Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 10 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
09.02.2018

РАЙОН КЛИЧЕ ДОНОРІВ

Учора у Центральній райлікарні донори вишикувалися в чергу, аби поділитися власною кров’ю із пораненими бійцями АТО, важкохворими дітками та дорослими. Під кабінетом, де працювала бригада з Хмельницької обласної станції переливання крові, зібралися військовослужбовці, студенти, бібліотекарі, вчителі, медики, робітники і навіть почесні донори.

РАЙОН КЛИЧЕ ДОНОРІВ- Уже 33 роки здаю кров, - каже Почесний донор, житель с.Кадиївці Микола Джаламага. - Для мене це вже стало гарною звичкою, адже бодай так можу допомогти врятувати життя військовому, дитині чи важкохворому. Є ще клієнтом міської станції переливання крові. Буває, що ділюся кров’ю три-п’ять разів на рік.

Щороку до райлікарні приходять близько трьох сотень небайдужих.

- Це традиційна благодійна акція, - розповідає завідувач поліклініки Віктор МОСКАЛЮК. - Торік кров здали 343 донори. Сьогодні лише за півтори години - 30 людей. Усі донори перевіряються через відповідну базу даних. За спонсорські кошти їх годують і дають чай.

За словами представника обласної станції переливання крові Альони НЕЧЕСНЮК, уся відібрана кров не відразу йде на переливання. Вона проходить відповідні дослідження і вже тоді розподіляється по лікарнях.

У Центральній райлікарні чекають на донорів ще 9 та 10 лютого.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку