• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

П'ЯТНИЦЯ, 22 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
28.06.2018

ЖНИВУЮТЬ МЕЖИ ДОЩ

Аграрії Кам’янеччини взялися за збирання ранніх зернових культур та озимого ріпаку. Першими озимий ячмінь почали збирати агроформування: ВК «Іскра-2007», ПП «Гринчуцьке». За інформацією відділу агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів РДА, за станом на 27 червня, всього по району скошено та обмолочено 42 га озимого ячменю при середній урожайності 59,1 ц/га.

Крім того, у філії «Кам’янець-Подільська» та «Мрія» ТОВ СП «НІБУЛОН» обмолочено 13 га озимої пшениці, її урожайність - 41,3 ц/га.

Також збирають озимий ріпак, площа посіву якого становить 5372 га, із них зібрано 304 га при урожайності 30,4 ц/га. Першими почали його збирати: ВК «Іскра-2007», ТОВ «Фірма «Династія», ФГ «Ювенга», а згодом до них приєдналися філія «Мрія» ТОВ СП «НІБУЛОН», ПП «Глорія Дей», ТОВ «Максфарм» і ТОВ «Агросолюшнс».

Усе ж грозові дощі, що останнім часом перепадають на всій території району, дещо вносять корективи в строки збирання культур. Очікується, що за сприятливих погодних умов збирання врожаю активізується в першій декаді липня, бо більшість посівів ранніх зернових культур та озимого ріпаку на сьогодні перебувають на стадії воскової стиглості.


Вікторія КОЖЕВНІКОВА

Повернутись до списку