Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 22 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СОНЯШНИК ЗБИРАЮТЬ 12.10.2018
СОНЯШНИК ЗБИРАЮТЬ
Цьогорічна погожа осінь дає господарям час зібрати врожай. На часі на полях Кам’янеччини в розпалі другий етап жнивної кампанії - збирання пізніх культур, зокрема соняшнику, сої та кукурудзи на зерно.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

У НОВЕ ЖИТТЯ В НОВОМУ БУДИНКУ 12.10.2018
У НОВЕ ЖИТТЯ В НОВОМУ БУДИНКУ
Сльози радості та щастя не приховує багатодітна мати Аліна БАЙДАЧЕНКО з Гуменецької ОТГ, яка недавно отримала документи на власний будинок. Із шістьма дітками жінка досі проживала разом із батьками та сім’єю сестри у невеличкій хатині в Нігині.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗЕМЛЮ - ГРОМАДАМ! 05.10.2018
ЗЕМЛЮ - ГРОМАДАМ!
Минулого тижня три ОТГ Кам’янеччини отримали землю в комунальну власність. Голова ОДА Вадим ЛОЗОВИЙ і начальник ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області Василь ВАСИЛЕНКО вручили акти приймання-передачі на понад 60 тис. га земель сільськогосподарського при­значення з державної в комунальну власність 17 об’єднаним територіальним громадам.

повний текст>>>

ПЕРЕДАВАЛИ І ЛІКВІДОВУВАЛИ 05.10.2018
ПЕРЕДАВАЛИ І ЛІКВІДОВУВАЛИ
Район без архітектурно-планувального бюро, а Жванецька ОТГ із будівлею та майном колишнього відділення стаціонарного догляду для постійного проживання у с.Жванець. Такі результати сесії Кам’янець-Подільської районної ради, яка відбулася 28 вересня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЯК ЗІГРІЮТЬ ДІТЕЙ РАЙОНУ? 28.09.2018
ЯК ЗІГРІЮТЬ ДІТЕЙ РАЙОНУ?
Чи готовий район до роботи в осінньо-зимовий період? Про це говорили під час засідання колегії Кам’янець-Подільської РДА, яка відбулася 26 вересня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВЗЯЛИСЯ ЗА ВОДОГІН І ДОРОГИ 21.09.2018
ВЗЯЛИСЯ ЗА ВОДОГІН І ДОРОГИ
У Старій Ушиці розпочалися роботи з капітального ремонту мереж водопостачання на ділянках, які є найбільш аварійними, а саме: на вулицях Коцюбинського, 1 Травня, Головній.

повний текст>>>

ДОРОЖНІЙ БУМ 21.09.2018
ДОРОЖНІЙ БУМ
Чверть століття довелося чекати жителям району на ремонт відрізку дороги від села Вихватнівці до Рогізни.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВІДСВЯТКУВАЛА СТОЛІТТЯ 14.09.2018
ВІДСВЯТКУВАЛА СТОЛІТТЯ
7 вересня столітній ювілей відзначила мешканка села Кудринці Марія БУРТНЯК. Свято зустрічала з усмішкою, адже на гостину з’їхалися рідні, близькі, керівництво сільської та районної влади, кудринецького сільського клубу.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ВІДСТОЯЛИ ПРАВО НА НАВЧАННЯ 07.09.2018
ВІДСТОЯЛИ ПРАВО НА НАВЧАННЯ
«Сьогодні закриєте школи - завтра відкриєте тюрми», «Поверніться обличчям до людей», - із такими транспорантами 6 вересня зустрічали високопосадовців з області батьки, опікуни учнів і вчителі Орининського інтернату, який віднедавна носить нову назву - «гімназія». Навчальний рік для цього закладу розпочався із перекриття траси в Оринині третього вересня. За три дні до них таки приїхали чиновники із Хмельницького, бо інтернат знаходиться на балансі області.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДОЧЕКАЛИСЯ ДОРОГИ 31.08.2018
ДОЧЕКАЛИСЯ ДОРОГИ
Гладенька дорога, по якій хоч яйце коти, - саме так відгукуються про капітальний ремонт ще донедавна вбитого шляху мешканці с.Руда. Щасливі рудківчани, а разом із ними й жителі сусідніх сіл не можуть натішитися якісним ремонтом.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 11 — 20 з 962
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі