Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 22 ВЕРЕСНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

СУЧАСНУ МЕДИЦИНУ НАБЛИЖАЮТЬ ДО СЕЛЯН 10.08.2018
СУЧАСНУ МЕДИЦИНУ НАБЛИЖАЮТЬ ДО СЕЛЯН
Недавно стало відомо, що у трьох ОТГ Кам’янець-Подільського району будуть побудовані нові сучасні амбулаторії сімейної медицини: Вихватновецька (Китайгородська ОТГ), Шутнівецька (Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ), Голосківська (Гуменецька ОТГ). За інформацією Міністерства регіонального розвитку, з Держбюджету на кожну виділено близько 6 млн.грн. А загалом по всій країні мають з’явитися 505 сучасних амбулаторій. Реалізовуватиметься такий проект за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ ЖНИВ 10.08.2018
ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ ЖНИВ
Затяжні липневі дощі не дали аграріям можливості вчасно зібрати врожай, що негативно позначилося на його врожайності та якості зерна. Більш сприятливі погодні умови серпня активували жнивну кампанію, перший етап якої наближається до фіналу.

повний текст>>>

БЕЗ ШКОЛИ, ЗАТЕ ІЗ ТЕРЦЕНТРОМ У БУР’ЯНАХ 03.08.2018
БЕЗ ШКОЛИ, ЗАТЕ ІЗ ТЕРЦЕНТРОМ У БУР’ЯНАХ
Ліквідація Підпилип’янської ЗОШ, лист до Кабміну на захист Довжоцького спиртозаводу, новий директор районного центру ПМСД і додаткових понад 7 мільйонів гривень у районному бюджеті, - такими питаннями відзначилася чергова сесія районної ради, яка відбулася 31 серпня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ХТО СТАРОСТА В СЕЛІ? 03.08.2018
ХТО СТАРОСТА В СЕЛІ?
Його статус і обов’язки обговорювали вчора під час тренінгу «Роль старости в житті громади», який організував Хмельницький центр розвитку місцевого самоврядування.

повний текст>>>

РАЙОН ПОТРАПИВ ПІД РОЗПРАВУ БУРЕВІЮ 03.08.2018
РАЙОН ПОТРАПИВ ПІД РОЗПРАВУ БУРЕВІЮ
Повалені дерева, обірвані лінії електропередач, відсутність мобільного зв’язку, вщент розмиті дороги, - ось так селами району пронісся жорстокий буревій. Селяни бідкалися, адже мало того, що без світла й зв’язку були відрізані від світу, то на додачу в деяких господарів погоріли побутові прилади. На щастя, стихія обминула місто.

повний текст>>>

ГРОШІ РАХУЮТЬ, ШКОЛИ ЛАТАЮТЬ 27.07.2018
ГРОШІ РАХУЮТЬ, ШКОЛИ ЛАТАЮТЬ
Про районні гроші та готовність сільських навчальних закладів до нового навчального року говорили 26 липня під час колегії РДА.

повний текст>>>

СТЕРЕЖІТЬСЯ НАШЕСТЯ ЖУКІВ 27.07.2018
СТЕРЕЖІТЬСЯ НАШЕСТЯ ЖУКІВ
Недавно в мережі з’явилася інформація про страшне нашестя жуків у селі Жердя сусіднього Чемеровецького району.

повний текст>>>

МОКРІ ЖНИВА 20.07.2018
МОКРІ ЖНИВА
Дощова погода внесла корективи в темп збирання врожаю ранніх сільськогосподарських культур, який значно уповільнився. Та попри ускладнення аграрії продовжують жнива.

повний текст>>>

ЖНИВА У РОЗПАЛІ 13.07.2018
ЖНИВА У РОЗПАЛІ
На полях Кам’янеччини активно триває збирання врожаю ранніх зернових культур та озимого ріпаку. Майже всі агроформування з головою поринули у жнива, адже, зважаючи на переміни погоди, важливо не пропустити жодної сприятливої днини.

повний текст>>>

У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ 06.07.2018
У РАЙОНІ МІНУС П’ЯТЬ ШКІЛ
Все ж таки обранці Староушицької та Жванецької ОТГ прийняли рішення про закриття у своїх громадах п’яти шкіл. На такий крок підштовхнула нова формула нарахування освітньої субвенції, а також старі проблеми - мала наповнюваність класів і низький рівень конкурентноспроможності учня. Керівники громад запевнили, що сьогодні держава примушує або оптимізувати освітню мережу, або доплачувати кошти із місцевого бюджету. Тож у громадах вирішили більше не тягнути цього воза: нехай буде менше, але якісніше і краще.

повний текст>>>
Автор:  Галина МИХАЛЬСЬКА


Новини 11 — 20 з 945
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі