• ДОПОМОЖІТЬ

Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 20 СЕРПНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

НЕ ВІРТЕ ШАХРАЯМ 13.07.2018
НЕ ВІРТЕ ШАХРАЯМ
У місті з’явилася група невідомих осіб, які пропонують послуги із виготовлення документації на облаштування індивідуального опалення. Таку інформацію почали повідомляти споживачі КП «Міськтепловоденергія». Вводячи в оману довірливих кам’янчан, за виготовлення документів на автономне опалення невідомі просять від 70 тис.грн. (1-кімнатна квартира) до 120 тис.грн. (трикімнатна).

повний текст>>>

ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ВІДМОВ У СУБСИДІЇ 13.07.2018
ПОНАД ДВІ ТИСЯЧІ ВІДМОВ У СУБСИДІЇ
Від початку перерахунку субсидій із повторними заявами звернулися 3,5 тис. кам’янчан.

повний текст>>>

ТАРИФИ ПІДВИЩИЛИСЯ НЕЗАКОННО? 13.07.2018
ТАРИФИ ПІДВИЩИЛИСЯ НЕЗАКОННО?
4 липня на будинку №6, що на вул.Космонавтів, з’явилося оголошення про те, що із 1 червня підвищується тариф із квартплати для обслуговування будинку і внутрішньобудинкових мереж. Утім мешканець будинку Ярослав ПРОСІНКЕВИЧ вважає, що тариф збільшено незаконно. Аргументи він виклав у листі до прокуратури.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

ОСТАННІ ЗНАХІДКИ У СТАРОМУ ЗАМКУ 06.07.2018
ОСТАННІ ЗНАХІДКИ У СТАРОМУ ЗАМКУ
1 липня археологічні дослідження на місці розташування церкви Покрови Богородиці та костелу святого Станіслава, що знаходяться на території Старого замку, були офіцій­но завершені. Але в останні дні дослідники відкопали дещо цікаве й унікальне.

повний текст>>>

ДОМАШНІМ ТВАРИНАМ - ПАСПОРТ НОВОГО ЗРАЗКА 06.07.2018
ДОМАШНІМ ТВАРИНАМ - ПАСПОРТ НОВОГО ЗРАЗКА
Для супроводження домашніх тварин при їх переміщенні за межі території нашої держави із 1 червня до уваги беруть лише ветеринарно-санітарні паспорти встановленого зразка (далі - ВСП). Визначення єдиної форми бланка ветеринарно-санітарного паспорта на домашню тварину (коти, собаки) регламентовано Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України.

повний текст>>>

У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ 06.07.2018
У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ
Все ж таки обранці Староушицької та Жванецької ОТГ прийняли рішення про закриття у своїх громадах п’яти шкіл. На такий крок підштовхнула нова формула нарахування освітньої субвенції, а також старі проблеми - мала наповнюваність класів і низький рівень конкурентноспроможності учня. Керівники громад запевнили, що сьогодні держава примушує або оптимізувати освітню мережу, або доплачувати кошти із місцевого бюджету. Тож у громадах вирішили більше не тягнути цього воза: нехай буде менше, але якісніше і краще.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА

НИНІ - ДРУГИЙ РАУНД 06.07.2018
НИНІ - ДРУГИЙ РАУНД
Сьогодні депутати зберуться на сесію міської ради, яка мала б завершитися ще 4 липня, проте через шалені пристрасті у залі та відсутність конструктивізму міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ перервав засідання.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДОШКА БУДІВНИЧОМУ МІСТА 06.07.2018
ДОШКА БУДІВНИЧОМУ МІСТА
28 червня на будівлі Ратуші урочисто відкрито меморіальну дошку Яну де Вітте (1709-1785) - видатному архітекторові з вірменським корінням, військовому інженеру, який у 1768-1785 роках був комендантом фортеці в Кам’янці-Подільському. Вперше таким чином ушановано зодчого міста.

повний текст>>>
Автор:  Олег БУДЗЕЙ

НЕВТОМНА ТРУДІВНИЦЯ 06.07.2018
НЕВТОМНА ТРУДІВНИЦЯ
1 липня жителька Оринина Степанида КОЦУЛЕВСЬКА відсвяткувала 105-річчя.

повний текст>>>

ЩО ВБИЛО РИБУ? 06.07.2018
ЩО ВБИЛО РИБУ?
Погана якість води і перевищений вміст у ній забруднюючих речовин могли призвести до масової загибелі риби у р.Смотрич, біля Цибулівської ГЕС, що відбулося наприкінці червня (див. «Подолянин» від 28 червня ц.р.).

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 41 — 50 з 3987
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі