Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 19 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
06.10.2017

КАНДИДАТИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ - ПЕРЕГОНИ ПОЧАЛИСЬ!

Вибори, які відбудуться 29 жовтня у Слобідсько-Кульчієвецькій сільській об’єднаній територіальній громаді, обіцяють бути запеклими. Із 25 вересня по 4 жовтня включно приймалися заяви від усіх охочих стати сільським головою чи депутатами новоствореної ОТГ. І таких назбиралося чимало.

Як повідомила голова районної виборчої комісії Лариса ТКАЧУК, зареєстровано 5 кандидатів на посаду сільського голови об’єднаної громади, а саме: Михайло МІКШАНСЬКИЙ (самовисуванець), Ігор ГАЙ (Аграрна партія України), Руслан МЕЛЬНИК (ВО «Батьківщина»), Руслан НЕСТЕРОВ (БПП «Солідарність»), Олег СТЕБНИЦЬКИЙ (ВО «Свобода»).

Навіть за депутатські крісла боротьба розгортається серйозна. На посади депутатів Слобідсько-Кульчієвецької громади аж 140 претендентів на 26 одномандатних округів. Найбільш густозаселені - 10 і 11 округи у Мукші Китайгородській, де зареєстровано 9 і 8 кандидатів. Не відстає і Слобідка-Кульчієвецька - також 8 претендентів. Найменше охочих на депутатство у 24 окрузі, що в с.Тарасівка, там усього 3 особи.


Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку