Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ВІВТОРОК, 22 ТРАВНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДО КОЛИБАЇВКИ ПО ДОСВІД 04.05.2018
ДО КОЛИБАЇВКИ ПО ДОСВІД
На теренах нашої області продовжується реалізація проекту «Староста об’єднаної територіальної громади та громадськість: виклики сьогодення», який проводиться за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні. У рамках ІІ етапу проекту 26-27 квітня відбулося навчання групи слухачів, до якої ввійшли представники ОТГ Одеської області.

повний текст>>>

ІЗ ПРАПОРОМ І БЕЗ СКАНДАЛІВ 04.05.2018
ІЗ ПРАПОРОМ І БЕЗ СКАНДАЛІВ
Червоно-чорний прапор у визначені дні, новий завідувач районного трудового архіву, реорганізація ПМСД - такі наслідки чергової сесії Кам’янець-Подільської районної ради, яка відбулася 27 квітня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗУСТРІЛИ І ПРОВЕЛИ 04.05.2018
ЗУСТРІЛИ І ПРОВЕЛИ
Минулої п’ятниці щирими усмішками та міцними обіймами особовий склад 48 інженерної Кам’янець-Подільської бригади Збройних сил України зустрічали колег, які повернулися зі сходу країни.

повний текст>>>

МАТЕМАТИЧНИЙ ГЕНІЙ 04.05.2018
МАТЕМАТИЧНИЙ ГЕНІЙ
27-30 квітня в Києві проводилася перша Всеукраїнська олімпіада з математики для учнів 5-7 класів під егідою Київського національного університету імені Тараса Шевченка в Інституті післядипломної освіти.

повний текст>>>

НАВКОЛО СПОРТУ, ГАЗУ І ГАРЯЧОЇ ВОДИ 04.05.2018
НАВКОЛО СПОРТУ, ГАЗУ І ГАРЯЧОЇ ВОДИ
Сесія міськради

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ІСТИНА НАРОДЖУЄТЬСЯ В ДІАЛОЗІ 27.04.2018
ІСТИНА НАРОДЖУЄТЬСЯ В ДІАЛОЗІ
Інформаційне провалля між судочинством і громадськістю буде заповнене діалогом. Аби вдосконалити цю взаємодію, представники Національної школи суддів України спільно з українсько-канадським проектом підтримки судової реформи 25-26 квітня в конференц-залі готелю «Клеопатра» провели для суддів і прес-секретарів семінар «Комунікаційна діяльність суду».

повний текст>>>

ДЕ ЗАХИЩАТИМУТЬ ПРАВА СПОЖИВАЧІВ? 27.04.2018
ДЕ ЗАХИЩАТИМУТЬ ПРАВА СПОЖИВАЧІВ?
Відтепер кам’янчани, які придбали неякісний товар чи отримали не­належної якості послугу, по допомогу можуть звернутися до новоствореного консультаційного центру з питань захисту прав споживачів, що діє на базі міськрайонного управління  Держпродспоживслужби. Відповідальною за цей напрямок роботи недавно призначили Ярославу ДІБАЄВУ.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

У ПАСПОРТІ - 90, А В ДУШІ - 40! 27.04.2018
У ПАСПОРТІ - 90, А В ДУШІ - 40!
Ще з самого ранку в гарному вбранні й новій хустині ювілярка з Рихти Ганна НАСТІК чекала на подвір’ї гостей. 25 квітня вона відзначала 90-літній ювілей. Ця весела, активна, добра, життєрадісна жінка зовсім не виглядає на свій вік, хоча пережила чимало. Але про погане того дня говорити не хотілося. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГУМЕНЦІ «ЗА» ЦИКОВУ І «ПРОТИ» КАМ’ЯНКИ 27.04.2018
ГУМЕНЦІ «ЗА» ЦИКОВУ І «ПРОТИ» КАМ’ЯНКИ
20 квітня відбулося засідання позачергової сесії Гуменецької сільської ради, на якій обранці розглянули понад три десятки питань.

повний текст>>>

СТАНЬ МУЗИКАНТОМ ЗА 5 ДНІВ 27.04.2018
СТАНЬ МУЗИКАНТОМ ЗА 5 ДНІВ
Уперше туристична перлина Поділля візьме участь в унікальному проекті міжнародного рівня - «Music Camp International». Протягом п’яти днів дві сотні діток віком від 11 до 16 років навчатимуться хоровому співу та грі на двох музичних інструментах.

повний текст>>>


Новини 21 — 30 з 3880
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі