благоустрій сіл, можливе об’єднання Довжоцької і Кадиєвецької сільських рад, весняно-польові роботи, а також згадали про багатостраждальні пасовища за межами населених пунктів.

- Догосподарюємося до того, що селяни пастимуть худобу біля райради і райдержадміністрації, - заявив голова РДА Василь СУКАЧ. - Це питання необхідно порушувати на всіх рівнях і бити на сполох, бо селян заганяють у глухий кут.

Очільник зосередив увагу і на адмінпротоколах за забруднення довкілля. Як виявилося, в районі за рік не склали жодного, тобто порушників немає, а сміття із посадок і несанкціонованих сміттєзвалищ нахабно сміється із бездіяльності.

Акцентували під час колегії увагу на весняно-польових роботах у районі. Начальник відділу агропромислового розвитку Надія СУЗАНСЬКА відзвітувала, що на Кам’янеччині сівбу ранніх зернових і зернобобових проведено в оптимальні строки. А на початку квітня аграрії взялися за сівбу пізніх культур. Однак зниження температури повітря і грунту в другій половині квітня та в І декаді травня дещо сповільнили темпи посівної.

Збільшили аграрії цьогоріч площі посіву гороху. А також через зміни природно-кліматичних умов надають перевагу соняшнику. Гречку ж знову обходять стороною, незважаючи на привабливу за неї ціну. Списують на ту ж зміну клімату.


Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку