• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

НЕДІЛЯ, 17 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
25.05.2018

ОЛІГАРХІВ ПРОІГНОРУВАЛИ, НАДРОКОРИСТУВАЧІВ ПІДТРИМАЛИ

Учора під час сесії райради народні обранці за дві години розглянули 29 питань. Працювали плідно і майже без дискусій. А розпочали із приємного - за допомогу армії від військових грамоти отримали підприємець Анатолій ЗЕЛЕНИЦЯ і депутат райради Ігор ГАЙ. Далі перейшли до справ нагальних.

Внесли зміни до програми соціально-економічного розвитку району, а також до бюджету, обсяг якого збільшився на майже 1,5 млн.грн. Не без дискусій створили районний інклюзивно-ресурсний центр Кам’янець-Подільської райради і затвердили його статут. Новий заклад фінансуватиметься з Держбюджету, а також бюджетів ОТГ і району. Створюють його для діток із особливими потребами віком 2-18 років. Там фахівці надаватимуть їм психолого-педагогічну допомогу. Заклад діятиме у приміщенні Довжоцько­-го НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, колегіум».

Поки що без змін лікуватимуться мешканці Орининської зони. Обранці не захотіли оптимізувати ліжкового фонду і дещо скоротити штат Орининської райлікарні №2.

Якщо в місті депутати підтримали звернення до Верховної Ради про ухвалення антиолігархічного пакета докорінних перетворень, то в районі вже вдруге його проігнорували. Натомість прийняли звернення до верхівки країни з проханням підтримати галузь надрокористування, яка страждає через бюрократію і дублювання функ­цій профільних структур.


Галина МИХАЛЬСЬКА

Повернутись до списку