Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
П'ЯТНИЦЯ, 19 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

НОВА ДРОБАРКА 05.01.2018
НОВА ДРОБАРКА
На котельнях КП «Міськтеп­ловоденергія» пройшла випробування потужна дробарка для деревини, що виготовлятиме паливо для нової ТЕС на вул.Крип’якевича, 3. Третього січня нове обладнання було доставлено до Кам’янця-Подільського та одразу ж запущено в роботу.

повний текст>>>

НЕ В ТЕПЛІ КРАЇ, А В ТЕПЛІ РУКИ 05.01.2018
НЕ В ТЕПЛІ КРАЇ, А В ТЕПЛІ РУКИ
Другого січня молоді мешканці Лебединого озера вирушили на зимівлю. Як і завжди, птахів на зимовий період забирають до міського еколого-натуралістичного центру, де цьогоріч для них приготували нові будиночки.

повний текст>>>

ГРОШІ ЛЮБЛЯТЬ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ 05.01.2018
ГРОШІ ЛЮБЛЯТЬ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
Новий рік об’єднані територіальні громади району зустрічали із затвердженими бюджетами-2018.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАРТКИ КАМ’ЯНЧАНИНА - УЧАСНИКАМ АТО 05.01.2018
КАРТКИ КАМ’ЯНЧАНИНА - УЧАСНИКАМ АТО
­ Я як кам’янчанин образився на міську вла­­ду, ­ заявив сивочолий чоловік, завітавши до редакції «Подолянина». ­ Днями на офіційному сайті міськради було оприлюднено інформацію про те, що учасники АТО мають змогу отримати Картку кам’янчанина, яка надаватиме їм місцеві пільги. Я нічого не маю проти наших захисників і також вважаю, що їх потрібно підтримувати. Проте назвіть ту картку якось інакше, бо решті уродженців міста не зрозуміло, чому вони ­ кам’янчани, а картки в них немає. І було б непогано, якби редакція детальніше розповіла про те, кому саме їх видаватимуть.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДО НАС ПРИЇЖДЖАЛА ПОЛІЦІЯ. ВСЯ 29.12.2017
ДО НАС ПРИЇЖДЖАЛА ПОЛІЦІЯ. ВСЯ
Минулої п’ятниці конференц-зал готелю «7 Днів» «атакували» поліцейські з усієї України. Вони приїхали до Кам’янця-Подільського на Всеукраїнську нараду керівників блоку превентивної діяльності.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ПАНІВЦІ ЗАСВАТАЛА СЛОБІДСЬКО-КУЛЬЧІЄВЕЦЬКА ОТГ 29.12.2017
ПАНІВЦІ ЗАСВАТАЛА СЛОБІДСЬКО-КУЛЬЧІЄВЕЦЬКА ОТГ
Десятки селян у залі засідань, крики, галас - так 22 грудня розпочиналася сесія Пановецької сільської ради. Зібрала вона всіх 14 сільських депутатів і громадськість, адже цього дня вирішувалося доленосне питання: до якої з об’єднаних територіальних громад приєднуватися? Як гарна дівка на виданні, ця сільська рада мала декілька пропозицій: від Колибаївської ОТГ та від Слобідсько-Кульчієвецької. Цей вибір розсварив мешканців Цибулівки, Зубрівки і Панівців, які входять до Пановецької сільської ради. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СІЧНЕВА ПЕНСІЯ - У ГРУДНІ 29.12.2017
СІЧНЕВА ПЕНСІЯ - У ГРУДНІ
Гарну звістку для пенсіонерів міста і району повідомила начальник управління Пенсійного фонду України в м.Кам’янець-Подільський і Кам’янець-Подільському районі Зоя КАЦАП.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

КАРАОКЕ НА МАЙДАНІ. ФІНАЛ 29.12.2017
КАРАОКЕ НА МАЙДАНІ. ФІНАЛ
31 грудня новорічну ідилію доповнить фінальний випуск телешоу «Караоке на майдані», яке розпочнеться о 10.00 на телеканалі «СТБ». У фіналі позмагається за автомобіль «Hyundai Accent» від ТМ «Королівський смак» і кам’янчанин Дмитро Прокопов.

повний текст>>>

ГОСПІТАЛЬНА РАДА ПРИ КЕРІВНОМУ СКЛАДІ 29.12.2017
ГОСПІТАЛЬНА РАДА ПРИ КЕРІВНОМУ СКЛАДІ
Під час першого засідання госпітальної ради 27 грудня обрали її керівний склад і розповіли, що таке госпітальний округ і навіщо він потрібен.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ! 29.12.2017
ШАНОВНІ ЗЕМЛЯКИ!
Ось і завершилися вибори у Староушицькій об’єднаній територіальній громаді. Це переломний момент у житті Старої Ушиці та прилеглих сіл, адже відтепер ми стали єдиною громадою зі спільними органами самоврядування, які працюватимуть заради покращення життя селян.

повний текст>>>


Новини 11 — 20 з 3720
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі