Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СУБОТА, 17 ЛИСТОПАДА 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

КАМ’ЯНЕЧЧИНОЮ ГУЛЯЮТЬ ШАХРАЇ? 31.08.2018
КАМ’ЯНЕЧЧИНОЮ ГУЛЯЮТЬ ШАХРАЇ?
Бандити, які називають себе контролерами, шахраї під виглядом волонтерів і незрозумілі «листи щастя» за підписом директора одного із підприємств-надавачів послуг, - такі неприємності недавно чатували на мешканців міста і району.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

ВІДЖНИВУВАЛИ - СІЄМО! 31.08.2018
ВІДЖНИВУВАЛИ - СІЄМО!
Цьогоріч жнивна кампанія плавно перейшла в посівну для урожаю 2019 року. На щастя, гарна серпнева погода дала можливість аграріям в оптимальні строки зібрати те, що насіяли.

повний текст>>>

КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО? 31.08.2018
КОПАЛИНИ ВИДОБУВАЛИ НЕЗАКОННО?
Арештовані 8 млн. т вапнякового відсіву зі складів ДП «Нігинський кар’єр» і 48 тис. т гірничої маси на ділянці «Сахкамінь» у районі Нігина - Вербки, - усе це наслідки ухвали Печерського районного суду Києва від 17 серпня.

повний текст>>>

ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ? 31.08.2018
ХТО ВІДПОВІСТЬ ЗА КОНЕЙ?
Кінний голодомор на Кам’янеччині знову став топ-темою всеукраїнських новин. П’ять років тому «Подолянин» уже писав про чоловіка з с.Кам’янка, який утримує тварин у жахливих умовах (Див. «Подолянин» від 14 червня 2013 р.). Тоді проблему на загал винесли місцеві школярки, котрі відвідували гурток верхової їзди і допомагали доглядати за кіньми, яких утримував Микола РАЧКОВСЬКИЙ.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА / Галина МИХАЛЬСЬКА

РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ 31.08.2018
РОЗМІНЯЛА ДРУГУ СОТНЮ
28 серпня 100-літній ювілей відсвяткувала жителька с.Довжок Наталія КРИВЕНЬКА. 

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ГАРМИДЕР У СІЛЬРАДІ 17.08.2018
ГАРМИДЕР У СІЛЬРАДІ
Минулий робочий тиждень у Жванецькій об’єднаній територіальній громаді закінчився не надто спокійно. Доки голова цієї ОТГ Тетяна КРИВОРУЧКО перебуває у відпустці, в ніч на 10 серпня невідомі проникли в приміщення Жванецької сільської ради.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ДОВИБОРИ В ГУМЕНЕЦЬКІЙ ОТГ ПІД ЗАГРОЗОЮ 17.08.2018
ДОВИБОРИ В ГУМЕНЕЦЬКІЙ ОТГ ПІД ЗАГРОЗОЮ
Минулого тижня Центральна виборча комісія опублікувала шокуючу постанову №122, за якою, фактично, відмовилася призначати місцеві вибори. Ця постанова містить звернення до Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя щодо надання роз’яснень стосовно законів про місцевий референдум та інших, а поки такого роз’яснення немає (може бути не раніше як у вересні в зв’язку з «канікулами» у ВР), ЦВК не буде ухвалювати рішення щодо проведення в жовтні, а можливо, й надалі, місцевих виборів.

повний текст>>>

СУЧАСНУ МЕДИЦИНУ НАБЛИЖАЮТЬ ДО СЕЛЯН 10.08.2018
СУЧАСНУ МЕДИЦИНУ НАБЛИЖАЮТЬ ДО СЕЛЯН
Недавно стало відомо, що у трьох ОТГ Кам’янець-Подільського району будуть побудовані нові сучасні амбулаторії сімейної медицини: Вихватновецька (Китайгородська ОТГ), Шутнівецька (Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ), Голосківська (Гуменецька ОТГ). За інформацією Міністерства регіонального розвитку, з Держбюджету на кожну виділено близько 6 млн.грн. А загалом по всій країні мають з’явитися 505 сучасних амбулаторій. Реалізовуватиметься такий проект за рахунок субвенції на розвиток сільської медицини.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ ЖНИВ 10.08.2018
ЗАВЕРШАЛЬНІ АКОРДИ ЖНИВ
Затяжні липневі дощі не дали аграріям можливості вчасно зібрати врожай, що негативно позначилося на його врожайності та якості зерна. Більш сприятливі погодні умови серпня активували жнивну кампанію, перший етап якої наближається до фіналу.

повний текст>>>

БЕЗ ШКОЛИ, ЗАТЕ ІЗ ТЕРЦЕНТРОМ У БУР’ЯНАХ 03.08.2018
БЕЗ ШКОЛИ, ЗАТЕ ІЗ ТЕРЦЕНТРОМ У БУР’ЯНАХ
Ліквідація Підпилип’янської ЗОШ, лист до Кабміну на захист Довжоцького спиртозаводу, новий директор районного центру ПМСД і додаткових понад 7 мільйонів гривень у районному бюджеті, - такими питаннями відзначилася чергова сесія районної ради, яка відбулася 31 серпня.

повний текст>>>
Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА


Новини 21 — 30 з 962
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі