Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА
НЕДІЛЯ, 21 СІЧНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ДІТИ - ЗАРУЧНИКИ 27.10.2017
ДІТИ - ЗАРУЧНИКИ
Саме так можна охарактеризувати ситуацію, що склалася в Китайгородському НВК. Мало того, що 32 школярі та 12 вихованців садочка з 9 жовтня залишилися без кухаря, а отже, і без належного харчування, то ще й змушені були на два дні раніше піти на канікули через те, що... поламався новенький шкільний автобус, яким добиралися учні із Демшина. Як пояснив директор навчального закладу Володимир БІЛОЗЬОРОВ, кухар звільнилася з роботи ще 9 жовтня, а заміни немає.

повний текст>>>

І ЗНОВУ ВИБОРИ 20.10.2017
І ЗНОВУ ВИБОРИ
Грудень цьогоріч обіцяє бути гарячим. Політикам місцевих рівнів спекотно буде точно, адже ЦВК призначила на 24 грудня перші місцеві вибори у 49 нових територіальних громадах.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗМІНИЛИ МЕЖІ РАЙОНУ 13.10.2017
ЗМІНИЛИ МЕЖІ РАЙОНУ
Об’єднання, доєднання і роз’єднання обговорювали обласні обранці 10 жовтня під час засідання позачергової сесії облради.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НА ЧАСІ ПІЗНІ КУЛЬТУРИ 13.10.2017
НА ЧАСІ ПІЗНІ КУЛЬТУРИ
Завершивши збирання ранніх зернових і зернобобових культур, аграрії Кам’янеччини взялися за збирання пізніх культур, зокрема соняшнику, сої та кукурудзи на зерно.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

КАНДИДАТИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ - ПЕРЕГОНИ ПОЧАЛИСЬ! 06.10.2017
КАНДИДАТИ ЗАРЕЄСТРОВАНІ - ПЕРЕГОНИ ПОЧАЛИСЬ!
Вибори, які відбудуться 29 жовтня у Слобідсько-Кульчієвецькій сільській об’єднаній територіальній громаді, обіцяють бути запеклими. Із 25 вересня по 4 жовтня включно приймалися заяви від усіх охочих стати сільським головою чи депутатами новоствореної ОТГ. І таких назбиралося чимало.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

СЕЛЯН УКОТРЕ ОБДУРЯТЬ? 29.09.2017
СЕЛЯН УКОТРЕ ОБДУРЯТЬ?
«Продавати землю чи ні?» - дискутували сільські голови району, фермери, власники паїв і теоретики земельної реформи 25 вересня під час громадського обговорення на тему «Міфи і реальність щодо вільного обігу земель сільськогосподарського призначення», яке організувала Національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України, а провів СДС «Агроаргумент».

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НАЙКРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО 29.09.2017
НАЙКРАЩЕ СПОРТИВНЕ СЕЛО
21-24 вересня у смт Ворохта проводилися Всеукраїнські фінальні змагання серед сільських і селищних рад на «Найкраще спортивне село України - 2017».

повний текст>>>

РАЙОН КОШМАРИТЬ ДЕРИБАН 29.09.2017
РАЙОН КОШМАРИТЬ ДЕРИБАН
Земля і гроші, як завжди, стають головними темами обговорень на сесіях районних рад. Не стало винятком і чергове засідання 28 вересня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

НЕГОДА ЗАЛИШИЛА БЕЗ СВІТЛА 22.09.2017
НЕГОДА ЗАЛИШИЛА БЕЗ СВІТЛА
Ранок 21 вересня в районі розпочався не вельми: два десятки сіл через негоду, що вирувала вночі, залишилися без світла. Завдяки скоординованим діям працівників РЕМ до обіду електропостачання було відновлено на 99%. Проблемними виявилися пориви на Довжку, у Жванці та Мукші-Китайгородській.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ЛАСУ ПОСАДУ 22.09.2017
ЗМАГАТИМУТЬСЯ ЗА ЛАСУ ПОСАДУ
29 жовтня відбудуться перші вибори у Слобідсько-Кульчієвецькій сільській об’єднаній територіальній громаді. 6 тис. 705 виборців обиратимуть сільського голову та 26 депутатів сільської ради. Вони представлятимуть інтереси новоутвореної ОТГ, до якої ввійшли 14 сіл трьох сільських рад.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 21 — 30 з 885
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі