Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
НЕДІЛЯ, 18 ЛЮТОГО 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ОДНИХ ЩЕ ОБИРАЮТЬ, ІНШІ РІШЕННЯ УХВАЛЮЮТЬ 12.01.2018
ОДНИХ ЩЕ ОБИРАЮТЬ, ІНШІ РІШЕННЯ УХВАЛЮЮТЬ
Політичне життя у новоутворених Жванецькій і Староушицькій ОТГ не вщухає. Цієї неділі, 14 січня, виборці першого одномандатного округу у Жванці та десятого у Гораївці підуть на повторне голосування, адже тут кандидати в депутати набрали однакову кількість голосів. І поки ще когось дообирають, чинні депутати, попри свята, активно включилися в роботу. В перші дні року новоспечені народні обранці, голови сільської та селищної рад провели перші сесії.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КРОК НАЗАД, ДВА КРОКИ ВПЕРЕД 12.01.2018
КРОК НАЗАД, ДВА КРОКИ ВПЕРЕД
Цією перефразованою думкою одного з натхненників комунізму хочеться охарактеризувати деякі рішення міськради, ухвалені народними обранцями на засіданні сесії 10 січня.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДІВЧАТА ВІЩУЮТЬ МИР 05.01.2018
ДІВЧАТА ВІЩУЮТЬ МИР
У народі кажуть: якщо першими в новому році на світ з’являться дівчатка, то це віщує мир і благополуччя. У новорічну ніч на Кам’янеччині народилися дві дівчинки.

повний текст>>>

ЗАМОВНИКИ ГАЛЬМУЮТЬ ЗАРПЛАТУ 05.01.2018
ЗАМОВНИКИ ГАЛЬМУЮТЬ ЗАРПЛАТУ
Наприкінці року до редакції надійшов лист від представника трудового колективу ДП «Нігинський кар’єр», у якому чоловік поскаржився на несвоєчасну виплату заробітної плати. Повідомив і про те, що терпець у людей увірвався - і вони зібралися на страйк.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГРОШІ ДО ЮВІЛЕЮ 05.01.2018
ГРОШІ ДО ЮВІЛЕЮ
Національний банк України на своєму сайті оприлюднив список пам’ятних монет, випуск яких заплановано на 2018 р. Серед них є пов’язані з Хмельниччиною і нашим містом зокрема.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

НОВА ДРОБАРКА 05.01.2018
НОВА ДРОБАРКА
На котельнях КП «Міськтеп­ловоденергія» пройшла випробування потужна дробарка для деревини, що виготовлятиме паливо для нової ТЕС на вул.Крип’якевича, 3. Третього січня нове обладнання було доставлено до Кам’янця-Подільського та одразу ж запущено в роботу.

повний текст>>>

НЕ В ТЕПЛІ КРАЇ, А В ТЕПЛІ РУКИ 05.01.2018
НЕ В ТЕПЛІ КРАЇ, А В ТЕПЛІ РУКИ
Другого січня молоді мешканці Лебединого озера вирушили на зимівлю. Як і завжди, птахів на зимовий період забирають до міського еколого-натуралістичного центру, де цьогоріч для них приготували нові будиночки.

повний текст>>>

ГРОШІ ЛЮБЛЯТЬ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ 05.01.2018
ГРОШІ ЛЮБЛЯТЬ НЕЗАЛЕЖНІСТЬ
Новий рік об’єднані територіальні громади району зустрічали із затвердженими бюджетами-2018.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАРТКИ КАМ’ЯНЧАНИНА - УЧАСНИКАМ АТО 05.01.2018
КАРТКИ КАМ’ЯНЧАНИНА - УЧАСНИКАМ АТО
­ Я як кам’янчанин образився на міську вла­­ду, ­ заявив сивочолий чоловік, завітавши до редакції «Подолянина». ­ Днями на офіційному сайті міськради було оприлюднено інформацію про те, що учасники АТО мають змогу отримати Картку кам’янчанина, яка надаватиме їм місцеві пільги. Я нічого не маю проти наших захисників і також вважаю, що їх потрібно підтримувати. Проте назвіть ту картку якось інакше, бо решті уродженців міста не зрозуміло, чому вони ­ кам’янчани, а картки в них немає. І було б непогано, якби редакція детальніше розповіла про те, кому саме їх видаватимуть.

повний текст>>>
Автор:  Ольга МІРКОТАН

ДО НАС ПРИЇЖДЖАЛА ПОЛІЦІЯ. ВСЯ 29.12.2017
ДО НАС ПРИЇЖДЖАЛА ПОЛІЦІЯ. ВСЯ
Минулої п’ятниці конференц-зал готелю «7 Днів» «атакували» поліцейські з усієї України. Вони приїхали до Кам’янця-Подільського на Всеукраїнську нараду керівників блоку превентивної діяльності.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 41 — 50 з 3755
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі