Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 18 СІЧНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
15.12.2017

В ОТГ КИПИТЬ РОБОТА

У районі побільшало громад - почастішали і сесії сільських рад. Відбувалися вони в Гуменецькій і Слобідсько-Кульчієвецькій ОТГ.

• У нещодавно створеній Слобідсько-Кульчієвецькій громаді 9 грудня продовжили першу сесію, яка почалася ще 6 листопада. Місцеві депутати дочекалися результатів повторних виборів, на яких перемогла Світлана Кротік, підготували сесійні питання і включилися в активну роботу. Цього дня вони затвердили штатний розпис. Відповідно до нього, в громаді буде аж 6 старост. Щоправда, коли селяни їх обиратимуть, депутати ще не вирішили, а поки обов’язки старост виконуватимуть сільські екс-голови Врубловецької та Устянської сільських рад - Микола БЕРЧУК та Юрій СИДОРУК. 

• 8 грудня відбулося і чергове засідання сесії Гуменецької сільської ради. Депутати встановили плату за харчування дітей у школах і садочках громади, а також виділили кошти на безкоштовне харчування дітей, які проживають у сім’ях, що потребують соціальної підтримки. Крім того, внесли зміни до сільського бюджету.


Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку