• ПОТРІБНА ДОПОМОГА!

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 18 ЛЮТОГО 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
03.08.2018

ХТО СТАРОСТА В СЕЛІ?

Його статус і обов’язки обговорювали вчора під час тренінгу «Роль старости в житті громади», який організував Хмельницький центр розвитку місцевого самоврядування.

ХТО СТАРОСТА В СЕЛІ? Для старост і виконуючих обов’язки старости сіл, що входять до трьох недавно створених ОТГ Кам’янеччини, - Староушицької, Слобідсько-Кульчієвецької й Жванецької, роз’яснили чимало актуальних питань. Зокрема, їхні головні права та обов’язки, юридична відповідальність, цивільно-правова, фінансова діяльність, інформаційна політика, проектний менеджмент і залучення ресурсів, особливості співпраці з органами влади та місцевого самоврядування тощо. 

- Ми зібрали старост і виконуючих обов’язки старости для кращої активізації їхньої діяльності. Адже це ті люди, від яких залежить благоустрій громади, - каже ініціатор тренінгу, директор Хмельницького центру розвитку місцевого самоврядування Сергій ЯЦКОВСЬКИЙ. - Хочеться, щоб вони зрозуміли просту істину: не потрібно сидіти і чекати, що скажуть зверху, а діяти самим. Велика кількість округів області краще розвинені, ніж інші, завдяки старостам, які відповідально ставляться до своєї роботи. Вони спілкуються з людьми, регулярно організовують громадські толоки, а головне - розуміють, що працюють для покращення свого ж життя. 

Також на зібранні присутнім презен­тували книгу «Настільна книга старости об’єднаної територіальної громади», яка стане хорошим посібником у роботі. Цікаво, що побудована вона у форматі «запитання-відповідь».

Вікторія БОЯРШИНОВА.


Повернутись до списку